موکت هتلی ، بدانیم و لذت ببریم

5/5 - (1 امتیاز)

هتلی به گرم و نرمی خانه خودتان!

بدون شک ما زمانی از سفر خود لذت می بریم که هتلی که در مدت اقامت مان  در آن می مانیم، راحت باشد، یعنی مانند خانه خودمان محیطی راحت و گرم و نرم داشته باشد. از سوي ديگر مهمترین موضوع در صنعت هتلداری، راضی نگاه داشتن مسافران در طول سفرشان است به طوری که از ماندن در هتل احساس راحتی کنند. در صنعت هتلداری برای خشنود کردن مسافران، به مواردی توجه می شود که غالبا مسافران متوجه آن نمي شوند ولی درواقع بسیار مهم هستند. مثلا ممکن است کفپوشی که زیرپای شماست به شما حس راحتی و آرامش بدهد و شما از آن بی خبر هستید و حتی به ذهنتان هم خطور نکرده که این احساس راحتی می تواند ناشی از يك عامل بسيار ساده مثل كفپوش مناسب باشد.

موکت، کفپوش هتلی محبوب

برای هتل ها، موکت یکی از بهترین پوشش های زمین است که در اتاق ها، راهروها، لابی و رستوران هتل می تواند نصب شود. حتما شما تجربه سفر و ماندن در هتل را داشته اید و اگر به زیرپای خود دقت کرده باشید متوجه موکت هتل شده اید. در کنار راحتی و مسائلی که در بالا از آن صحبت کردیم، در انتخاب موکت، ویژگی های دیگری هم وجود دارد که تلاش شده است در این مقاله به آنها پرداخته شود:

قیمت موکت هتلی، اقتصادی از همه نظر

برای هتلی با ظرفیت 100 اتاق، آنچه مهم است صرفه اقتصادی کفپوش انتخاب شده است. موکت هتلی انتخابی هوشمندانه است چرا که موکتی با طول عمر و دوام بالاست و در صورت نگهداری صحیح بین 5 تا 10 سال بی نیاز از تعویض و صرف بودجه مجدد است. کافی است هتلی با 100 اتاق را در نظر بگیرید. حس خوبی و تمیزی که مسافرات در هتلی با کفپوش زیبا و مناسب تجربه خواهند کرد، ضامن برگشت مجدد آنها و استراحت در فضای هتل خواهد بود. هر هزینه ای که برای رضایت مشتری صرف شود، در واقع سرمایه گذاری است. موکتهای هتلی با ساختار متفاوت تولید میشوند که به آنها مقاومت بیشتر در برابر سایش و کوبش میدهند، ثبات رنگ بالایی دارند و در گذر زمان کدر نمیشوند، نرم ولطیف هستند و این خاصیت خود را حتی در مراکز پرتردد حفظ میکنند.

موکت هتل

از طرف دیگر موکتها به عنوان کفپوش هتل، موجب کاهش مصرف انرژی به خصوص در مناطق سردسیر خواهند بود. طبق مطالعات صورت گرفته پس از نصب موکت در هتل، مسافران دمای اتاق خود را 2 تا 3 درجه کاهش داده اند و مصرف انرژی برای گرم کردن اتاقهای هتل، تا 20% کاهش یافته است.

موکت هتل، انتخابی برای آرامش

حفظ آرامش برای مسافران هتلهاهمواره از اولویتهای مدیران وطراحان هتلهاست و دلیل انتخاب موکت به عنوان یکی از پرکاربردترین کفپوشهای هتل در سرتاسر دنیا همین مطلب است.موکتها به شدت در کاهش صدای محیط موثرند. صدا را منعکس نمیکنند، راه رفتن و یا کشیدن بار یا چمدان بر روی موکتها سرو صدایی ایجاد نمیکند، حتی افتادن اشیا بر روی موکت صدای آزاردهنده ای ندارد.

شستشوی موکت هتل، آسان و موثر

برای تیم خانه داری در هتل، سهولت در نظافت کفپوش یک امر حیاتیست. سرعت تمیز کردن کفپوش وقتی صحبت از 100 اتاق باشد، بسیار مهم است. نظافت موکت هتلی روتین مشخص و مفیدی دارد: با استفاده از جاروبرقی گرد و خاک آنرا بگیرید، سپس با استفاده از کف خشک آنرا تمیز کنید. نه لکه ای بر جا میماند، نه مانند سرامیک پس از نظافت لغزنده میشود و نه زمانی برای خشک شدن نیاز دارد. برای قسمتهایی از موکت که بیشتر در معرض رفت و آمد و کثیفی است مانند فضای مقابل درب ورودی و یا در مقابل درب آسانسور، میتوان از دستگاه موکت شور استفاده کرد که سریع و راحت کار را یکسره میکند!

موکت هتل

تنوع در طراحی دکوراسیون هتل

موکتها به طراحان داخلی اجازه میدهند تا خلاقیت خود را تبدیل به واقعیت کنند. تنوع رنگهای زیبا، استفاده از موکت تایل هتلی به جای موکت رول هتلی، سفارش طرح مورد نظر برای چاپ روی موکت، سفارش بافت موکت در ابعاد مخصوص، همه و همه باعث میشود استفاده از موکت هتل در دکوراسیون، مورد علاقه طراحان داخلی باشد. نصب و اجرای موکت آسان است و در صورت فعال بودن هتل، سر و صدا و مزاحمتی برای مسافران هتل نخواهد داشت.

موکت هتل

موکت هتل، ساخت ایران

کمپانیهای بزرگ و خوشنام تولیدکننده موکت در ایران، مانند پالاز موکت، موکت آرتا،موکت ظریف مصور، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، سالها تجربه در زمینه تولید و نصب موکت هتل ایرانی دارند. هتلهای زیبای ایرانی سالهاست کفپوشهای خود را از بین محصولات با کیفیت داخلی با استانداردهای روز دنیا انتخاب میکنند. شاید بتوان گفت که مهمترین این استانداردها، استانداردهای EN ISO، EN 13501، EN 1307  کشور آلمان میباشد. ما در قسمت مشاوره رایگان کفپوشان، موکتهایی را برای پروژه شما معرفی میکنیم که دارای مناسبترین استانداردها باشند.

موکت هتل اسپیناس، پروژه ای متفاوت و عظیم

موکت به کار رفته در هتل اسپیناس تهران، واقع در سعادت آباد تهران، نمونه ای زیبا و عظیم از تلفیق طراحی ایران و تکنولوژی آلمانیست. این موکت به صورت اختصاصی برای این هتل سفارش داده شده و بافت واجرای آن توسط شرکت سیرال آلمان انجام شده است. این موکت بی نظیر برای فضاهای مختلفی مانند سالن امیران و سالن تراس هتل اسپیناس طراحی و بافته شده است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.

موکت هتل

چنانچه شما نیز تمایل به ثبت و بافت طرح مخصوص به هتل خود را دارید، تیم حرفه ای کفپوشان به نمایندگی از شرکت سیزال آلمان، با بازدید از محل، ارائه نقشه اجرا و ثبت و اجرای سفارش شما تا پایان راه کنار شما خواهد بود.

محصولات مرتبط

موکت هتلی

موکت

موکت سیزال

موکت پالاز طرح بوریا

موکت پالاز طرح سایه

موکت پالاز طرح دریا

دیدگاه خود را بنویسید