موکت راه راه و خط دار

از دیرباز، موکت میان خریداران مختلف اعم از کاربران محیط های مسکونی و نیز هتل ها، مراکز خرید، ادارات و غیره طرفداران پر و پا قرص خود را داشته است. موکت به دلیل کاربری ساده و انعطاف در کاربرد آن توجه خریداران و کاربران از طیف ها و اقشار مختلف جامعه را به خود جلب کرده است.

نمونه کار شده موکت راه راه و خط دار

نمونه کار شده موکت راه راه و خط دار

یکی از انواع موکت ها که همواره توجه مشتریان را به خود جلب کرده، موکت راه راه و خط دار است. اگر طرحی از موکت های راه راه و خط دار مد نظر شماست با ادامه این مطلب همراه باشید تا اطلاعات لازم خود را یک جا کسب کنید و از میان طیف وسیع محصولات موجود در فروشگاه کفپوشان خرید ایده آل خود را رقم زنید.

موکت کبریتی

موکت کبریتی

موجود در انبار

تماس بگیرید

اولین وشناخته شده ترین نوع موکت راه راه خط دار ، موکت کبریتی است که همه ما با آن آشنا هستیم؛ چرا که در خانه های تمام دهه شصتی ها و قبل از آن وجود داشته و ذهن و خاطرات ما با آن مأنوس است. هنوز هم مشاهده می کنیم که موکت کبریتی در خانه های ایرانی مشتریان پر و پا قرص و خاص خود را داراست و رنگی که بیشتر از این مدل موکت در ذهن ما نقش بسته، رنگ طوسی است.

موکت تایل راه راه و خط دار

اگر به دنبال اجرای طرح های متنوّع در محل مورد نظر خود هستید، پیشنهاد ما موکت تایل راه راه و خط دار است که به سبب تایل بودن این قابلیت را دارد که بتوانید با اشکال مختلف آن را اجرا کنید و به شکل های خاص و متنوّعی برسید که تا آن لحظه شاید تصوّر آنها را هم نمی کردید. این امر به یاری دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل یا اداره یا هر محل دیگری که مد نظر شماست، آمده و دست شما را در طراحی فضای مورد نظرتان باز می گذارد.

نمونه کار شده موکت راه راه و خط دار

از این جهت است که دوستداران طرح های مدرن برای خرید موکت تایل راه راه و خط دار با فروشگاه کفپوشان تماس گرفته و در صف خرید این محصول قرار می گیرند.
طرح هایی چون طرح لیدز، برایتون، کالر پاپ، نئو، لیبرالاین، اِسِنس و فرست رادیانت را می توانید در فروشگاه کفپوشان بیابید که از انواع موکت تایل راه راه و خط دار به حساب می آیند.

موکت رول راه راه و خط دار

موکت های طرح آی سو، کرفتر، کبریتی، هامون اسپرت، ترانه و موکت طرح هامون از جمله موکت های رول راه راه و خط دار هستند که طرفداران عدیده ای را تا به امروز به خود جلب کرده اند.
اگر دیدگاه زیبایی شناختی داشته باشید و از نظر معماری فضا به دنبال فضایی هستید که طبیعی تر، بزرگ تر و طولانی تر به نظر برسد، می توانید از موکت مدل رول بهره های فراوانی ببرید و برای بزرگ تر جلوه کردن فضای مسکونی، اداری، تجاری یا هتل خود از آن بهره ببرید.

کاربری موکت راه راه و خط دار

از گذشته تا به حال، موکت راه راه و خط دار در اداره ها، فروشگاه ها و محیط های تجاری، طرفداران بسیاری داشته که همواره از کیفیت، انعطاف، طول عمر و کاربری این نوع موکت استفاده کرده اند.

موکت راه راه و خط دار خارجی

اگر به دنبال موکت راه راه و خط دار خارجی ، در فروشگاه کفپوشان هستید، طرح هایی چون طرح لیدز، برایتون، کالر پاپ، نئو، لیبرالاین، اِسِنس، فرست رادیانت و کرفتر را به شما پیشنهاد می کنیم.

موکت راه راه و خط دار ایرانی

از انواع موکت های راه راه و خط دار ایرانی نیز می توان به طرح آی سو، کبریتی، هامون اسپرت، ترانه و موکت طرح هامون اشاره کرد که خریداران و مشتریان خاص خود را دارند.

قیمت موکت راه راه و خط دار

قیمت موکت راه راه و خط دار در فروشگاه کفپوشان، طیف گسترده ای را در بر می گیرد که از مدل طرح ترانه با قیمت 120 هزار تومان شروع شده و تا بیش از یک میلیون تومان نیز می توانید این محصولات را خریداری کنید.

خرید موکت راه راه و خط دار

شرکت کفپوشان به عنوان یکی از مجریان تخصّصی در حوزه اجرا و خدمات پس از فروش انواع موکت ، تمامی خدمات بازدید، ارائه، کاتالوگ و اندازه گیری را در محل و با مشاهده و مشاوره رایگان ارائه می دهد و شما خریداران محترم می توانید با تماس با صفحه تخصصی کفپوشان در اینستاگرام و نیز وب سایت کفپوشان، با مشاوران تخصصی موکت شرکت کفپوشان اطلاعات کامل و لازم را دریافت کنید و از مشاوره رایگان و ضمانت محصول برخوردار شوید.

نویسنده: بهنام رشیدی

سوالات متداول موکت راه راه و خط دار

موکت کبریتی، موکت تایل راه راه و خط دار، رول راه راه و خط دار و نیز موکت های خارجی و ایرانی در فروشگاه موجود هستند.