فروشگاه کفپوشان

کفپوش ورزشی فضای باز

تومان

ویژگی های محصول

⦁ قابلیت اجرا با رنگ های متنوع ⦁ قابلیت اجرا در ویلاهای شخصی ⦁ قابل نصب بر روی انواع سطوح ⦁ انعطاف پذیری ⦁ مقاومت گرمایشی و پایدار

می‌خواهیم به شما کفپوش‌های ورزشی ایده آلی که برای فضاهای باز دارای طراحی بی‌نظیر است و ورزش گروهی و خانوداگی را دلپذیرتر می‌کند، معرفی کنیم. این کفپوش‌های ورزشی توانسته تاییدیه‌های اداره استاندارد و اماکن و تجهیزات ورزشی را بدست آورد. ورزش دوستان میدانند استفاده از بهترین نوع کفپوش ورزشی، اولین اصل از یک ورزشگاه حرفه‌ای است، بنابراین یکی از نکات ویژه که در ساخت فضای ورزشی باید رعایت شود پوششی مناسب و استاندارد است. هر اندازه کفپوش های ورزشی از استاندارد بیشتری برخوردار باشد حس دلپذیرتری برای افراد ایجاد می‌کند و ایمنی بالاتری را به همراه خواهد داشت.

یک نکته

ساختار و عملکرد کفپوش‌های ورزشی فضای باز به صورتی است که نیاز به چسب ندارد و به همین دلیل به آسانی و سرعت بالا قابل اجرا می‌باشد. تمایز ساختاری این محصول سبب شده که از مزایای خاصی برخوردار شود از جمله اینکه کفپوش ورزشی فضای باز قابلیت جابجایی دارد، یعنی از مکانی به مکان دیگر براحتی قابل انتقال هستند.

نقد و بررسی محصول

ویژگی های کفپوش ورزشی فضای باز باکیفیت

کفپوش ورزشی فضای باز دارای ویژگی‌های دیگری نیز هستند که باعث می‌شود انتخاب ما آسان تر شود و ارامش بهره برداری از محصول در عمری برای ما فراهم گردد. در زیر به چند مورد از آنها اشاره شده:

⦁ قابلیت قرارگیری با رنگ‌های متنوع در کنار یکدیگر را دارد که محیط ورزشی را شاد و دلپذیر می‌کند.
⦁ قابلیت اجرا در ویلاهای شخصی و همچنین به عنوان پوشش ورزشی چند منظوره نیز به کار می‌رود.
⦁ کفپوش ورزشی قابل نصب بر روی سطوح سخت، منحنی، آسفالت و حتی خاک کوبیده شده است.
⦁ بدلیل انعطاف پذیری موجب می‌شود که ورزشکار با محیط بیشتر ارتباط برقرار کند.
⦁ جنس این کفپوش‌ها موجب شده که مقاومت گرمایشی و پایداری بیشتری را در برابر اشعه‌های مضر و خطرناک خورشید داشته باشد که از طریق گارانتی آن حمایت می‌شود.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرای کفپوش ورزشی فضای باز در چه محل هایی مناسبتر است؟

اجرای کفپوش ورزشی فضای باز به سبب مقاومت بالا در برابر ضربه و پایداری مناسبی که در برابر اشعه های مضر خورشیدی دارد مناسب فضاهای پرتردد و باز می‌باشد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم.

⦁ کناره‌های استخر
⦁ زمین‌های ورزشی چند منظوره
⦁ زمین‌های ورزشی ویلایی
⦁ سالن‌های بدنسازی
⦁ حیاط مدارس و مهدکودک‌ها