کفپوش نمایشگاه خودرو

کفپوش های f.v
کفپوش پرتردد اف وی
کفپوش بیمارستانی کمپارس
کفپوش های بیمارستانی
کفپوش مدا
طرح چوب
کفپوش هرمس
کفپوش هرمس
کفپوش نمایشگاه خودرو
کفپوش آدو

کفپوش مناسب نمایشگاه خودرو

نمایشگاه‌های خودرو جزو فضاهای پر تردد و تردد سنگین دسته بندی می‌شوند رفت و آمد مشتری‌ها و جایجایی خودروها می‌تواند در صورت استاندارد نبودن کفپوش نمایشگاه خودرو آسیب جدی به آن وارد کند از این رو حتماً در هنگام انتخاب و خرید کفپوش مناسب جهت نمایشگاه ماشین باید اولویت‌ها را مدنظر قرار داد.

کفپوش هرمس

کف پوش هرمس محصول مجموعه ایران کفپوش می‌باشد. مجموعه ایران کفپوش قدیمی‌ترین مجموعه ایران در صنعت کفپوش است. این کفپوش تایل در گروه کفپوش های پردد و طرح سنگ طرح بتون قرار می گیره. کفپوش تایل هرمس در ابعاد 45 در 45 و ضخامت 3 میل تولید می‌شود. با انتخاب این محصول تا سالیان سال از تعویض کفپوش برای نمایشگاه خودرویتان خیالی آسوده خواهید داشت.

کفپوش آدو

کفپوش آدو جزو محبوب‌ترین و مقاوم‌ترین کفپوش ها می‌باشد. کفپوشی محصول کشور ترکیه که تمامی استانداردهای روزهای دنیا را دارا می‌باشد. از کفپوش آدو می‌توان در تمامی فضاهای داخلی استفاده کرد. فضاهای مسکونی، اداری، تجاری و … همه و همه فضاهایی هستند که می‌توانید از کفپوش آدو استفاده کنند. کفپوش های آدو در دو ضخامت 5/2 و 5 میل قابل خریداری هستند که البته 5 میل بصورت کلیک دار تولید می‌شود و باعث تسریع در اجرا و جایجایی می‌شود.

کفپوش اف وی

کفپوش اف وی محصولی بسیار با کیفیت از مجموعه ایران کفپوش است. کفپوش تایل اف وی طرح چوب می‌باشد و دارای رنگ بندی کاملاً مناسب برای فضاهای پرتردد و تردد سنگین بخصوص مناسب کفپوش نمایشگاه خودرو می‌باشد. این محصول در ابعاد 20× 120 تولید می‌شود. ضخامت آن 3 میلی متر است و لایه محافظ آن خیال شما را بابت خط و خش کاملاً راحت می‌کند.

کفپوش های بیمارستانی

کفپوش های بیمارستانی تنها برای بیمارستان‌ها طراحی و ساخته نشده است و می‌توان در هر فضایی از کفپوش های بیمارستانی استفاده کرد. کفپوش های بیمارستانی با رعایت بالاترین استانداردهای روز دنیا ساخته می‌شوند و از سخت‌ترین آزمون‌ها سربلند بیرون آمده‌اند. از این رو یکی از گزینه‌های مناسب برای کفپوش نمایشگاه خودرو می‌توان از کفپوش بیمارستانی نام برد. کفپوش های بیمارستانی دارای رنگ بندی و طرح‌های متنوعی هستند و اکثراً وارداتی و محصول کشورهای همچون آلمان، چک، بلژیک و … هستند.

کفپوش طرح چوب

کفپوش طرح چوب محبوب‌ترین در تولید کفپوش است. چه در کفپوش های مسکونی کم تردد یا اداری و تجاری پر تردد می‌توان کفپوش های طرح چوب فراوانی دید. طبیعتاً کفپوش هایی با مقاومت سایشی بالا می‌تواند گزینه مناسبی برای سالن نمایشگاه‌های خودرو باشد.

خرید کفپوش نمایشگاه خودرو از کفپوشان

از آن جایی که نمایشگاه‌های خودرو جزو فضاهای پر تردد و تردد سنگین محسوب می‌شوند حتماً قبل از خرید با دفتر مجموعه کفپوشان تماس حاصل نمایید تا علاوه بر استفاده از نظر کارشناسان مجموعه در صورت لزوم کارشناسان مجموعه به محل پروژه اعزام گردند. در صورتی که کفپوش مورد نظر خود برای نمایشگاهتان را انتخاب نموده‌اید می‌توانید از طریق سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید و یا با حضور در دفتر مجموعه کفپوشان خرید خود را بصورت حضوری انجام دهید.