استاندارد های کفپوش بیمارستانی

گواهی استاندارد عدم استفاده از فتالات

فتالات یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب کم ۳۰۲۶ است.شکل ظاهری این ترکیب مایع روغنی بدون رنگ است. دمای ذوب آن -۳۵درجه ودمای جوش آن۳۴۰درجه میباشد.به عنوان یک افزودنی به چسب یا جوهر چاپ استفاده میشود.این ترکیب محلول در حلال های آلی مثل الکل و بنزن هست.این نشان به معنی عدم وجود این ذرات مضر در ساختار کفپوش میباشد.

گواهی استاندارد مقاومت در برابر حریق EN ISO 13501-1

یکی از مهم ترین استاندارد هایی که در استفاده از کفپوش های بیمارستانی حائز اهمیت است گواهی مقاومت در برابر حریق است که تمام محصولات شرکت از نظر ایمنی در برابر آتش آزمایش شده اند و نتیجه مطلوبی از مقاومت و عدم مقاومت در برابر حریق را به ما ارئه میدهند و با کسب این گواهی به مصرف کننده تضمین خاطر میدهد که این محصول در برابرآتش مقاوم هست.

گواهی استاندارد عدم لغزشDIN 51130-EN13893

با توجه اینکه خطر ریختن مایعات اجتناب ناپذیر است کار در محیط هایی که تردد ترافیکی بسیاری دارند بدون کفپوش با ایمنی مناسب میتواند خطر ناک باشد.
از دیگر استاندارد هایی که یک کفپوش بیمارستانی باید دارا باشد گواهی مقاومت در برابر لغزش است.در اروپا یک تست مقاومت در برابر لغزش برای کف توسط موسسه استاندارد المان تجویز شده است. در کفپوش های ایمن از آلترو و سنگدانه هایی در فرایند تولید استفاده میشود که به شما این امکان را میدهد که تاثیری که آلاینده ها دارند کاهش دهد.این سنگدانه ها وقتی از نظر تعداد و کیفیت کافی باشند،میتوان از این طریق تماس خوبی با کفش ایجاد کنند که همین امر از سر خوردن در سطح صاف جلوگیری میکند.
تمام محصولات با این گواهی به منظور افزایش مقاومت درمقابل لغزش که اغلب توسط الاینده هایی مانند آب و چربی و مواد تمیز کننده ایجاد میشود طراحی شده است.

گواهی استاندارد مقاومت در برابر چرخ و اجسام سنگین

اسنادی است که توسط سازمان استاندارد اروپا تصویب شده ونشان دهنده این است که محصول دارای مقاومت کافی در برابر انجسام چرخ دار را دارد.ENاستاندارد ۴۲۵

گواهی استاندارد اتاق تمیز

سازمان بین المللی استاندارد سازی ایزو محدودیت هایی را برای تعداد و اندازه های ذرات موجود در هوا تعیین کرده است که از گسترش عفونت یا آلودگی از نمونه های شیمیایی،آلایندهایی مانند گرد و غبار و ذرات در اتاق های تمیز و مراکز ازمایشگاهی جلوگیری کنند.

گواهی استاندارد CE

اعلامیه سازنده است که این مفهوم را میرساند،محصول مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا برای بهداشت،ایمنی و حفاظت از محیت زیست است.این نشان همچنین در محصولات فروخته شده در خارج ازمنطقه اقتصادی اروپا که با استاندارد ای ای ای تولید شده اند یافت میشود.

سازمان بین المللی استاندارد سازی ایزو

ایزو یک سازمان غیر دولتی(سازمان جهانی استاندارد)است که در سال۱۹۴۷ بصورت یک دفتر کوچک در شهر ژنو با نگرش توسعه همکاری و یکسان سازی در زمینه های علمی،تکنولوژی و فعالیت های اقتصادی شروع به فعالیت کرد.ایزو یک کلمه با ریشه یونانی، به معنای برابری است.
ماموریت سازمان ایزو ترویج و توسعه استاندارد سازی و فعالیت های مربوطه در جهان است تا بتواند تبادل ومعاملات کالا و خدمات در سطح بین المللی را تسهیل کند.
شرکت ها و سازمان هایی که گواهینامه ایزو را دریافت میکنند،در واقع تعهد خود را به جامعه ومشتریان ثابت میکنند وتلاش میکنند تا محصولات و خدماتی را مناسب با نیاز مشتری و جامعه بین الملل ارائه کنند.
سازمان بین المللی استاندارد سازی ایزواستاندارد های بیشماری را در زمینه ها و موضوعات مختلف تدوین کرده و هر چند سال یکبار آنهارا بروز رسانی مینماید.

گواهینامه استاندارد ایزو ۹۰۰۱

هر یک از علامت های استاندارد بصورت کدی تعریف شده که مرتبط با یک موضوع میباشد،این استاندارد بین المللی مبتنی بر اصول مدیریت کیفیت ورضایت مندی مشتری توصیف شده است.این استاندارد الزامات مربوط به سیستم مدیریت کیفیت را در سازمان مشخص میکند،تمام الزامات ایزو ۹۰۰۱ عمومی است

 و توانایی شرکتها در ارائه مداوم محصولات و خدمات مطابق باالزامات قانونی رضایت مندی مشتری را ارائه میدهد
ISO24344 گواهی استاندارد سازمان بین المللی استانداردسازی یک فدراسیون جهانی از نهاد های استاندارد ملی عضو ایزو است
این استاندارد بین المللی روش هایی را برای تعیین انعطاف پذیری وانحراف پوشش های کف انعطاف پذیر مشخص میکند.

Iso4918 گواهی استاندارد

استاندارد ایزو ۴۹۱۸ روش هایی را برای تعیین تغییر شکل ظاهری و پایداری کفپوش ها،کف،پارچه یا هرگونه آسیب شناسی از جدا شدن لایه ها و باز شدن اتصالات وانعطاف پذیری تحت فشار وحرکت صندلی های چرخ دار را مشخص میکند.

گواهی استاندارد ایزو ۶۸۵

این استاندارد اروپایی یک سیستم طبقه بندی برای پوششهای کف مقاوم ایجاد کرده است،بطوری که مشخص میکند که کفپوش ساخته شده مناسب برای چه نوع شرایط محیطی مناسب است،کفپوش های مناسب برای مکان های پرتردد با نشانه عمومی۳۴ و کفپوش مناسب محیط صنعتی با شناسه ۴۳ در این استاندارد شناسایی میشوند.

EN649گواهی استاندارد

یکی دیگر از استاندارد های اروپایی است که مشخصات کفپوش های همگن و نا همگن را بر اساس پلی وینیل کلراید و تغییرات آن بصورت تایل یا رول ارائه میکند.این استاندارد نوع کفپوش را بر اساس کارایی و میزان استفاده معرفی میکند.

EN ISO 1815گواهی استاندارد الکترو استاتیک

این استاندارد اروپایی روشی را برای تعیین ولتاژ بدن که در صورت راه رفتن با کفش بر روی کفپوش های انعطاف پذیر ایجاد میشود را اندازه گیری میکند.این استاندارد روشی برای ارزیابی گرایش الکتریسیته میباشد.

گواهی استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱

استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ یک خانواده از استاندارد های محیط زیست است که برای کمک به سازمان ها در به حداقل رساندن تاثیر منفی عملکرد آنها در تولید فراورده ها و مواد مضری که باعث تغییرات آب و هوایی و نقش آنها در محیط زیست میشود ایجاد شده است.
هدف این استاندارد فراهم کردن چهارچوبی است تا سازمان ها از محیط زیست حفاظت کنند و نسبت به شرایط زیست محیطی در تعادل با نیازهای اجتماعی،اقتصادی واکنش نشان دهند.