راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش رنگ قرمز

خرید و قیمت کفپوش رنگ قرمز

رنگ قرمز یا سرخ یکی از رنگ های اصلی و عضو خانواده رنگ های گرم است. قرمز رنگی است که برای توصیف آتش و خون به کار می رود و مکمل آن، رنگ سبز است. قرمز روشن، قرمز توت فرنگی، سرخابی، خرمایی، ارغوانی، شرابی، یاقوتی و قرمز تیره به عنوان طیف های مختلف رنگ قرمز شناخته می شوند. رنگ قرمز نماد انرژی، جنگ، خطر، قدرت، عزت و بزرگی، میل و اشتیاق و عشق است. پس می توان انتظار داشت کفپوش رنگ قرمز در محل مورد نظر ما اجرا شود، به محیط ما انرژی و هیجان می بخشد. 

از اینروست که در سالن های ورزشی از این رنگ به وفور استفاده می شود. به عنوان مثال، کفپوش رنگ قرمز در سالن های پینگ پنگ (تنیس روی میز) از رنگ های غالب در محل است.

انواع کفپوش رنگ قرمز

کفپوش قرمز رولی

انواع کفپوش رولی موجود در فروشگاه کفپوشان ویژگی خاصی دارند و آن مقاومت بالای این نوع کفپوش ها در برابر ضربات و تردّد بالاست که عموما از عمر کفپوش می کاهد. از کفپوش های رنگ قرمز رولی می توانیم به کفپوش رولی کمپارس ، کفپوش پایا، کفپوش آکام، کفپوش جیم فیت، مولتی اسپرت، اُپتیما و اسمارت اشاره کنیم. بدون شک استفاده از کفپوش رولی به دلیل راحت ‌تر بودن نصب انتخاب خیلی مناسبی به حساب می آید.

کفپوش قرمز تایل

کفپوش تایل با اجناس مختلف در طرح و رنگ‌ های متفاوت تولید می‌شود. از جمله مزایا و ویژگی ‌های کفپوش تایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دارای قابلیت نصب آسان هستند و در کمترین زمان ممکن و با سرعت بالا نصب می‌شوند. از تنوع طرح و جنس متفاوت برخوردار هستند؛ در نتیجه هر نوع سلیقه‌ای را به راحتی در بر می‌گیرند. این کفپوش ‌ها دارای انعطاف بسیار بالایی هستند و در صورت سقوط اشیاء بر روی آنها کمترین آسیب و شکستگی به سطح آنها وارد می‌شود. کفپوش های تایل دارای قابلیت شستشو هستند و به راحتی می توان سطح آن ها را تمیز و پاک کرد. 

در برابر مواد شیمیایی، انواع شوینده‌ ها و عوامل محیطی بسیار مقاوم بوده و از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. در برابر نور خورشید تغییر شکل نداده و ظاهر خود را حفظ می‌ کنند. کفپوش تایل به دلیل تکه تکه بودن دارای سطحی لغزنده نبوده و امکان سُر خوردن روی آن بسیار کم است.یکی از ویژگی های مهم این کفپوش ها قابلیت ترمیم و اصلاح پذیری آن در صورت بروز مشکلات احتمالی است.

نیشا، تایل کورت، گرانول، نیو دیزاین، دایمند، کفپوش تنیس و اسکیت، تایل چند منظوره، پازلی ورزشی، پازلی فروشگاهی و کفپوش صنعتی از جمله محصولات عرضه شده در قالب کفپوش رنگ قرمز هستند که می توانید از فروشگاه کفپوشان تهیه کنید.

کفپوش قرمز درجاریز

نوع سوم کفپوش های ما در فروشگاه کفپوشان، کفپوش های در جا ریز است که با پروژه کفپوش های تایل و رول متفاوت است اپوکسی و گرانول از جمله محصولات کفپوش رنگ قرمز فروشگاه هستند که در قالب کفپوش های در جا ریز عرضه می شوند.

کفپوش قرمز ورزشی

یکی از کاربردهای عمده کفپوش رنگ قرمز، کاربری ورزشی آن است؛ چرا که هیجان و انرژی و تهییج را برای محیط به ارمغان می آورد. این کفپوش در فروشگاه کفپوشان برای کاربری های ورزشی در طرح ها و طیف های مختلف رنگ قرمز عرضه می شود که خریداران عزیز می توانند از حق انتخاب گسترده ای برخوردار شوند. از آنجا که در سالن های ورزشی، عمل ضربه پذیری و مقاومت بالای کفپوش حائز اهمیت است، توصیه اکید ما استفاده از کفپوش رنگ قرمز و اجرای آن در سالن های ورزشی شماست؛ چرا که علاوه بر زیبایی و جلوه و نمای فوق العاده انرژی بخش آن، مقاومت و دوام بالای آن نیز دارای اهمیت بالایی است. 

از کفپوش های قرمز ورزشی می توانیم به کفپوش های جیم فیت، مولتی اسپرت، کفپوش رولی کمپارس، کفپوش پایا، کفپوش آکام، تایل کورت، کفپوش رنگ قرمز تنیس و اسکیت، نیو دیزاین، گرانول، دایمند، تایل چند منظوره، پازلی ورزشی و پازلی فروشگاهی  اشاره کنیم که همگی در دو اسلاید محصولات بالا  قابل مشاهده هستند.

محصولاتی که تصاویر رنگ فرمز آنها درج نشده ، امکان تولید با رنگ قرمز را دارند. 

قیمت کفپوش رنگ قرمز

مشتریان عزیز می توانند طیف گسترده ای از کفپوش های رنگ قرمز را خریداری کنند. به عنوان مثال یکی از محبوب ترین کفپوش ها نزد مشتریان کفپوشان، کفپوش کمپارس است که قیمت آن متری 120 هزار تومان بوده و از این قیمت تا کفپوش های گران قیمتی چون اُپتیما را می توانید در فروشگاه کفپوشان بیابید که از نوع کفپوش های هموژن است.

خرید کفپوش رنگ قرمز

راه های زیادی برای ارتباط با کارشناسان فروش فروشگاه کفپوشان وجود دارد. راه های ارتباطی کفپوشان با شما عزیزان صفحه تخصصی اینستاگرام کفپوشان، شماره تماس های تلفنی درج شده در وب سایت و نیز خود وب سایت کفپوشان هستند. پیشنهاد ما این است برای آنکه انتخاب درستی را از میان این گزینه های فراوان کفپوش رنگ قرمز صورت دهید، با مشاوران و کارشناسان فنّی کفپوشان تماس حاصل فرمایید.

جدول کفپوش های رنگ قرمز موجود در فروشگاه کفپوشان

ردیفنام طرحنام برندنوع برندمحدوده قیمتی
1ورزشی آکامآکامایرانیگران
2ورزشی کمپارسکمپارسایرانیارزان
3ورزشی استارتگربوخارجیلوکس
4جیم فیتبابلایرانیگران
5مولتی اسپرتگربوخارجیلوکس
6اُپتیماتارکتخارجیلوکس
7ورزشی پایا فلورپایاایرانیگران
8صنعتیبابلایرانیگران
9دایمندبابلایرانیگران
10نیو دیزاینبابلایرانیگران
11فروشگاهیبابلایرانیگران
12پازلی ورزشیبابلایرانیگران
13اپوکسی——ایرانی-خارجیلوکس
14تنیس و اسکیتبابلایرانیگران
15تایل کورتدرنیکاایرانیگران
16نیشابابلایرانیاقتصادی

 

سوالات متداول

دارای قابلیت نصب آسان هستند و در کمترین زمان ممکن و با سرعت بالا نصب می‌شوند.  از تنوع طرح و جنس متفاوت برخوردار هستند؛ در نتیجه هر نوع سلیقه‌ای را به راحتی در بر می‌گیرند.  این کفپوش ‌ها دارای انعطاف بسیار بالایی هستند و در صورت سقوط اشیاء بر روی آنها کمترین آسیب و شکستگی به سطح آنها وارد می‌شود. دارای قیمت بسیار پایین ‌تری نسبت به سایر انواع کفپوش ‌های موجود در بازار هستند.

کفپوش های تایل دارای قابلیت شستشو هستند و به راحتی می توان سطح آن ها را تمیز و پاک کرد. در برابر مواد شیمیایی، انواع شوینده‌ ها و عوامل محیطی بسیار مقاوم بوده و از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند.  در برابر نور خورشید تغییر شکل نداده و ظاهر خود را حفظ می‌ کنند. کفپوش تایل به دلیل تکه تکه بودن دارای سطحی لغزنده نبوده و امکان سُر خوردن روی آن بسیار کم است.

بدون شک استفاده از کفپوش رولی به دلیل ارزان ‌تر بودن، راحت ‌تر بودن نصب و مقاومت بالایی که در برابر رطوبت دارد، اگر بودجه کمی دارید، انتخاب خیلی مناسبی به حساب می آید.

یکی از کاربردهای عمده کفپوش رنگ قرمز، کاربری ورزشی آن است؛ چرا که هیجان و انرژی را برای محیط به ارمغان می آورد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها