فروشگاه کفپوشان

کفپوش پارکی

تومان

ویژگی های محصول

• تایل • ضخامت 18 میل به بالا • ابعاد 1*1 • وزن 17 کیلو به بالا ⦁ انعطاف پذیر ⦁ ضربه گیر ⦁ ایمن

بالاترین استاندارد ایمنی و ضربه گیری کفپوش پارکی

در بین تمامی پوشش‌های مناسب فضای باز کفپوش پارکی دارای بالاترین استاندارد ایمنی و ضربه گیری هستند. کاربرد این کفپوش‌ها غالباً در فضاهایی ورزشی و تفریحی از جمله: پارک‌ها، حیاط مدارس و باشگاه‌های بدنسازی می‌باشد که برای هر کدام ضخامت و ساختار تولید یا ابعاد خاصی از این کفپوش‌ها در نظر گرفته می‌شود. همان‌طور که می‌دانید ایمن بودن یکی از نکات مهمی است که در فضای بازی و مدارس باید جدی گرفته شود. البته علاوه بر ایمنی، راحتی و چشم نواز بودن نکات کلیدی دیگری هستند که می‌توانید تمامی این موارد را در کفپوش پارکی بیابید.

 

نقد و بررسی محصول

کفپوش پارکی با کیفیت چه ساختاری دارد؟

ساختار نوع مرغوب کفپوش پارکی که یکی از انواع کفپوش گرانولی است ، از گرانول‌های ریز با دانه بندی (grade 1 تا ۲ میلی متر) و قالب ریزی شده با رزین پلی اورتان است تا بتواند به عملکرد مفید خود برای سال هایی که از آن انتظار داریم ادامه دهد. نمونه‌های فراوانی از این نوع محصول وجود دارد که به دلیل عدم وجود این ساختار معمولا به عنوان جنس نامرغوب شناخته شده و کمتر از یکسال دوام خواهد داشت.

موارد استفاده کفپوش پارکی و ضخامت مناسب آن

زمین های والیبال و بسکتبال فضای باز ۲۰میلی متر
فضای شهری و پارک ها (بدلیل نیاز به ضربه گیری بالا) ۴۳میلی متر (پایه دار)
مدارس و مهدهای کودک ۳۰ تا ۳۵ میلی متر
باشگاه های بدنسازی ۲۰ تا ۲۵ میلی متر

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کفپوش پایه دار برای چه فضاهایی مناسب می‌باشد؟

برای فضا یا اماکنی پیشنهاد می‌شود که رعایت استانداردهای ایمنی و ضربه گیری را مهم می‌شمارند.

این کفپوش‌ها با توجه به پایه‌های انعطاف پذیری که دارند استانداردهای ایمنی و ضربه گیری بالاتری را نسبت به دیگر مدل‌های این محصول ارایه می‌دهند. بنابراین اگر از نظر زیبایی و کیفیت به دنبال موردی خاصی می‌گردید که علاوه بر جلب رضایت مراجعین‌تان به بالاتر بردن اعتبار کسب و کار شما کمک شایانی کند به طور قطع کفپوش پارکی نیاز شما را از این امر برطرف خواهند کرد.

تفکر ما ارائه محصولاتیست تا آرامش بهره برداری را به همراه داشته باشد همچنین همکاران ما در کفوشان آماده‌اند تا شما را برای خریدی مناسب حمایت کنند.