کفپوشها

کفپوش حمام کودک – کفپوش های ضد لغزش برای ایمنی کودک در حمام

کفپوش حمام کودک - کفپوش های ضد لغزش برای ایمنی کودک در حمام

ایمنی کودک در حمام و کفپوش مناسب

اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که کودک نوپا دارید، باید ایمنی و امنیت کودک را از هر لحاظ تامین کنید. یکی از موارد تامین ایمنی کودک بر می گردد به کفپوشی که شما باید در سرویس بهداشتی پیاده سازی و نصب کنید که کودک در آن آب تنی می کند و یا نظافت او در آنجا صورت می گیرد. کودکان بویژه در سنین نوپا به دلیل جنب و جوش بالای خود ممکن است بر کف حمّام سر بخورند و این برای آنها خطرهای جبران ناپذیری داشته باشد؛ پس لازم است حتما به کفپوش مناسب حمّام کودک توجّه کنید.

اصولا سرامیک ها و کاشی های کف حمّام ها و همچنین وان حمّام فضاهایی مناسب برای کودکان نیستند و برای آنها امنیّت لازم را تامین نمی کنند.
بسیار مهم است که به نکات ایمنی از این دست توجّه داشته باشیم: لبه های تیز فضای حمّام را بپوشانیم؛ درب توالت فرنگی را بسته نگاه داریم؛ شامپوها و صابون های حمام را دور از دسترس کودکان قرار دهیم؛ و مهمترین نکته استفاده از کفپوش مناسب برای کف حمّامی است که کودک قرار است در آن آب تنی و بازی کند و یا او را در آن بشوییم.

کفپوش حمام کودک - کفپوش های ضد لغزش برای ایمنی کودک در حمام

کفپوش مناسب حمّام برای کودک

کفپوش مناسب حمّام برای کودک کفپوش های کنار استخر هستند. مهمترین ویژگی کفپوش کنار استخر قدرت ضربه پذیری بالای آن است و به دلیل این ویژگی برجسته، اگر کودک روی این کفپوش ها به زمین بخورد و یا روی کفپوش بیفتد، آسیبی به او وارد نخواهد شد.

از ویژگی های برجسته کفپوش کنار استخر این است که لیز و سُر نیست و آب و رطوبت و همچنین کف شامپو یا صابون را به راحتی از خود عبور می دهد. برای نصب، اجرا و پیاده سازی کفپوش کنار استخر نیاز به نصّاب نخواهیم داشت و نصب و اجرای این کفپوش ها بسیار ساده است.

نکته مهمّ دیگر آنکه در نصب کفپوش کنار استخر نیاز به زیرسازی نداریم. این کفپوش ها قابلیّت جابجایی و انتقال خوبی دارند و بر روی هر سطحی قابل نصب هستند و به صورت کلیک دار اجرا می شوند؛ به این صورت که کلیک ها در هم فرو رفته و کفپوش ثابت در جای خود قرار می گیرد. علاوه بر این نکات فنّیِ کفپوش های کنار استخر، یک نکته را نیز در رابطه با زیبایی طرح و نقش این کفپوش ها باید در نظر داشته باشیم. رنگبندی کفپوش های کنار استخر چنان بالا است که با انتخاب هر گزینه‌ای می‌توانید توجّه و ذوق کودک را برای ماندن در حمام جلب کنید.

در کنار تامین ایمنی کودک یا فرزند نوپای خود، از زیبایی بی نظیر کفپوشی جذّاب بر کف حمّام خود لذّت ببرید. تنها کافی است با کارشناسان و متخصّصان ما تماس حاصل فرموده و بروشور و کاتالوگ محصولات متنوّع کفپوش هایی کنار استخر را دریافت کرده و پس از رایزنی های لازم با مشاوران ما، اقدام به خریداری کفپوش کنار استخر مورد نظر خود کنید
منتظر تماس شما عزیزان هستیم!

نویسنده: بهنام رشیدی

پرسش های متداول

نکات ایمنی که در حمّام کودک باید در نظر داشته باشیم، کدام ها هستند؟

لبه های تیز فضای حمّام را بپوشانیم؛ درب توالت فرنگی را بسته نگاه داریم؛ شامپوها و صابون های حمام را دور از دسترس کودکان قرار دهیم؛ و مهمترین نکته استفاده از کفپوش مناسب برای کف حمّامی است که کودک قرار است در آن آب تنی و بازی کند و یا او را در آن بشوییم.

ویژگی های کفپوش کنار استخر چیستند؟

مهمترین ویژگی کفپوش کنار استخر قدرت ضربه پذیری بالای آن است و به دلیل این ویژگی برجسته، اگر کودک روی این کفپوش ها به زمین بخورد و یا روی کفپوش بیفتد، آسیبی به او وارد نخواهد شد. از ویژگی های برجسته کفپوش کنار استخر این است که لیز و سُر نیست و آب و رطوبت و همچنین کف شامپو یا صابون را به راحتی از خود عبور می دهد. برای نصب، اجرا و پیاده سازی کفپوش کنار استخر نیاز به نصّاب نخواهیم داشت و نصب و اجرای این کفپوش ها بسیار ساده است. نکته مهمّ دیگر آنکه در نصب کفپوش کنار استخر نیاز به زیرسازی نداریم. این کفپوش ها قابلیّت جابجایی و انتقال خوبی دارند و بر روی هر سطحی قابل نصب هستند و به صورت کلیک دار اجرا می شوند؛ به این صورت که کلیک ها در هم فرو رفته و کفپوش ثابت در جای خود قرار می گیرد. علاوه بر این نکات فنّیِ کفپوش های کنار استخر، یک نکته را نیز در رابطه با زیبایی طرح و نقش این کفپوش ها باید در نظر داشته باشیم. رنگبندی کفپوش های کنار استخر چنان بالا است که با انتخاب هر گزینه‌ای می‌توانید توجّه و ذوق کودک را برای ماندن در حمام جلب کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها