دکوراسیون محل کار

دکوراسیون لابی هتل

دکوراسیون لابی هتل

اولین چشم انداز و طراحی داخلی

وقتی از هتل صحبت می کنیم، تصویری از چند روز اقامت کوتاه مدت در یک ساختمان شیک و مدرن در ذهنمان شکل می گیرد که تنها قرار است برای چند ساعت یا چند روز در آنجا بمانیم و استراحت کنیم. اما این بدان معنا نیست که یک اقامتگاه موقت، اجازه دارد دنج و راحت نباشد! حقیقت آن است که طراحی داخلی هتل در صنعت هتلداری و گردشگری اهمیتی حیاتی دارد چراکه عامل جذب گردشگران به حساب می آید.

طراحی هتل

همه صاحبان هتل می دانند که کیفیت برای مشتریان خیلی اهمیت دارد و اولین نکته ای که مهمانان هتل به آن توجه می کنند طراحی داخلی و ظاهر هتل است. از دکوراسیون لابی هتل گرفته تا طرح یک اتاق راحت، هدف کلی طراحان، تبدیل اتاق های هتل به یک خانه موقتی اما دنج و راحت است.

وقتی در یک هتل اقامت می کنید، باید احساس کنید که در خانه خودتان هستید. اینجاست که تازه متوجه می شویم طراحی یک هتل چقدر سخت و دشوار است و به فکر، ایده و رعایت هزاران نکته ریز و درشت نیاز دارد که تقریبا همه آنها باید بر اساس اصل زیبایی در ساختمان هتل به کار گرفته شود. زیبایی نمای ساختمان، زیبایی اتاق ها، زیبایی لابی و دیگر بخش های هتل، همه در کنار هم در نهایت به شکل گیری یک هتل زیبا و جذاب می انجامد.

دکوراسیون لابی هتل

خلاقیت در دکوراسیون لابی هتل

لابی هتل، اولین نقطه هتل است که مهمان با آن روبرو می شود. در نتیجه، باید خیلی جذاب طراحی شود، چون اولین برخوردها همیشه تعیین کننده و تاثیرگذار هستند. و به طور کلی مسافران از یک لابی انتظار دارند راحت، پاکیزه و زیبا باشد.

گاهی منظره و دکوراسیون لابی هتل ها چنان خیره کننده است که حتی به عنوان یک عابر پیاده نمی توانیم چشم از آن برداریم و حتی دوست داریم برای نوشیدن یک فنجان چای یا قهوه ساده وارد لابی هتل شویم. طراحان برای ایجاد محیطی تاثیرگذار، هر کاری از دستشان برمی آید انجام می دهند چراکه این بخش بسیار حساس است. به این ترتیب به کار بردن ایده های خلاقانه برای طراحی دکوراسیون لابی هتل ، اهمیت بسیار زیادی دارد. مثلا کاربرد آب نما، گیاهان طبیعی یا طراحی فضایی برای سرو نوشیدنی باعث می شود که مهمانان هتل، زمان بیشتری را در لابی بگذارنند.

هنر و نور

بیشتر طراحان داخلی هتل ها به استفاده از هنرهای تجسمی در هتل ها علاقه دارند. در واقع آنها درست فکر می کنند، زیرا آثار و شاهکارهای هنری توجه مردم را جلب می کند و برای یک هتل مدرن بسیار مناسب است.

در کنار آثار هنری، نور و روشنایی هم اهمیت بسزایی دارد. یک لابی با لوسترهای شیک و زیبا، ظاهر محیط را چندین برابر زیبا جلوه می دهد و به همین دلیل اغلب، این نکته، رکن مهمی در جذب مشتریان هتل به حساب می آید. همچنین چراغ آویزها در اندازه های مختلف و میزهای تندیسی ایده های خوبی برای طراحی دکوراسیون لابی هتل ها هستند.

دکوراسیون لابی هتل

رنگ ها جایگزین طرح ها

استفاده از طرح های مختلف انتخاب مدرنی برای هتل ها نیستند. بهتر است کمی ذهن تان را از این موارد خالی کرده و بیشتر به سمت بافت های سرزنده و شاد در طراحی لابی هتل بروید. مثلا استفاده از رنگ های جسورانه، ایده خوبی برای طراحی لابی هتل ها هستند. رنگ ها، فضا را بیشتر از هر عامل دکوری دیگری براق، زنده و جذاب می کنند. اگر می خواهید هتلی مدرن و امروزی داشته باشید، بهتر است از ایده های قدیمی دوری کنید و به دنبال طرح ها و دکوراسیونی باشید که بر مهمانان هتل تان تاثیر سریع و مستقیم بگذارد. تاثیری که آنها را تشویق کند تا در سفر بعدی شان به همان هتل یعنی هتل زیبا و شیک شما بازگردند!

محصولات مرتبط

موکت

موکت پالاز طرح الماس

موکت پالاز طرح پونه

موکت پالاز طرح سایه

موکت پالاز طرح دریا

موکت بابل طرح فرش‌ گونه

موکت پالاز طرح بوریا

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها