فروشگاه کفپوشان

موکت راه راه و خط دار

از دیرباز، موکت میان خریداران مختلف اعم از کاربران محیط های مسکونی و نیز هتل ها، مراکز خرید، ادارات و غیره طرفداران پر و پا قرص خود را داشته است. موکت به دلیل کاربری ساده و انعطاف در کاربرد آن توجه خریداران و کاربران از طیف ها و اقشار مختلف جامعه را به خود جلب کرده است.

موکت راه راه و خط دار

نمونه کار شده موکت راه راه و خط دار

یکی از انواع موکت ها که همواره توجه مشتریان را به خود جلب کرده، موکت راه راه و خط دار است. اگر طرحی از موکت های راه راه و خط دار مد نظر شماست با ادامه این مطلب همراه باشید تا اطلاعات لازم خود را یک جا کسب کنید و از میان طیف وسیع محصولات موجود در فروشگاه کفپوشان خرید ایده آل خود را رقم زنید.

موکت کبریتی

 • اولین وشناخته شده ترین نوع موکت راه راه خط دار ، موکت کبریتی است که همه ما با آن آشنا هستیم؛ چرا که در خانه های تمام دهه شصتی ها و قبل از آن وجود داشته و ذهن و خاطرات ما با آن مأنوس است. هنوز هم مشاهده می کنیم که موکت کبریتی در خانه های ایرانی مشتریان پر و پا قرص و خاص خود را داراست و رنگی که بیشتر از این مدل موکت در ذهن ما نقش بسته، رنگ طوسی است.

  موکت تایل راه راه و خط دار

  اگر به دنبال اجرای طرح های متنوّع در محل مورد نظر خود هستید، پیشنهاد ما موکت تایل راه راه و خط دار است که به سبب تایل بودن این قابلیت را دارد که بتوانید با اشکال مختلف آن را اجرا کنید و به شکل های خاص و متنوّعی برسید که تا آن لحظه شاید تصوّر آنها را هم نمی کردید. این امر به یاری دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل یا اداره یا هر محل دیگری که مد نظر شماست، آمده و دست شما را در طراحی فضای مورد نظرتان باز می گذارد.

  موکت راه راه و خط دار

  نمونه کار شده موکت راه راه و خط دار

  از این جهت است که دوستداران طرح های مدرن برای خرید موکت تایل راه راه و خط دار با فروشگاه کفپوشان تماس گرفته و در صف خرید این محصول قرار می گیرند.
  طرح هایی چون طرح لیدز، برایتون، کالر پاپ، نئو، لیبرالاین، اِسِنس و فرست رادیانت را می توانید در فروشگاه کفپوشان بیابید که از انواع موکت تایل راه راه و خط دار به حساب می آیند.

  موکت رول راه راه و خط دار

  موکت های طرح آی سو، کرفتر، کبریتی، هامون اسپرت، ترانه و موکت طرح هامون از جمله موکت های رول راه راه و خط دار هستند که طرفداران عدیده ای را تا به امروز به خود جلب کرده اند.
  اگر دیدگاه زیبایی شناختی داشته باشید و از نظر معماری فضا به دنبال فضایی هستید که طبیعی تر، بزرگ تر و طولانی تر به نظر برسد، می توانید از موکت مدل رول بهره های فراوانی ببرید و برای بزرگ تر جلوه کردن فضای مسکونی، اداری، تجاری یا هتل خود از آن بهره ببرید.

  کاربری موکت راه راه و خط دار

  از گذشته تا به حال، موکت راه راه و خط دار در اداره ها، فروشگاه ها و محیط های تجاری، طرفداران بسیاری داشته که همواره از کیفیت، انعطاف، طول عمر و کاربری این نوع موکت استفاده کرده اند.

  موکت راه راه و خط دار خارجی

  اگر به دنبال موکت راه راه و خط دار خارجی ، در فروشگاه کفپوشان هستید، طرح هایی چون طرح لیدز، برایتون، کالر پاپ، نئو، لیبرالاین، اِسِنس، فرست رادیانت و کرفتر را به شما پیشنهاد می کنیم.

  موکت راه راه و خط دار ایرانی

  از انواع موکت های راه راه و خط دار ایرانی نیز می توان به طرح آی سو، کبریتی، هامون اسپرت، ترانه و موکت طرح هامون اشاره کرد که خریداران و مشتریان خاص خود را دارند.

  قیمت موکت راه راه و خط دار

  قیمت موکت راه راه و خط دار در فروشگاه کفپوشان، طیف گسترده ای را در بر می گیرد که از مدل طرح ترانه با قیمت 120 هزار تومان شروع شده و تا بیش از یک میلیون تومان نیز می توانید این محصولات را خریداری کنید.

  خرید موکت راه راه و خط دار

  شرکت کفپوشان به عنوان یکی از مجریان تخصّصی در حوزه اجرا و خدمات پس از فروش انواع موکت ، تمامی خدمات بازدید، ارائه، کاتالوگ و اندازه گیری را در محل و با مشاهده و مشاوره رایگان ارائه می دهد و شما خریداران محترم می توانید با تماس با صفحه تخصصی کفپوشان در اینستاگرام و نیز وب سایت کفپوشان، با مشاوران تخصصی موکت شرکت کفپوشان اطلاعات کامل و لازم را دریافت کنید و از مشاوره رایگان و ضمانت محصول برخوردار شوید.

  نویسنده: بهنام رشیدی

  سوالات متداول موکت راه راه و خط دار

  انواع موکت های راه راه و خط دار چیستند؟

  موکت کبریتی، موکت تایل راه راه و خط دار، رول راه راه و خط دار و نیز موکت های خارجی و ایرانی در فروشگاه موجود هستند.