راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش چینی

قیمت و خرید کفپوش چینی

همواره محصولات و کالاهای چینی از نظر کیفی مورد انتقاد مصرف کنندگان داخل کشورمان بوده‌اند. امّا حقیقت آن است که کفپوش چینی از به روز ترین فناوری های تولید کفپوش در جهان بهره می برد و حدود 800 شرکت تولیدی بزرگ در چین در این عرصه مشغول به فعّالیت هستند. ولی آنچه باعث شده تا ما ایرانیان نسبت به کفپوش چینی دیدگاهی بد و منفی پیدا داشته باشیم مربوط به خواست و سلیقه کارفرمایان ایرانی است که تلاش می کنند محصولات را به قیمت پایین تولید کنند و نکته ای که در رابطه با فرهنگ صنعتی چین شایسته است به آن اشاره شود، 

این است که چه چیزی به عنوان تخفیف در این کشور مطرح نیست و مثلا اگر تاجر ایرانی بخواهد کالایی را با قیمتی نازل تر از آنچه که فروشنده چینی می فروشد، از او خریداری کند، در عوضِ اِعمال تخفیف در آن، تولیدکننده چینی از کیفیت محصول کم می کند و جالب اینجاست که بسیاری از تولیدکنندگان آمریکایی و اروپایی برای کاهش هزینه های تولیدی خود کارخانه های شان را در کشور چین احداث کرده اند و تولیداتی با استانداردهای چینی از سوی آنها عرضه می شوند در نتیجه باید این ذهنیّت را برطرف کرد.

مسئله بعدی که خریداران و کاربران عزیز باید در نظر داشته باشند این است که با توجّه به شرایط فعلی کشور، واردات کالاها به کشور ممنوع است و محصولات چینی نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

کفپوش پی وی سی چینی

کفپوش پی وی سی چینی در چند مدلِ تایل و رول تولید می شود و تنوّع کمپانی های تولید کفپوش پی وی سی بسیار بالا است؛ امّا تا چند سال پیش تنوّع محصولات وارداتی تایل و رول پی وی سی به کشور بسیار بالا بود و آنچه امروزه در کشور با توجّه به شرایط فعلی ایران شاهد آنیم، محدودیّت قابل توجّه در واردات این محصول به کشور است.

کفپوش رول چینی

تولیدات کفپوش رول چینی تا چند سال پیش بسیار بالا بود؛ امّا در حال حاضر تولیدات این محصول محدود شده است و تنها کفپوش رول مُدا است که در کشور و در بازارهای کفپوش ایران موجود است و تولید کشور چین می باشد.

کفپوش تایل چینی

فروشگاه کفپوشان در گذشته، کفپوش تایل چینی را به صورت انحصاری وارد کشور می کرد که برند مَجیک فلور از این دسته بود. با این وجود، در حال حاضر با توجّه به ممنوع شدن تولیدات، این مسئله منتفی است و واردات برند مَجیک فلور ممنوع شده است.

پارکت لمینیت چینی

در گذشته یکی از مانورهای فروش شرکت کفپوشان در حوزه پارکت لمینیت چینیِ برند ویرتو بود. برندهای مختلفی از این دسته محصولات در گذشته با تنوّع بالا و در تعداد زیادی وارد کشور می شدند. ولی همان طور که قبلا در مورد سایر موارد نیز اشاره شد، بنا به شرایط فعلی، واردات این محصول نیز ممنوع و متوقّف شده است.

قیمت و خرید کفپوش چینی

قیمت کفپوش چینی

در حال حاضر قیمت کفپوش چینی از 220 هزار تومان برای کفپوش رولی مُدا شروع می‌شود و تا 450 هزار تومان و حتّی بالاتر، در بخش ورزشی برای کفپوش پلی فلکس موجود است.

خرید کفپوش چینی

خریداران و مشتریان عزیز فروشگاه کفپوشان می توانند از تنوّع موجود کفپوش های چینی در فروشگاه برخوردار شوند. تنها کافی است با شرکت تماس حاصل فرمایید و یا از طریق وب سایت و صفحه تخصّصی فروشگاه در اینستاگرام، از چند و چون قیمت ها، کاربری ها و نکات فنّی محصولات اطّلاعات کافی و کاملی را به دست آورید. پس از تماس و مشاوره با متخصّصان، مشاوران و کارشناسان کفپوشان، شما عزیزان می توانید محصول خود را سفارش داده و پس از خریداری آن، در محلّ مورد نظر خود، نصب و پیاده سازی کنید.

یک نکته را در هم در نظر داشته باشید و آن اینکه، در حال حاضر، محصولات چینی به کشور وارد نمی شوند و به همین دلیل است که با کمبود تنوّع محصولات در بازار کفپوش کشور روبرو هستیم. به هر روی، کفپوشان با شماست تا بهترین خرید را در رابطه با کفپوش چینی موجود در بازار صورت دهید. با ما در تماس باشید!

سوالات متدوال

همواره محصولات و کالاهای چینی از نظر کیفی مورد انتقاد مصرف کنندگان داخل کشورمان بوده‌اند. امّا حقیقت آن است که کفپوش چینی از به روز ترین فناوری های تولید کفپوش در جهان بهره می برد و حدود 800 شرکت تولیدی بزرگ در چین در این عرصه مشغول به فعّالیت هستند.

ولی آنچه باعث شده تا ما ایرانیان نسبت به کفپوش چینی دیدگاهی بد و منفی پیدا داشته باشیم مربوط به خواست و سلیقه کارفرمایان ایرانی است که تلاش می کنند محصولات را به قیمت پایین تولید کنند و نکته ای که در رابطه با فرهنگ صنعتی چین شایسته است به آن اشاره شود، این است که چه چیزی به عنوان تخفیف در این کشور مطرح نیست و مثلا اگر تاجر ایرانی بخواهد کالایی را با قیمتی نازل تر از آنچه که فروشنده چینی می فروشد، از او خریداری کند، در عوضِ اِعمال تخفیف در آن، تولیدکننده چینی از کیفیت محصول کم می کند.

جالب اینجاست که بسیاری از تولیدکنندگان آمریکایی و اروپایی برای کاهش هزینه های تولیدی خود کارخانه های شان را در کشور چین احداث کرده اند و تولیداتی با استانداردهای چینی از سوی آنها عرضه می شوند در نتیجه باید این ذهنیّت را برطرف کرد.

در انواع و اقسام کفپوش های موجود در بازار این برندها در رابطه با این انواع مختلف کفپوش شناخته شده هستند: کفپوش مُدا، کفپوش ورزشی پلی فلکس، کفپوش مجیک فلور، پارکت لمینیت ویرتوبرای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

در حال حاضر، به دلیل شرایط موجود در کشور و اوضاع بحرانی اقتصادی، محصولات چینی به کشور وارد نمی شوند و به همین دلیل است که با کمبود تنوّع محصولات در بازار کفپوش کشور روبرو هستیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها