راهنمای خرید و قیمت کفپوش

استاندارد کفپوش بیمارستانی

در این مقاله سعی شده انواع استاندارد کفپوش بیمارستانی به همراه جزئیات مربوط به آن به طور کامل معرفی گردد. در ضمن گروه تخصصی کفپوشان مجری بسیاری از پروژه های کفپوش بیماستانی در کشور می باشد.
 

گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی عدم استفاده از فتالات

فتالات یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب کم ۳۰۲۶ است.شکل ظاهری این ترکیب مایع روغنی بدون رنگ است. دمای ذوب آن -۳۵درجه ودمای جوش آن۳۴۰درجه می باشد. به عنوان یک افزودنی به چسب یا جوهر چاپ استفاده میشود.این ترکیب محلول در حلال های آلی مثل الکل و بنزن هست.این نشان به معنی عدم وجود این ذرات مضر در ساختار کفپوش میباشد.

گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی عدم استفاده از فتالات
گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی عدم استفاده از فتالات

گواهی استاندارد مقاومت در برابر حریق EN ISO 13501-1

یکی از مهم ترین استاندارد هایی که در استفاده از کفپوش های بیمارستانی حائز اهمیت است گواهی مقاومت در برابر حریق است که تمام محصولات شرکت از نظر ایمنی در برابر آتش آزمایش شده اند و نتیجه مطلوبی از مقاومت و عدم مقاومت در برابر حریق را به ما ارئه میدهند و با کسب این گواهی به مصرف کننده تضمین خاطر میدهد که این محصول در برابرآتش مقاوم هست.

گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی مقاوت در برابر حریق
گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی مقاوت در برابر حریق

گواهی استاندارد عدم لغزشDIN 51130-EN13893

با توجه اینکه خطر ریختن مایعات اجتناب ناپذیر است کار در محیط هایی که تردد ترافیکی بسیاری دارند بدون کفپوش با ایمنی مناسب میتواند خطر ناک باشد. از دیگر استاندارد هایی که یک کفپوش بیمارستانی باید دارا باشد گواهی مقاومت در برابر لغزش است. در اروپا یک تست مقاومت در برابر لغزش برای کف توسط موسسه استاندارد المان تجویز شده است. 

در کفپوش های ایمن از آلترو و سنگدانه هایی در فرایند تولید استفاده میشود که به شما این امکان را میدهد که تاثیری که آلاینده ها دارند کاهش دهد.این سنگدانه ها وقتی از نظر تعداد و کیفیت کافی باشند،میتوان از این طریق تماس خوبی با کفش ایجاد کنند که همین امر از سر خوردن در سطح صاف جلوگیری میکند. تمام محصولات با این گواهی به منظور افزایش مقاومت درمقابل لغزش که اغلب توسط الاینده هایی مانند آب و چربی و مواد تمیز کننده ایجاد میشود طراحی شده است.

گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی عدم لغزش
گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی عدم لغزش

گواهی استاندارد مقاومت در برابر چرخ و اجسام سنگین

اسنادی است که توسط سازمان استاندارد اروپا تصویب شده ونشان دهنده این است که محصول دارای مقاومت کافی در برابر انجسام چرخ دار را دارد.ENاستاندارد ۴۲۵

گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی مقاوت در برابر چرخ و اجسام سنگین
گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی مقاوت در برابر چرخ و اجسام سنگین

گواهی استاندارد اتاق تمیز

سازمان بین المللی استاندارد سازی ایزو محدودیت هایی را برای تعداد و اندازه های ذرات موجود در هوا تعیین کرده است که از گسترش عفونت یا آلودگی از نمونه های شیمیایی،آلایندهایی مانند گرد و غبار و ذرات در اتاق های تمیز و مراکز ازمایشگاهی جلوگیری کنند.

گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی اتاق تمیز
گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی اتاق تمیز

گواهی استاندارد CE

اعلامیه سازنده است که این مفهوم را میرساند،محصول مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا برای بهداشت،ایمنی و حفاظت از محیت زیست است.این نشان همچنین در محصولات فروخته شده در خارج ازمنطقه اقتصادی اروپا که با استاندارد ای ای ای تولید شده اند یافت میشود.

گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی CE
گواهی استاندارد کفپوش بیمارستانی CE

سازمان بین المللی استاندارد سازی ایزو

ایزو یک سازمان غیر دولتی(سازمان جهانی استاندارد)است که در سال۱۹۴۷ بصورت یک دفتر کوچک در شهر ژنو با نگرش توسعه همکاری و یکسان سازی در زمینه های علمی،تکنولوژی و فعالیت های اقتصادی شروع به فعالیت کرد.ایزو یک کلمه با ریشه یونانی، به معنای برابری است. ماموریت سازمان ایزو ترویج و توسعه استاندارد سازی و فعالیت های مربوطه در جهان است تا بتواند تبادل ومعاملات کالا و خدمات در سطح بین المللی را تسهیل کند.

شرکت ها و سازمان هایی که گواهینامه ایزو را دریافت میکنند،در واقع تعهد خود را به جامعه ومشتریان ثابت میکنند وتلاش میکنند تا محصولات و خدماتی را مناسب با نیاز مشتری و جامعه بین الملل ارائه کنند. سازمان بین المللی استاندارد سازی ایزواستاندارد های بیشماری را در زمینه ها و موضوعات مختلف تدوین کرده و هر چند سال یکبار آنهارا بروز رسانی مینماید.

سازمان بین المللی استاندارد سازی ایزو
سازمان بین المللی استاندارد سازی ایزو

گواهینامه استاندارد ایزو ۹۰۰۱

هر یک از علامت های استاندارد بصورت کدی تعریف شده که مرتبط با یک موضوع میباشد،این استاندارد بین المللی مبتنی بر اصول مدیریت کیفیت ورضایت مندی مشتری توصیف شده است.این استاندارد الزامات مربوط به سیستم مدیریت کیفیت را در سازمان مشخص میکند،تمام الزامات ایزو ۹۰۰۱ عمومی است و توانایی شرکتها در ارائه مداوم محصولات و خدمات مطابق باالزامات قانونی رضایت مندی مشتری را ارائه می دهد.

گواهینامه استاندارد ایزو ۹۰۰۱
گواهینامه استاندارد ایزو ۹۰۰۱

گواهی استاندارد ISO24344

سازمان بین المللی استانداردسازی یک فدراسیون جهانی از نهاد های استاندارد ملی عضو ایزو است. این استاندارد بین المللی روش هایی را برای تعیین انعطاف پذیری وانحراف پوشش های کف انعطاف پذیر مشخص میکند.

گواهی استاندارد ISO4918

استاندارد ایزو ۴۹۱۸ روش هایی را برای تعیین تغییر شکل ظاهری و پایداری کفپوش ها،کف،پارچه یا هرگونه آسیب شناسی از جدا شدن لایه ها و باز شدن اتصالات وانعطاف پذیری تحت فشار وحرکت صندلی های چرخ دار را مشخص میکند.

گواهی استاندارد ISO685

این استاندارد اروپایی یک سیستم طبقه بندی برای پوششهای کف مقاوم ایجاد کرده است،بطوری که مشخص میکند که کفپوش ساخته شده مناسب برای چه نوع شرایط محیطی مناسب است،کفپوش های مناسب برای مکان های پرتردد با نشانه عمومی۳۴ و کفپوش مناسب محیط صنعتی با شناسه ۴۳ در این استاندارد شناسایی میشوند.
گواهی استاندارد ISO685
گواهی استاندارد ISO685

گواهی استاندارد EN649

یکی دیگر از استاندارد های اروپایی است که مشخصات کفپوش های همگن و نا همگن را بر اساس پلی وینیل کلراید و تغییرات آن بصورت تایل یا رول ارائه میکند.این استاندارد نوع کفپوش را بر اساس کارایی و میزان استفاده معرفی میکند.

گواهی استاندارد الکترو استاتیک EN ISO 1815

این استاندارد اروپایی روشی را برای تعیین ولتاژ بدن که در صورت راه رفتن با کفش بر روی کفپوش های انعطاف پذیر ایجاد میشود را اندازه گیری میکند.این استاندارد روشی برای ارزیابی گرایش الکتریسیته میباشد.

گواهی استاندارد ISO 14001

استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ یک خانواده از استاندارد های محیط زیست است که برای کمک به سازمان ها در به حداقل رساندن تاثیر منفی عملکرد آنها در تولید فراورده ها و مواد مضری که باعث تغییرات آب و هوایی و نقش آنها در محیط زیست میشود ایجاد شده است. هدف این استاندارد فراهم کردن چهارچوبی است تا سازمان ها از محیط زیست حفاظت کنند و نسبت به شرایط زیست محیطی در تعادل با نیازهای اجتماعی،اقتصادی واکنش نشان دهند.

گواهی استاندارد ISO 14001
گواهی استاندارد ISO 14001

خرید کفپوش بیمارستانی

تیم کفپوشان برای جلب رضایت مشتریان، شما را در تمامی مراحل خرید و نصب همراهی کرده تا مناسب‌ترین نوع کفپوش با توجه به کاربری مورد نظرتان را خریداری و به بهترین شکل ممکن نصب کنید. تیم تخصصی کفپوشان سطحی ایمن و زیبا را به فضای آشپزخانه شما هدیه می‌دهد. تنها کافی است با شرکت تماس حاصل فرمایید و یا از طریق وب سایت و صفحه تخصصی فروشگاه در اینستاگرام، از چند و چون قیمت ها، کاربری ها و نکات فنی محصولات اطّلاعات کافی و کاملی را به دست آورید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها