فروشگاه کفپوشان

کفپوش طوسی

در حوزه کفپوش و بازار کشور ، کفپوش طوسی بسیار حائز اهمّیت است. خریداران و مشتریان کفپوش، توجّه ویژه ‌ای به این رنگ دارند. از این حیث لازم است تا به این محصول بپردازیم.

در این رابطه نکته جالب توجّه این است که بر اساس آمار به دست آمده از بازار کفپوش کشور، دریافته اند که هر چه زمان می گذرد، اقبال عمومی نسبت به کفپوش طوسی رنگ بیشتر می شود؛ چرا که در طرّاحی دکوراسیون داخلی روز دنیا، ترکیب این رنگ با سایر رنگ ها نمایی مدرن تر را به ارمغان می آورد.

به عنوان مثال در کفپوش های بسیار پرطرفداری چون کفپوش طرح سنگ و کفپوش طرح بتن از این رنگ به وفور استفاده می شود. همچنین در موکت های مدرن شاهدیم که حتما و قطعا از رنگ طوسی استفاده شده است.

کفپوش طوسی رنگ به عنوان مثال در قالب موکت، چرک های روی سطح کفپوش را نشان نمی دهد و به اصطلاح رنگ طوسی، رنگی چرک تاب نیست. به همین دلیل به عنوان مثال در فضاهای پر تردّدی مثل اداره ها، فروشگاه ها و مجتمع های تجاری به وفور از این کفپوش در سطح محلّ مورد نظر استفاده می شود تا نیازی به شستشوی زیاد و صرف کردن وقت به این امر نباشد.

از دیگر نکات قابل توجّه در رابطه با کفپوش های رنگ طوسی، انعطاف بالای این رنگ در ترکیب با رنگ های مختلف برای دکوراسیون داخلی است. همین امر باعث شده تا مشتریان توجّه ویژه‌ ای به این رنگ داشته باشند. به عنوان نمونه، ترکیب این رنگ با رنگی مثل بنفش بسیار پر طرفدار و پر کاربرد است. اگر بخواهیم به مثالی در این ارتباط اشاره داشته باشیم، ترکیب رنگ طوسی با رنگ های شاد و پر انرژی چون قرمز و نارنجی خیلی پرطرفدار است. ترکیب رنگ طوسی با رنگ سفید نیز مورد توجّه زیادی قرار گرفته است.

با توجّه به اهمّیت این رنگ در دکوراسیون داخلی است که شاهدیم تولید کنندگان کفپوش در انواع مختلف کفپوش های خود از رنگ طوسی بهره می برند. به عنوان مثال در پارکت لمینیت ها و انواع کفپوش رولی و همچنین کفپوش تایل شاهد استفاده از این رنگ در ترکیب کفپوش هستیم.

البتّه بازدیدکنندگان و خریداران محترم در این بخش از مقاله اشاره ‌ای به موکت رنگ طوسی نخواهند دید؛ چرا که در مقاله ای جدا و در قسمت موکت های فروشگاه به آن اشاره کامل شده است.

راهنمای خرید موکت طوسی

انواع کفپوش طوسی

همانطور که در مقدّمه اشاره کردیم، انواع کفپوش طوسی را می توانید در فروشگاه کفپوشان مشاهده کنید. از انواع مختلفی که در فروشگاه به فروش می رسند می توانیم به کفپوش های رولی طوسی ، تایل طوسی ، پارکت لمینیت، کفپوش های درجاریز و طرح سنگ و طرح بتن اشاره کنیم.

محصولاتی که تصاویر رنگ طوسی آنها درج نشده ، قابلیت تولید با رنگ طوسی را دارند

از انواع مدل های موجود در فروشگاه که در وب سایت مشاهده خواهید کرد و در دسته کفپوش طوسی رولی قرار می گیرند، می توانیم به کفپوش نودلی، کفپوش السا، کفپوش اکومه، کفپوش ورزشی کمپارس، کفپوش پرتردّد کمپارس، کفپوش پریمو پریمیوم، کفپوش ورزشی جیم فیت، کفپوش رول اسنشال و کفپوش فوربو مدل Sphera اشاره کنیم که در قالب کفپوش طوسی رولی در وب سایت موجود هستند و شما عزیزان می توانید اطّلاعات لازم را درباره آنها کسب کرده و سپس اقدام به خریداری آنها نمایید.

لازم به ذکر است که شما عزیزان می توانید کفپوش های طرح آینه ای رانیز در قالب رنگ طوسی سفارش دهید.

خرید کفپوش طوسی آینه ای

نمونه اجرا شده کفپوش طوسی آینه ای

کفپوش طوسی تایل در فروشگاه کفپوشان از تنوّع بسیار بالا و قابل توجّهی برخوردار است. از جمله کفپوش های تایل طوسی می‌توانیم به کفپوش هرمس، کفپوش آدو، کفپوش تایل کورت، کفپوش نیشا، کفپوش وینیل گرانیت، کفپوش وینیل مرمری، کفپوش مشبّک کلاسیک، کفپوش کلیک تایل چند منظوره، کفپوش پرتردّد اف وی، کفپوش پازلی فروشگاهی و کفپوش طرح کلاسیک اشاره کنیم.

کفپوش طوسی تایل

کفپوش طوسی تایل

شایان ذکر است که اشاره کنیم کفپوش های اپوکسی یا همان در جاریز نیز در قالب این رنگ به فروش می رسند که به رنگ دیوار هستند و شما عزیزان می توانید انواع رنگ ها را در آن پیاده کنید و بر اساس سلیقه تان در طرّاحی دکوراسیون داخلی از طیف مختلف رنگ طوسی در فضای مورد نظر خود و در قالب این نوع کفپوش بهره ببرید. به عنوان مثال، از موارد پر کاربرد این مدل و طرح رنگ، پارکینگ ها، فضاهای پرتردّد و حتّی سالن های ورزشی هستند.

ترکیب رنگ سفید طوسی برای بسیاری از خریداران کفپوش برجسته است. از جمله محصولات موجود در این دسته بندی که شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت، اطّلاعات فنّی و تصاویر آنها را مشاهده بفرمایید، می توانیم به کفپوش های وینیل گرانیت و وینیل مرمری اشاره کنیم که به رنگ سفید موجودند و در طرح آنها رگه هایی از رنگ طوسی نیز مشاهده می شود.

خرید کفپوش طوسی سفید

خرید کفپوش طوسی سفید

پرسش بسیاری از خریداران در رابطه با پیاده سازی کفپوش طوسی سفید است. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای این نوع کاربری که مورد نظر شماست، می توانید از کفپوش های تایل بهره ببرید. به عنوان نمونه، علاوه بر دو موردی که در بالا به آنها اشاره کردیم، شما در قالب کفپوش های پازلی فروشگاهی، کفپوش هرمس، کفپوش تایل پازلی، کفپوش تنیس و اسکیت، کفپوش تایل کورت و کفپوش نیشا می‌توانید تایل های سفید و طوسی را سفارش داده، آنها را کنار هم بچینید و از ترکیب ایده‌آل سفید طوسی در کفپوش خود به صورت شطرنجی بهره مند شوید و تنوّع طرح مورد نظر خود را تامین کنید.

نکته دیگری که حائز اهمّیت است این است که کفپوش های رول در قالب کفپوش بیمارستانی ، مثل کفپوش پریمو پریمیوم، کفپوش Sphera و کفپوش مدل Toro SC و کفپوش های طرح گرانیتی و طرح سنگ دارای پلتفرم سفید بوده و با توجّه به ساختار گرانیتی آنها، رنگ طوسی نیز در طرّاحی شان مشاهده می‌شود.

چه تولیدکنندگان پارکت لمینت و چه خریداران این نوع پارکت همواره توجّه ویژه ‌ای به رنگ طوسی داشته اند و سعی آنها بر این بوده که در محصولات خود این رنگ را لحاظ کنند. به همین دلیل است که شما عزیزان در بازار کفپوش، مدل های مختلف پارکت لمینیت را در قالب رنگ طوسی خواهید دید.

خرید پارکت طوسی

نمونه اجراشده پارکت طوسی

از مدل های موجود در فروشگاه و وب سایت می‌توانیم به پارکت لمینیت ویلا، پارکت لمینیت استارلند و پارکت لمینیت رولکس اشاره کنیم.

قیمت کفپوش طوسی

طیف قیمت کفپوش طوسی از ۱۲۰ هزار تومان تا مدل های بالاتر را شامل می شود.

خرید کفپوش طوسی

خریداران و مشتریان عزیز برای تهیّه انواع کفپوش های رنگ طوسی و نیز کسب اطّلاعات فنّی و مشاهده تصاویر و طرح های موجود در فروشگاه، می توانند به وب سایت کفپوشان یا صفحه تخصّصی اینستاگرام این مجموعه مراجعه کرده و از چند و چون آنها آگاه شوند.

توصیه ما این است که پیش از خریداری، حتما با کارشناسان و متخصّصان فروشگاه تماس حاصل فرمایید تا شما را در جریان ریزترین موارد مربوط به کفپوش رنگ طوسی قرار دهند.

نویسنده: بهنام رشیدی

اهمّیت رنگ طوسی در طرّاحی دکوراسیون داخلی و به طور خاص کفپوش در چیست؟

در طرّاحی دکوراسیون داخلی روز دنیا، ترکیب این رنگ با سایر رنگ ها نمایی مدرن تر را به ارمغان می آورد. از طرف دیگر این رنگ چرک تاب نیست و در شستشوی کفپوش به طور مدام جلوگیری به عمل می آورد.

از انواع مختلفی که در فروشگاه به فروش می رسند می توانیم به کفپوش های رولی طوسی، تایل طوسی، پارکت لمینیت، کفپوش های درجاریز و طرح سنگ و طرح بتن اشاره کنیم. کفپوش طوسی رنگ در قالب این نوع کفپوش ها در بازار کشور به طور گسترده به فروش می رسد.

انعطاف بالای این رنگ در ترکیب با رنگ های مختلف برای دکوراسیون داخلی است و همین امر باعث شده تا مشتریان توجّه ویژه‌ ای به این رنگ داشته باشند.