فروشگاه کفپوشان

کفپوش ورزشی رانینگ

تومان

ویژگی های محصول

⦁ ضخامت 6.5 میلی متر ⦁ انعطاف پذیری مناسب ⦁ برگشت پذیری مناسب توپ از روی زمین ⦁ جلوگیری از لغزش ⦁ قابلیت استفاده در سالن های ورزشی چند منظوره ⦁ ایمنی بالا

کفپوش ورزشی رانینگ

در مورد کفپوش ورزشی رانینگ باید گفت زمانیکه صحبت از یک سالن ورزشی استاندارد و چند منظوره می‌شود این کفپوش نقش مهمی ایفا می‌کند. تقریبا تمام ورزشکاران به هنگام ورود به سالن ورزشی ابتدا با کفپوش‌های کف سالن تماس برقرار می‌کنند. بنابراین این تماس بهتر است از دو جهت به نفع ورزشکاران تمام شود. اولین موضوع مهم ایمنی و استاندارد بدون کفپوش ورزشی است. گاهی این استانداردها در لحظه و هنگام بروز حادثه و یا زمین خوردن ورزشکار کارائی دارد و گاهی هم در طول مدت زمان استفاده. کفپوش ورزشی رانینگ با ساختار چند لایه می‌تواند بسیاری از دغدغه­ های ایمنی و سلامتی ورزشکاران را رفع کند.

نقد و بررسی محصول

کفپوش ورزشی رانینگ می‌تواند با رعایت موارد زیر موجب آرامش ورزشکاران شود

  • انعطاف­ پذیری مناسب و پراکنده کردن انرژی گام‌های ورزشکاران
  • حفظ ثبات گام‌های وزشکاران و جلوگیری از لغزش پای آنها
  • برگشت­ پذیری مناسب توپ و زمین بازی

چرا کفپوش ورزشی رانینگ مقرون به صرفه است؟

علاوه بر کیفیت و کارایی، موضوع زیبایی شناسی کفپوش‌های ورزشی pvc در محصول کفپوش رانینگ رعایت شده است. همانطور که می‌دانید اگر قرار باشد این کفپوش در یک سالن ورزشی چند منظوره اجرا شود. برای به وجود آوردن تفکیکی مناسب‌تر از چند رنگ آن استفاده می­‌کنند. به عنوان مثال رنگ محبوب ورزشکاران بسکتبال نارنجی است که در این کفپوش دو رنگ نارنجی پررنگ و کم­رنگ به چشم می‌خورد.

راهنمای خرید کفپوش زمین بسکتبال

رنگ محبوب ورزشکاران در سالن‌های ورزشی

رنگ محبوب ورزشکاران فوتسال سبز-آبی است که در یک سالن ورزشی چند منظوره وقتی سبز فوتسال با نارنجی والیبال کنار هم اجرا می‌شوند هم‌خوانی بسیار زیبایی به وجود می­‌آید. در دسته­ بندی رنگ‌های کفپوش ورزشی رانینگ سه رنگ متفاوت سبز وجود دارد تا سلیقه آنان را دربرگیرد و در آخر این که در کفپوش‌های ورزشی اجرا شده به صورت چند منظوره خط کشی‌­ها و ایجاد محدودیت‌های بازی نقش مهمی را دارند. معمولاً این خط کشی­‌ها موجب جلوه‌­دار شدن این کفپوش و آرامش نهایی آنها می‌شوند. جنس خط کشی­‌های کفپوش ورزشی بهتر است از شبرنگ یا رنگ پلی‌اروتان باشد. چراکه این دو مقاومت سایشی بالائی دارند و نیاز به تجدید خط‌ کشی زود هنگام در آنها وجود ندارد.

مراحل استاندارد و صحیح اجرای کفپوش رانینگ به صورت زیر می‌باشد

بعد از موضوع زیبایی شناسی کفپوش ورزشی رانینگ و اهمیت استانداردهای آن اجرای صحیح کفپوش‎‌های ورزشی نقش مهمی را در طول عمر آن دارند.

ازجمله:

  • تسطیح کامل محل اجرا و رفع تمامی موج‌های سطح
  • پهن کردن رول‌های کفپوش در قطرهای منظم
  • یکپارچه سازی سطح کفپوش‌ها و متصل کردن­شان به هم با نوار اتصال یا درزجوش
  • ایجاد خطوط استاندارد ورزشی در جهت نمایش محدوده­‌های بازی
نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتیجه‌گیری: با رن‌ها ورزش کن

تطبیق رنگ مختص هر ورزش در کنار اجرای اصولی و ایمنی بالای کفپوش ورزشی رانینگ را به یکی از پرطرفدارترین و مدرن‌ترین محصولات انتخابی ورزشگاه‌ها تبدیل کرده است. اگر طراح داخلی کاربری‌های ورزشی هستید و یا مدیر یک باشگاه این کفپوش ورزشی را به هیچ وجه از دست ندهید.