فروشگاه کفپوشان

کفپوش خودرو کات بابل

ویژگی های محصول

کفپوش خودروی کات بابل را بشناسیم

کفپوش خودروی کات بابل بهترین محافظ کف خودروی شماست این محصول به صورت رول در دسترس خریداران است. جنس کفپوش خودروی کات بابل از پی وی سی ضدخش است تا بتواند بیشترین مقاومت را در مقابل رفت و آمد و جابجایی افراد داشته باشد.

نقد و بررسی محصول

اتوبوس ، مینی بوس و کفپوش خودرو

در اتوبوس‌ها و مینی بوس‌ها که بیشترین تردد اتفاق می‌افتد حفظ کیفیت نظافت آسان مهم‌ترین فاکتور برای انتخاب کفپوش است. کفپوش خودروی کات بابل می‌تواند مناسب‌ترین گزینه برای فضای کف اتوبوس و مینی بوس باشد. کفپوش خودروی کات بابل با روی طرحدار باعث جلوگیری از لیز خوردن افراد در فصول سرد و بارانی و برفی می‌شود.

نظافت و شستشو

معمولاً در اتوبوس‌های بین شهری از موکت‌های پرتردد استفاده می‌شد. این موکت‌ها پس از مدّتی چرک می‌شوند و باید با موکت جدید تعویض می‌شدند. کفپوش خودروی کات بابل می‌تواند بهترین گزینه برای فضاهای پرتردد اتوبوس و مینی بوس باشد. این محصول صددرصد قابل شستشو می‌باشد و در مقابل انواع شوینده‌ها مقاوم است. تغییر رنگ نمی‌دهد و برجستگی‌های روی آن همیشگی است. این کف پوش تا سالیان سال شما را از خرید و تعویض کفپوش خود بی‌نیاز می‌کند.

خودروی سواری

عمده‌ترین و اصلی‌ترین فضای استفاده از این کفپوش خودروهای شخصی است. استفاده از کفپوش خودروی کات بابل نیاز شما را از موکت در کف خودرو و صندوق عقب خودرو بی‌نیاز می‌کند. با استفاده از کفپوش خودروی کات امکان نفوذ آب و رطوبت از داخل خودرو به کف خودرو به صفر می‌رسد و چنانچه کف خودروی شما در داخل و یا صندوق عقب دارای پوسیدگی باشد امکان نفوذ آب و رطوبت به داخل اتاق و صندوق عقب از بین می‌رود. کفپوش خودروی کات بابل همچون موکت کف خودروی شخصی شما لک نمی‌گیرد و به مرور زمان تغییر حالت و رنگ نمی‌دهد.

طرح و رنگ

کفپوش خودروی کات بابل دارای دو رنگ و سه طرح است. رنگ مشکی و قهوه‌ای البته در صورت سفارش‌های متراژ بالا امکان شخصی سازی سفارش و تغییر رنگ در این کفپوش وجود دارد.

سفارش و خرید

شما می‌توانید با حضور در دفتر مجموعه کفپوشان نماینده رسمی مجموعه کات بابل پس از بررسی و استفاده از نظر کارشناسان احترام به خرید کنید و چنانچه به هر دلیلی نمی‌تواند در دفتر مجموعه حضور داشته باشید می‌توانید از طریق سایت خرید خود را سفارش و ثبت کنید.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *