صورتی دودی رنگ سال 2019

امتیازدهی این نوشته

 صورتی كمی چرک!

در دنیایی زندگی می کنیم که اطرافمان پُر از رنگ های مختلف است. اگرچه ممكن است همه ما از رنگ های متنوعي در زندگی روزمره خود چه در پوشاک و چه در وسایل اطراف مان استفاده نكنيم، اما هرگز نمی توانیم تاثیر رنگ ها را در زندگی خود انکار کنیم. هر چیزی که در این جهان وجود دارد، دارای رنگ مخصوص خودش است. رنگ وسایل، رنگ پوشاک، رنگ کاغذ دیواری، رنگ کف زمین، همه و همه دارای رنگ مخصوص خودشان هستند. رنگ، رنگ و رنگ… ما در دنیایی رنگارنگ زندگي مي‌كنيم و بايد اين را يك امتياز تلقي كنيم و از آن به طور هوشمندانه اي بهره ببريم. چرا؟ چون رنگ ها حال ما را تازه می کنند، انرژی می بخشند و روحیه می دهند.

همچنين گستردگی طیف رنگ ها و نام آنها نسبت به سال های گذشته افزایش پیدا کرده است و از همه اينها بايد به نفع خود استفاده كنيم. ما در سالهای اخیر، با طیف رنگ های بیشتری مأنوس شده ایم، مثل رنگ فیلی، کله غازی، میخی و نظایر آنها. حس و  حال خوبی که در رنگ سال 2019 وجود دارد، تنها در یک رنگ خلاصه نمی شود. رنگ های خنثی و مات، انتخاب هاي خوبی هستند. شما می توانید تنها از یک رنگ و یا تعدادی رنگ برای فضایتان استفاده کنید تا بتوانید همه رنگ ها و همینطور رنگ های خنثی را برجسته تر جلوه دهید.

به راحتي از رنگ سال در خانه ها استفاده كنيد

رنگ صورتی دودی كه به عنوان رنگ سال 2019 انتخاب شده است، متشکل از سایه زیبای خاکستری مایل به قهوه ای با ته رنگ خاکستری مایل به بژ است. به خاطر وجود طيف هاي خنثی در این رنگ، کاربرد و همگونی آن در قسمتها و گوشه و کنار خانه و همنشینی آن با  بقیه وسایل، هم ساده است و هم تركيبي شگفت آور می آفريند. محض يادآوري اين را هم بگوييم که منظور ما از رنگ خنثی به طیف رنگ های میانی سفید تا سیاه گفته می شود، مانند طوسی، خاکستری، دودی، بژ و غیره که ماهیتی کم رنگ یا ملایم دارند.

رنگ سال 2019

در دکوراسیون خود از این رنگ در کنار وسایل بی رنگ استفاده کنید. در طول سال، حتما رنگهای سال را در دکوراسیون و لوازم لحاظ کرده اید. از این رنگها در چاپ های هنری، بالشت ها، تختخواب، چراغ ها، گیاهان و موارد متفاوت دیگري استفاده کنید. به عنوان مثال مي توانيد در صورتي كه كفپوش خانه تان، رنگ خنثايي همچون خاکستری دارد، از مبل يا كوسن، پرده يا تابلويي استفاده كنيد كه صورتي دودي، رنگ غالب آنهاست. در اين صورت مي توانيد مطمئن باشيد كه شاهد ترکیب زیبایی خواهيد بود.

با استفاده از این رنگها، تفاوت بیافرینید!

مبلمان صورتی دودی، چه یک صندلی دکوری باشد یا کابینت های دیواری آشپزخانه، زیبایی بصری خاصي را در خانه به وجود می آورد.

پیشنهاد ما به شما، ترکیب و هماهنگی قسمتی یا وسایلی از خانه به رنگ صورتی دودی با قسمتی دیگر به رنگ چوب نماست که می تواند منعكس كننده ته رنگ های خنثي به ببينده باشد. همين حالا چشمانتان را ببنديد و در ذهن خود، یک مبل راحتی به رنگ صورتی دودی را بر روی کفپوشي از جنس لمینيت با طرح چوب تصور کنید. قشنگ نيست؟

رنگ سال 2019

این رنگ را نقطه مرکزی فضای خود کنید

رنگ سال 2019، دیوار خانه را هم ميتواند متحول كند. این رنگ حسي زیبا، مدرن و شيك ایجاد میکند. همچنين ترکیب صورتي دودي با رنگ های گوناگون و سبک های طراحی مختلف بسیار مناسب و زیبا است. پیشنهاد ما، ترکیب و تناسب دیوار صورتی دودی با کفپوش هاي تایل است، به خصوص اگر كفپوش تايل شما طرح برجسته هم داشته باشد.

همچنین می‌توانید درباره‌ی رنگ در طراحی خانه بخوانبد.

نمایی خیره کننده و طرحی با رنگ یکدست ایجاد کنید

همه رنگ های تک رنگ در طراحی داخلی خانه کاربرد دارند. بنابراين مي‌توانيد نمایی یکسان با سایه های مختلفی از رنگ صورتی دودی در مبلمان، رنگ دیوار و لوازم دکوری خانه ایجاد کنید.

نكته پاياني اينكه تمام اينها پيشنهادهايي براي هماهنگي و زيباتر كردن كفپوش و ديگر عناصر دكوراسيون است و اين فهرست مي‌تواند با خلاقيت و ابتكار و سليقه شما بهتر و زيباتر هم بشود.

محصولات مرتبط

موکت پالاز طرح الماس

موکت پالاز طرح یاس

موکت پالاز طرح کات B

کفپوش رول اکسکلوسیو

کفپوش رول اکسکلوسیو ۲/۶

کفپوش بیمارستانی پریموپرمیوم

دیدگاه خود را بنویسید