راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش رنگ زرد

خرید و قیمت کفپوش رنگ زرد

ویژگی اصلی رنگ زرد به خصوص کفپوش رنگ زرد این است که خیلی سریع توجه را به خود جلب می کند. پس اگر در دکوراسیون منزل یا محل کار خود از آن بهره بریم، نگاه ها را به سوی خود جلب کرده و به مکان مورد نظر ما جلوه خاصی خواهد بخشید. از طرفی ویژگی اصلی این رنگ فرح بخشی و انرژی ای است که در فضا منتشر می کند و گرما و روح خاص آن می تواند در محیط های کاری تاثیری چشمگیر بر انرژی کارکنان و مراجعان داشته باشد. 

از اینروست که می بینیم در هر صورت، در محیط زندگی ما طیف های مختلف رنگ زرد به چشم می خورد؛ چه دقت کرده باشیم و چه از کنار آن گذشته باشیم. کفپوش رنگ زرد ، با بهره گیری از ویژگی هایی که مطرح کردیم، تاثیر شگرفی بر محیط خواهد گذاشت؛ چرا که کف اتاق ها و فضاهای سرپوشیده و باز تاثیر مستقیم بصری بر حضّار خواهد گذاشت.

این رنگ در قالب کفپوش و در ترکیب با سایر رنگ های اولیه و ثانویه در محیط می تواند تنوع بصری ویژه ای به محیط بخشیده و انرژی را در آن تقسیم و تعدیل کند. در ادامه به محصولات کفپوش رنگ زرد در فروشگاه کفپوشان نگاهی خواهیم داشت و با ویژگی های فنّی آنها آشنا خواهیم شد. با با همراه باشید!

قیمت کفپوش زرد رنگ

قیمت کفپوش رنگ زرد طیف وسیعی را در بر می گیرد که از 120 هزار تومان شروع و حتی تا 900 هزار تومان نیز ادامه پیدا می کند. این طیف وسیع در فروشگاه کفپوشان شامل حدودا 30 مدل مختلف می شود که می توانند پاسخگوی هر نوع نیازی از مشتریان و خریداران محترم باشند. طیف قیمت گسترده کفپوش ارزان قیمت ، اقتصادی و کاربری لوکس نیازهای متنوع شما عزیزان را پوشش خواهد داد. علاوه بر این هر یک از کفپوش های ما ویژگی های فنّی و زیباشناختی خاص خود را دارا هستند.

پس می توانید برای انتخاب گزینه مورد نیاز خود از میان این همه حق انتخاب، با کارشناسان فنّی و مشاوران تخصصی کفپوشان تماس حاصل فرمایید و از چند و چون محصولات با خبر شوید.

خرید کفپوش رنگ زرد

شما از هر راهی می توانید اطلاعات خرید را کسب کنید. راه های ارتباطی کفپوشان با شما عزیزان صفحه تخصصی اینستاگرام کفپوشان ، شماره تماس های تلفنی درج شده در وب سایت و نیز خود وب سایت کفپوشان هستند.

پیشنهاد ما این است برای آنکه انتخاب درستی را از میان این گزینه های فراوان کفپوش رنگ زرد رقم بزنید، با مشاوران و کارشناسان متخصّص کفپوشان تماس حاصل فرمایید.

انواع کفپوش رنگ زرد

کفپوش رنگ زرد به دو نوع اصلی رولی و تایل تقسیم می شود که در فروشگاه کفپوشان، با محصولات مختلفی از این دو نوع کفپوش مواجه خواهید شد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به بعضی از کفپوش های رنگ زرد موجود در فروشگاه کفپوشان.

• رولی: انواع کفپوش رولی زرد رنگ موجود در فروشگاه کفپوشان ویژگی خاصی دارند و آن مقاومت بالای این نوع کفپوش ها در برابر ضربات و تردّد بالاست که عموما از عمر کفپوش می کاهد. از کفپوش های رنگ زرد رولی می توان به کفپوش مهد کودکی اشاره کرد و طیف محصولات ما از این نوع کفپوش تا کفپوش های رول با کاربری تجاری و بیمارستانی ادامه پیدا می کنند.

از میان کفپوش های رولی رنگ زرد موجود می توانیم مواردی از این دست را به شما خریداران عزیز پیشنهاد کنیم که کاربری ورزشی دارند:

کفپوش های رولی رنگ زرد السا، آکام، کمپارس، اکسکلوسیو، اُپتیما، پایا فلور و استارت که مورد اخیر از کفپوش های بسیار پر طرفدار دارای مقاومت و ضربه پذیری بالاست.

• تایل: انواع کفپوش تایل زرد رنگ موجود در فروشگاه ما به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. یک نوع از آنها مخصوص فضاهای سرپوشیده است و نوع دیگر به فضاهای باز تعلّق دارد.

از کفپوش های تایل ویژه مکان های سرپوشیده می توانیم به کفپوش تایل دایمند، کفپوش نیو دیزاین و کفپوش کنار استخر اشاره کنیم. در فروشگاه کفپوشان کفپوش رنگ زرد نوع تایل را در قالب محصولات خاص دیگر مثل کلیک تایل، کفپوش پازلی ورزشی، کلیک تایل ورزشی و کفپوش پازلی فروشگاهی مشاهده خواهید کرد که طرفداران زیادی دارند. کفپوش های وینیل گرانیتی و وینیل مرمری موجود نیز به رنگ زرد هستند که از دیگر گزینه های پیش روی شما عزیزان خواهند بود.

از کفپوش های ویژه فضاهای باز می توانیم به این موارد اشاره کنیم که این روزها باب سلیقه بسیاری از خریداران ما هستند:

کفپوش رنگ زرد تنیس و اسکیت، کفپوش تایل کورت، کفپوش صنعتی، کفپوش تایل پارکتی و کفپوش تایل میشا. اگر به دنبال کفپوش های فضای باز هستند، توصیه می کنیم این موارد را چک کنید؛ چرا که در تنوّع و خاص بودن محصول سرآمد هستند.
از دیگر تایل های محبوب و پر طرفدار می توان به کفپوش تاتامی اشاره کرد.

کفپوش زرد ساده

از ویژگی های زیبایی شناختی منحصر به فرد کفپوش رنگ ساده ، توانایی ترکیب آن با رنگ های مختلف است. از این جهت است که این طرح از کفپوش در میان خریداران ما طرفداران پر و پا قرصی دارد و حجم درخواست کفپوش زرد ساده همواره بالا بوده و هنوز هم رو به افزایش است.

همان طور که اشاره کردیم، کفپوش زرد ساده ویژگی های خاص خود را دارد و از اینرو جزو رنگ های خاص به حساب می آید

جدول کفپوش های رنگ زرد موجود در فروشگاه کفپوشان

ردیف نام طرح نام برند نوع برند محدوده قیمتی
1 ورزشی آکام آکام ایرانی گران
2 ورزشی کمپارس کمپارس ایرانی ارزان
3 ورزشی استارت گربو خارجی لوکس
4 ورزشی السا کفپوشان ایرانی ارزان
5 ورزشی اکسکلوسیو وینیفلکس خارجی گران
6 اُپتیما وینیفلکس خارجی لوکس
7 ورزشی پایا فلور پایا ایرانی گران
8 مهد کودکی وینیفلکس خارجی گران
9 دایمند بابل ایرانی گران
10 نیو دیزاین بابل ایرانی گران
11 کلیک تایل بابل ایرانی گران
12 پازلی ورزشی بابل ایرانی گران
13 کلیک تایل ورزشی بابل ایرانی گران
14 پازلی فروشگاهی بابل ایرانی گران
15 وینیل گرانیتی وینیفلکس ایرانی ارزان
16 وینیل مرمری وینیفلکس ایرانی ارزان
17 تنیس و اسکیت بابل ایرانی گران
18 تایل کورت درنیکا ایرانی گران
19 صنعتی بابل ایرانی گران
20 تایل پارکتی بابل ایرانی گران
21 نیشا بابل ایرانی ارزان
22 تاتامی کفپوشان ایرانی ارزان
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها