فروشگاه کفپوشان

موکت طرح آی سو

تومان

ویژگی های محصول

• رول • عرض رول : 3 متر • طول رول : 12 متر • متراژ کل رول : 36 متر • نوع نخ : پلی آمید • نوع بافت : لوپ

موکت طرح آی سو یک موکت اداری و محصولی از شرکت ظریف مصور است. این موکت به صورت رول بافته شده و در عرض ۳ یا ۴ متر قابل سفارش است. اگرچه این محصول از الیاف باکیفیت پلی آمید و به صورت لوپ تهیه شده، اما تولید کننده به خوبی موفق شده قیمت این محصول را در محدوده کالاهایی نگاه دارد که قیمت مناسبی دارند. طوری که توانسته یکی از رقبای اصلی در میدان رقابت موکت های اداری ایرانی و خارجی موجود در بازار باشد.

نقد و بررسی محصول

چرا موکت طرح آی سو برای دفتر کار مناسب است؟

موکت طرح آی سو مزیتی دارد که آن را برای دفتر کار و اساسا محیط های اداری مناسب می‌سازد. و آن اینکه اگرچه این موکت رول است اما پس از نصب، موکت تایل اداری را به یاد بیننده می‌اندازد. رول بودن موکت آی سو این امتیاز را دارد که یکدست و بدون درز نصب می‌شود و مدت بیشتری تمیز و پاکیزه می‌ماند. و ظاهر تایل آن دفتر کار را شیک تر و مدرن تر نشان می‌دهد.
اگر دفتر کاری دارید که با راه رفتن در آن مدام موهایتان به هوا می‌پرد یا دست تان پس از لمس دستگیره های فلزی، جریان الکتریسته را حس می‌کند، کفپوش اتاق تان را تغییر دهید. الکتریسیته ساکن در برخی مکان ها بیشتر است. به عنوان مثال اگر در اتاق سرور کار می‌کنید، اگر محل زندگی تان محیطی گرم و خشک و درواقع بدون رطوبت است و اگر بیشتر از لباس های غیرنخی استفاده می‌کنید، جریان خفیف اما آزاردهنده الکتریسیته در بدن خود را بیشتر احساس می‌کنید. به این دلیل که وقتی دو ماده مختلف -که یکی از آن‌ها الکترون‌‌های بیشتری نسبت به دیگری جذب می‌‌کند- با هم تماس پیدا می‌کنند، این امکان وجود دارد که الکترون‌های یکی از مواد به طرف دیگری جذب شوند. و وقتی تماس این دو ماده قطع می‌شود، الکترون‌ها به سمت ماده‌‌ای می‌رود که قدرت جذب بیشتری دارد.این محصول موکت طرح پارکت میباشد.
همان طور که خواندید، این الکتریسیته به دلیل تماس و اصطکاک رخ می‌دهد. خوشبختانه موکت مدل آی سو از الیاف باکیفیت پلی آمید تهیه شده و عاملی است تا جریان برق ناشی از تماس کفش و جوراب با کف زمین را خنثی کند. شرکت ظریف مصور در تولید این محصول به تمام این نکات به علاوه مساله طرح و رنگ فکر کرده است. در نتیجه شما علاوه بر اینکه از شر شوکهای برقی خلاص می‌شوید، از طرح و رنگ یک موکت اداری شیک هم در دفتر کار خود بهره می‌برید. البته موکت آی سو تنها با کد ۷۴۴۴ و در یک رنگبندی در بازار موجود است. اما همین رنگ باعث میشود کثیفی و لکه روی آن به چشم نیاید. و در صورت کثیف شدن هم چون الیاف آن به ندرت کثیفی را به خود جذب می‌کنند، موکت به راحتی و سرعت تمیز می‌شود.

امتیازات موکت آی سو برای فضاهای اداری

این موکت همچنین گزینه ای بسیار مناسب برای دفاتری است که کار در آن با سرعت زیادی انجام می‌شود، رفت و آمد در آن زیاد و اغلب پذیرای میهمانان متعددی است. به این دلیل که از الیاف لوپ بافته شده است. این الیاف شبیه به انگشتان مشت شده عمل می‌کنند. یعنی در مقابل ضربه و ساییدگی انواع کفش و پاشنه از موکت و الیاف آن محافظت می‌کند. همانگونه که یک مشت از آسیب به انگشتان جلوگیری می‌کند، الیاف لوپ هم تاثیر ضربه و رفت و آمد را کمتر و کاری می‌کند که الیاف موکت در دراز مدت آسیب کمتری ببینند. البته به ازای این عمر طولانی، نرمی و لطافت کمتری در مقایسه با سایر موکت ها دارد. همه اینها انتظاراتی است که از یک موکت اداری خوب داریم و موکت طرح آی سو ، گزینه ای است که توقعات و انتظارات ما را برآورده می‌سازد.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *