فروشگاه کفپوشان

کفپوش پایا فلور

تومان

ویژگی های محصول

⦁ رول پشت فوم دار ⦁ عرض رول ۱/۵ متر ⦁ ضخامت : ۹،۸،۷،۶/۵،۶،۵/۵،۵ میلیمتر ⦁ انعطاف پذیری مناسب ⦁ ساختار یکپارچه رویه و لایه زیرین ⦁ رویه ضدخش ⦁ جلوگیری از لغزش ⦁ مقاوم در برابر ضریه و ساییدگی ⦁ ایمنی بالا

پایا فلور کفپوشی برای کاربردهای ورزشی

کفپوش پایا فلور ، یکی از بهترین کفپوش ها برای کاربردهای ورزشی در ایران است. این کفپوش از لایه هایی از فوم تشکیل شده و به همین دلیل بسیار انعطاف پذیر است و می‌‌تواند در مقابل ضربه و جذب شوک موثر باشد. بسیاری از مدیران ورزشی از کفپوش فوم دار ورزشی و همچنین از کفپوش پایا فلور در سالن های ورزشی چند منظوره استفاده می‌کنند. به این ترتیب ورزشکاران می‌توانند چندین رشته ورزشی مانند بدنسازی، والیبال، فوتسال و … را در یک سالن انجام دهند. با همه اینها کفپوش های فوم دار ورزشی، ضخامت های متفاوت دارند و معمولا هر ضخامتی برای کاربردی خاصی استفاده می‌شود.

نقد و بررسی محصول

کفپوش پایا فلور ، ساختار و ویژگی های آن

کفپوش فوم دار ورزشی پایا فلور یکی از پرفروش ترین محصولات در حوزه تولید و عرضه کفپوش های باشگاهی به حساب می‌آید. کفپوش های پایا فلور خاصیت ضربه گیری دارند و آسیبهای جدی ناشی از ضربه یا زمین خوردن در حین ورزش را کاهش می‌دهند. این کفپوش ها همچنین با توجه به ویژگی های خاص شان به سرعت و به راحتی نصب می‌شوند.
کفپوش پایا فلور از چهار لایه تشکیل شده که لایه اول آن در برابر کثیفی و گرد و خاک مقاوم است. این لایه از جنس پلی یورتن بوده و لایه دوم از پی وی سی مقاوم در برابر انقباض و انبساط ساخته شده است.
لایه سوم و چهارم هم معمولا از فوم ساخته شده تا بیشترین میزان ضربه گیری را در محصول داشته باشد. درواقع اگر کفپوش های پایا فلور ضربه گیر هستند به دلیل وجود فوم به کار رفته در زیر آنهاست که نرمی و انعطاف پذیری بالایی دارد.
به همین دلیل استفاده از این نوع کفپوش ها بسیار مورد استقبال قرار گرقته و در بسیاری از محیط های ورزشی کاربرد آن رایج شده است.
یکی دیگر از ویژگی‌های کفپوش پایا فلور ساختار سلولی آنهاست. این ساختار خاص، باعث کاهش سر و صدا می‌شود. این ویژگی کمک می‌کند تا در محیط های شلوغ باشگاهی تا بیشترین حد ممکن از صدای برخورد توپ با کف زمین کاسته شود.
امتیاز دیگر این نوع کفپوش ورزشی فوم دار جلوگیری از لغزش پای ورزشکار هنگام انجام حرکات ورزشی و سرخوردن است.

انواع کفپوش پایا فلور

کفپوش های پشت فوم دار ورزشی پایا فلور برحسب ضخامتی که دارند، نام گذاری و البته قیمت گذاری می‌شوند. به عنوان مثال انواع کفپوش های زیر فوم دار با ضخامت ۵، ۵/۵، ۶، ۵/۶ و ۷ میلی متر موجودند که همگی آنها دارای زیرسازی نصب و خط کشی هستند.
این محصول به صورت کفپوش رولی  با عرض یک ونیم متر عرضه می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود تا بیشترین پوشش و کمترین پِرتی و اتلاف محصول در هنگام نصب صورت گیرد.
کفپوش های پایا فلور در رنگ های بسیار مختلف و متنوعی تولید شده‌اند تا بتوانند به خوبی نیاز باشگاه های ورزشی به انواع کفپوش را تامین کنند. به همین علت هم امکان تولید سفارشی کفپوش ورزشی پایا فلور با خط کشی های مناسب زمین های مختلف ورزشی اعم از والیبال فوتسال و… وجود دارد.
در مجموع کفپوش پایا فلور با توجه به قیمت مناسب، تنوع رنگ، نصب آسان و کیفیت بالا یکی از بهترین گزینه های کفپوش سالن ورزشی ایرانی برای پوشاندن کف باشگاه ها و ورزشگاه هاست.

راهنمای خرید کفپوش زمین بسکتبال

ویژگی های کفپوش ورزشی فوم دار

کفپوش های ورزشی زیر فوم دار یا پشت فوم دار، ایمنی ورزشکاران را تامین و از صدمات احتمالی به آنها جلوگیری می‌کنند. انواع کفپوش های ورزشی باد طوری طراحی شده‌اند که نه تنها انجام صحیح و اصولی حرکات ورزشی را مختل نمی‌کند، بلکه در انجام صحیح حرکات مختلف ورزشی نیز موثرند یعنی به نوعی به افراد کمک می‌کند تا حرکت مورد نظرشان را راحت و سریع انجام دهند.
از ویژگی ها و مزایای استفاده از این نوع کفپوش سالن ورزشی می‌توان به قابل شستشو بودن، دوام و استحکام بالا در برابر قرارگیری دستگاه های سنگین بدنسازی، مقاومت مناسب در برابر رطوبت یا تعریق بدن ورزشکاران و تعمیر و نگهداری کم هزینه اشاره کرد. استفاده از این کفپوش ها به دلیل دارا بودن انرژی برگشتی بالا (الاستیته) برای انجام ورزش های کششی مناسبند.

کاربردهای کفپوش فوم دار ورزشی

از این نوع کفپوش‌ها می‌توان در همه مکان های ورزشی استفاده کرد اما با توجه به خاصیت ارتجاعی و منعطفی که این نوع کفپوش ها دارند، بیشتر در سالن های ورزشی ای استفاده می‌شود که افراد در آنها بازی‌های توپی می‌کنند مثل فوتسال، بسکتبال یا والیبال.
نویسنده : زینب اقارب پرست

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *