کفپوش های پولکی یکی از پر کاربردترین انواع کفپوش رولی هستند. کفپوش پولکی تقریبا در تمامی فضاهای پرتردد و حتی بعضا در فضاهای تخصصی قابل استفاده است.

مشخصات کفپوش پولکی

کفپوش پولکی بصورت رول تولید و عرضه میشود.عرض رول های تولیدی بسته به استفاده آن از 1 تا 2 متر میباشد.این محصول از پی وی سی ساخته شده و در گروه کفپوش های پر تردد قرار میگیرد.طرح رویه آن بصورت دایره ای یا سکه ای میباشد و به همین دلیل به آن کفپوش پولکی گفته میشود.کفپوش پولکی در ضخانت های 2 میل و بالاتر قابل تولید هستند ولی بصورت استاندارد در ضخانت 2 میل تولید میشوند.طرح های دایره یی یا پولکی آن به دو صورت ریز و درشت نسبت به کاربرد تولید و عرضه میشوند.

کفپوش پولکی برای تمامی فضاها

از کفپوش پولکی تقریبا در تمامی فضاهای داخلی و پرتردد میتوان استفاده کرد.تنوع رنگ بالا رویه بسیار مقاوم و قایبلیت شستشوی بالا همگی باعث شده تا در هر فضا و مکانی شاهد کفپوش پولکی باشیم.

وسایل نقلیه

قطعا همگی کفپوش پولکی را در اتوبوس و مینی بوس ها بارها و بارها دیده ایم.حالت انعطاف پذیری و مقاومت بالای این محصول باعث شده که همواره بتوان از کفپوش پولکی به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای فضای داخلی وسایل نقلیه نام برد.همانطور که میدانید ورود گرما و سرما از کف خودرو حس بسیار ناخوشایندی را به سرنشینان منتقل میکند و در صورت عایق بندی نامناسب حتی میتوان شاهد نفوذ اب و گرمای زیاد به داخل خودرو باشیم.این محصول تا حد زیادی میتواند این نقیصه را برطرف کند.شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید در کابین مسافران و حتی در اتاق خلبان نیز از کفپوش های پولکی استفاده میشود.البته کفپوش پولکی استفاده شده در هواپیما دارای استانداردهای کاملا سختگیرانه و متفاوتی هستند و در تولید نیز از متریال های متفاوت تری جهت تولید کفپوش پولکی برای هواپیما استفاده میشود ولی در ظاهر تفاوت چندانی با کفپوش های پولکی موجود در بازار ندارند.

مدارس

همواره یکی از فضاهای پرتردد که نیاز به کفپوش های بسیار مقاوم دارند مدارس هستند.در مدارس خصوصا فضاهایی همچون راهروها و سالن های ورودی مدارس که تردد بیشتری دارند کفپوش پولکی میتواند گزینه بسیار خوبی باشد.این کفپوش دارای رویه ضدخش است که علاوه بر اینکه در طولانی مدت عاج های خود را حفظ میکند از سر خوردن و آسیب دیدگی دانش آموزان هنگام تردد جلوگیری میکند.

بیمارستان

بیمارستان ها نیز همواره جزو فضاهایی بوده اند که ایتم سختگیرانه ای جهت انتخاب کفپوش داشته اند.مقاومت بالا در مقابل تردد و قابل شستشو بودن دو اولویت مهم جهت انتخاب کفپوش در فضاهای عمومی بیمارستان ها هستند.هر دوی این نیاز ها در کفپوش پولکی وجود دارد علاوه بر این موارد به دلیل ساختار خاص خود تا حدوده زیادی عایق صدا نیز نیباشد که این مورد در بیمارستانها که که نیاز به سکوت بیشتری دارند امتیاز ویژه یی به شمار می آید.شما میتوانید کفپوش پولکی را روزانه شستشو دهید بدون آنکه نگران صدمه دیدن آن باشید.

خرید اینترنتی کفپوش پولکی از کفپوشان

شما میتواتید قبل از خرید کفپوش پولکی در دفتر مجموعه کفپوشان حضور یابید و از نزدیک به بررسی نمونه ها یپردازید.چنانچه به هر دلیلی امکان خرید حضوری برای شما مقدور نیست میتوانید بصورت تلفنی از نظرات کارشناسان بهره مند گردید و یا از طریق سایت اقدام به خرید و ثبت سفارش نمایید.