فروشگاه کفپوشان

موکت طرح کالر لاین colour line

تومان

ویژگی های محصول

⦁ لوپ تایل ⦁ ابعاد 50*50 ⦁ الیاف پلی امید ⦁ کلاس ترددی پر تردد ⦁ انتی استاتیک ⦁دارای استاندارد حریق

موکت طرح کالر لاین تمام ویژگی های فیزیکی مورد نیاز برای کاربران مکان های پر تردد را داراست.
اکثر اوقات مشتریان و خریداران موکت در مورد نوع کاربری مکان های پر تردد و موکت مورد نیاز این فضاها پرسش دارند. در این رابطه باید گفت مکان های پر رفت و آمدی چون مراکز خرید و تجاری، نمایشگاه ها، ادارات و غیره برای پوشش کف خود به موکتی نیاز دارند که دوام بالایی داشته و از مقاومت سایشی و کوبشی قابل قبولی برخودار باشد.

موکت مدل کالر لاین از محصولات شرکت موکت رویا با بهره گیری از بهترین و به روزترین متریال های اروپایی توانسته طی سال های اخیر امضای خاص خود را به ثبت برساند و در عرصه تولید و عرضه موکت هایی با قابلیت بالا در مکان های عمومی جایگاه ممتازی داشته باشد.

نقد و بررسی محصول

اگر تصمیم دارید تا در مجتمع تجاری، هتل، نمایشگاه یا هر مکان عمومی پر ترددی از موکت به عنوان کفپوش استفاده کنید، حتما یک اصل فنی را مد نظر داشته باشید. دوام و مقاومت موکت در این مکان ها مهمترین عامل بوده و باید در اولویت شما قرار گیرد.
در طراحی موکت طرح کالر لاین تیم تخصصی و فنی شرکت رویا به ظرافت ها و تمام جزئیات مربوط به طراحی این موکت برای چنین فضاهایی توجه کرده است؛ به طوری که طی سالیان متمادی در عرصه تولید موکت های فضاهای پر تردد جایگاه ممتازی یافته است.
اما چه چیز در طراحی این طرح باعث شده تا این موکت تا این حد اقبال گسترده ای پیدا کند و خرید آن بالا باشد؟ خوب است تا نظری به ویژگی های منحصر به فرد این طرح داشته باشیم.

ساختار و جنس موکت کالر لاین

همان طور که اشاره شد در کاربری های عمومی، موکت مورد استفاده باید از دوام و مقاومت بالایی برخوردار باشد. آنچه بر دوام موکت تاثیر مستقیم می گذارد جنس الیاف و نوع بافت موکت است. موکت مدل کالر لاین با بهره گیری از الیاف پلی آمید، مقاومت سایشی و کوبشی فوق العاده ای دارد. از دیگر مشخصه های پلی آمید قابلیت برگشت پذیری الیاف است که عاملی است بسیار مهم برای فضاهای عمومی و پر تردد و ذهن خریداران موکت را همواره به خود مشغول کرده است.
جالب است که موکت کالر لاین از جنس خاصی در لایه زیرین خود بهره می برد که مقاومت موکت در برابر رطوبت را نیز بالا می برد. لایه زیرین آن از جنس پی وی سی است و خاصیت ممتاز پی وی سی با توجه به ترکیبات شیمیایی آن، عایق یا ضد رطوبت بودن آن است که مهار رطوبت در مکان های عمومی یکی از اولویت های مالکان و مدیران این فضاهاست.
بافت لوپ یا گره ای یا اصطلاحا حلقه ای موکت نیز در مقاومت بالای موکت تاثیر دارد. اساسا بافت لوپ نزد کاربران فضاها و اماکن عمومی محبوبیت فوق العاده ای دارد و به دلیل سفتی و سختی این بافت، خیال کاربران از نظر عدم فرسایش موکت در برابر میزان تردد بالا راحت است.
ویژگی ضد الکتریسیته ساکن الیاف پلی آمید و نیز عدم تولید دود که عامل خفگی است و بسیار خطرناک است، از خصیصه های ممتاز این طرح است. به دلیل رفتار متفاوت مراجعان مراکز عمومی و نیز تغییرات دمایی محیط، این مکان ها بیشتر در معرض عوامل خطرناکی هستند که فضای مورد نظر و سلامتی افراد را تهدید می کنند. اما تیم طراحی این شرکت با تجربه و تخصص برجسته خود در عرصه صنعت موکت، توانسته این معضل را نیز با استفاده از این طرح حل کند.
ناگفته پیداست که ضمانت دوام موکت با این بافت چه قدر در صرف هزینه و قیمت موکت در دراز مدت تاثیرگذار بوده و از این نظر استفاده از موکت کالر لاین بسیار مقرون به صرفه است.

طیف گسترده طرح و رنگ کالر لاین ، ویژگی برجسته آن در دنیای موکت

موکت طرح کالر لاین طیف گسترده ای از طرح های مختلف را در بر می گیرد و رنگ های بی شمار آن نیز در خور توجه اند؛ به گونه ای که خریداران و مشتریان هنگام خرید با تیم کفپوشان مشاوره خواهند داشت تا بتوانند بسته به فضای مورد نظر از بهترین طرح ها و ترکیب و هارمونی رنگ بهره برند.
از نظر تنوع بافتی، طرح ها و رنگ ها، کالر لاین به گونه ای عمل کرده که متناسب با این تنوع، طیف گسترده خریداران و مشتریان را پوشش می دهد.

چند ویژگی دیگر این طرح

روش بافت تافتد این طرح در صنعت موکت کشور شناخته شده است؛ ارتفاع الیاف ۲٫۵ میلی متر بوده و در رابطه با نوع رنگرزی موکت باید گفت که از نوع گرانول های الیاف رنگی است.

نصب و اجرای کالر لاین

به دو شیوه می توان این موکت را نصب و اجرا کرد. به دلیل اینکه این محصول موکت تایل است ، می توان آن را هم به صورت یکپارچه و در یک جهت نصب کرد و هم می توان بسته به سلیقه خریدار آن را در جهت های مختلف چید.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *