دکوراسیون محل کار

دکوراسیون در مغازه لباس عروس

دکوراسیون در مغازه لباس عروس

با وجود اینکه، انجام سور و سات عروسی روندی زمان بر، خسته کننده و گران قیمت است ولی باز هم طرفین و خانواده هایشان این دشواری ها را تحمل می کنند و عقیده دارند که این سختی ها شیرینی زندگی است. در این میان، همیشه خرید لباس عروس برای عروس خانم ها لحظه ای هیجان انگیز و احساسی است. شما به عنوان صاحبان مغازه لباس عروس، مغازه تان را به زیباترین نحو ممکن طوری دکوراسیون کنید تا عروس ها در میان انبوهی از رنگ های سفید، مغازه شما را انتخاب کنند و برای خریدن لباس عروس محبوب خود به داخل مغازه بیایند.

دکوراسیون در مغازه لباس عروس

زیبا کردن دکوراسیون در مغازه لباس عروس باعث می شود تا عروس ها با هیجان بیشتری خود را برای مراسم عروسیشان آماده کنند. اگر فضای مغازه شما به مشتریان آرامش دهد، آنها احساس راحتی می کنند و مایلند که زمان بیشتری را در مغازه شما سپری کنند و همین سبب خرید لباس توسط آنها می شود و درنتیجه به همراه لباس عروس مورد علاقه شان از مغازه شما خارج می شوند. در این راستا مواردی وجود دارند که شما را در جهت بهبود مغازه تان یاری می کنند.

پنجره در دکوراسیون مغازه لباس عروس

اول از همه برای دکوراسیون در مغازه لباس عروس، برای تزیین پرده بهتر است پرده ها را به حالت دراپه در بالای پنجره آویزان کنید. پرده را طوری آویزان کنید که تمام پنجره را نگیرد، مثلا فقط قسمت بالایی پنجره را پوشش دهد. پرده را به رنگی انتخاب کنید که به دید مشتریان خوشایند باشد مانند رنگ های پاستلی. از همین جنس و طرح پرده می توانید برای قسمت های دیگر مثل ورودی مغازه استفاده کنید.

نورانی کردن مغازه لباس عروس

شما می توانید با رنگ کردن دیوارها و سقف فضای آرامی را به وجود آورید. بنابراین، برای ایجاد این فضا باید از رنگ های خالص و آرامش بخش مثل بژ و کرم استفاده کنید تا لباس های عروس در مغازه شما بیشتر جلوه کنند و بخش نورانی مغازه شما شوند. از کاغذ دیواری هم می توانید برای دکوراسیون در مغازه لباس عروس کمک بگیرید. مثلا کاغذ دیواری به رنگ کرم و گل های سفیدی که روی آن نقش بسته اند.

آینه در دکوراسیون مغازه لباس عروس

وجود آینه در هر مغازه ای بسیار مفید است، زیرا که فضا را چند برابر می کند و به مغازه وسعت می بخشد. همیشه آینه های بزرگی را در سراسر مغازه لباس عروس خود نصب کنید، تا عروس ها خود را با لباس عروس بهتر ببینند و بتوانند راحت تر تصمیم بگیرند.

مغازه حرفه ای و درجه یک لباس عروس

بالاخره در هر مغازه دیوارهایی دورتادور مغازه را احاطه کرده اند که یا با قفسه ها و یا با رگال ها پر می شوند. ولی اگر دیوارهای مغازه شما خالی و بی روح هستند، می توانید برای قدرت بخشیدن به دکوراسیون در مغازه لباس عروس، دیوارهای خالی مغازه تان را با پرتره هایی از عروس های معروف و یا طراحان لباس محبوب زیباتر کنید. با این شیوه، فضای مغازه را به فضایی حرفه ای تبدیل می کنید تا مشتریان با اطمینان بیشتری وارد مغازه شما شوند.

سقف مفرح

شما می توانید برای دکوراسیون در مغازه لباس عروس خود، لوسترهای دکوری از سقف آویزان کنید. در غیر اینصورت می توانید از لوسترهای دیواری برای نورانی کردن و تامین روشنایی مغازه تان کمک بگیرید. همچنین، می توانید از چراغ های رومیزی در فضایی که همراهان عروس منتظر خروج او از اتاق پرو هستند استفاده کنید.

مبلمان نزدیک اتاق پرو

قرار دادن صندلی و مبلمان با رویه های زیبا نزدیک اتاق پرو ایده ای کاربردی است. همراهان می توانند در حین خرید لحظه ای را برای استراحت روی مبلمان سپری کنند. از میزهای کوچک و گرد نزدیک فضای انتظار استفاده کنید. زمانی که رومیزی ها را برای میزها انتخاب می کنید، حتما پارچه های رومیزی با پرده ها یکسان باشند تا ظاهری واحد را به وجود آورند.

دکوراسیون و گل در مغازه لباس عروس

همیشه در دکوراسیون مغازه لباس عروس از قرار دادن گل های مصنوعی و یا طبیعی بر روی میزها بهره بگیرید، مثلا روی میز کنار صندوق و میز کنار اتاق پرو. گل ها روحیه مغازه شما را لطیف تر می کنند و با روشنایی پرده ها و دیوارها تضادی را ایجاد می کنند که زیبایی مغازه را افزایش می دهند.

نمایش لباس های عروس در مغازه

این مسئولیت به عهده شماست که با نمایش لباس های عروس در مغازه، عروس ها را جذب خرید کنید. شما می توانید این کار را توسط مانکن های مصنوعی در وسط مغازه و یا کنار پنجره و اتاق پرو انجام دهید. مانکن های چوبی به مغازه شما حس گرما می بخشند، در حالی که مانکن های آهنی فضای مغازه شما را مدرن می کنند، انتخاب با شما است، چوبی یا آهنی!؟

ایده های پایانی

اگر از لحاظ بودجه برای شما مشکلی وجود ندارد، می توانید براساس تغییر فصول پرده های مغازه را تغییر دهید. این شیوه فضای شما را در هر زمان تازه و زیبا نگاه می دارد. همیشه سعی کنید مغازه تان را تمیز و بدون هیچ گرد و خاکی نگاه دارید. هدف شما جذب مشتری و جلب رضایت او از خرید است. عروس ها در این دوران به دلیل سرعت و حجم کار خسته هستند، سعی کنید با ایجاد دکوراسیونی مناسب و درست در مغازه حس آرامش را به آنها الغا کنید. فراموش نکنید، آینده مغازه شما در همین لحظات رغم می خورد و در واقع مسبب پیشرفت و پسرفت مغازه، خود شما هستید. پس، در این راه به بهترین نحو ممکن عمل کنید.

منبع https://myhomedecorationideas.com/tips-on-how-to-decorate-a-bridal-shop-this-2017/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حدیثه
2 سال قبل

به نظرم یه اتاق پرو خیلی خیلی بزرگ از واجباته. خانمها دوست دارن بتونن خودشون رو تو روز عروسیشون تصور کنن که زیبا و بی نقصن . پوشیدن این لباسهای فاخر و گاها پرحجم کار سختیه و احتیاج به فضای بزرگ و مناسب داره