فروشگاه کفپوشان

موکت طرح بره ناقلا

تومان

ویژگی های محصول

• رول • عرض رول : 3 متر • طول رول : 12 متر • متراژ کل رول : 36 متر • نوع نخ : پلی استر • نوع بافت : کات

موکت طرح بره ناقلا یکی از موکت های پرفروش شرکت ظریف مصور در میان موکت های مخصوص اتاق خواب کودک است. این موکت چند ویژگی دارد که توجه والدین و همچنین مدیران مراکزی را که پذیرای کودکان هستند، به خود جلب و جذب کرده است. نخستین و مهم ترین ویژگی موکت مدل بره ناقلا ، امنیت و نرمی موکت است. الیاف این موکت به گونه و از جنسی بافته شده‌اند که زانو و پای کودکان در اثر تماس یا کشیده شدن روی موکت زخمی یا پوست پوست نمی‌شود و خراش برنمی‌دارد. ویژگی مهم بعدی، قیمت آن است. این طرح در مقایسه با دیگر موکت های اتاق خواب کودک از برندهایی همچون سیزال موکت و پالاز موکت ، ارزان تر به حساب می‌آید. و آخرین ویژگی موکت طرح بره ناقلا هم مد نظر قرار دادن سلیقه و علایق کودکان در طراحی این کالاست.

نقد و بررسی محصول

چرا موکت طرح بره ناقلا نرم و ایمن است؟

تولیدکنندگان موکت طرح بره ناقلا به خوبی به حساسیت ما والدین مسئول و دغدغه‌مند نسبت به ایمن ماندن کودکان مان در حین بازی و تفریح واقف بوده‌اند. به همین دلیل هم از الیاف خاصی در بافت این موکت استفاده کرده‌اند. الیافی که با نرمی و لطافت پوست کودکان ما سازگار است. طوری که می‌توانیم اجازه دهیم کودک نوپای مان هر چه می‌خواهد روی این موکت تاتی تاتی کند، بخزد، زمین بخورد، روی موکت بیفتد یا در چند سال آینده مثل باد روی آن بدود. این موکت از قدم ها و گام های لرزان کودک ما در هر سن و هر مرحله از رشد که باشد، محافظت می‌کند.

موکتی که عطسه آور نیست

محافظت از کودکان مان در سال‌های نخست زندگی در برابر عوامل حساسیت زا اهمیت بسیار زیادی دارد. این محافظت شامل دو مقوله می‌شود. اول اینکه اجازه ندهیم کودکان مان تا پیش از سه چهار سالگی برخی خوراکی های خاص مثل پفک و چیپس و خربزه را بخورند. و دوم اینکه مراقب باشیم کودک مان روی چه دشکی می‌خوابد و سرش را روی چه بالشی می‌گذارد و خلاصه اینکه هر آنچه را که می‌تواند باعث حساسیت های تنفسی شود، از او دور کنیم. کفپوش اتاق کودک و تمیز و بدون خاک ماندن آن در این میان نکته ای است که نباید از یاد ببریم و آن را بی اهمیت بشماریم.
موکت مدل بره ناقلا به همه این نکات واقف بوده است. به همین دلیل آن را از الیاف پلی استر بافته و روانه بازار کرده است. الیاف این موکت با این جنس ویژه، گرد و غبار را به خود جذب نمی‌کنند و سپری در برابر ایجاد حساسیت در کودکان مان هستند. این موکت همچنین در دسته موکت پرز کوتاه قرار میگیرد و علاوه بر استاندارد آسم و آلرژی، به سادگی و سرعت تمیز و جاروکشی می‌شود.
آنها که بچه دارند، خیلی خوب می‌دانند که وقتی کودکان مالک فضایی باشند، شستشو و نظافت اتاق اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند و به همین دلیل هم در انتخاب کفپوش اتاق کودک باید وسواس به خرج دهند. اما اگر شما از آن دسته کسانی هستید که هنوز بچه دار نشده‌اید، این را به یادگار از فروشگاه کفپوشان داشته باشید و بدانید که در آینده نزدیک شما هم به جمع والدینی می‌پیوندید که باید وقت کمتری را صرف تمیزکاری و جاروکشی کنید و وقت بیشتری را به بازی و تربیت فرزندان خردسالتان اختصاص دهید. به همین دلیل هم تا دیر نشده، موکتی را برای اتاق خواب کودک خود انتخاب کنید که هم فضایی زیبا، جذاب و شاد ایجاد می‌کند و هم وقت باارزش شما را برای جارو کشیدن و شستشو تلف نمی‌کند.

نکته منفی موکت بره ناقلا چیست؟

تنها نکته منفی ای که به محبوبیت موکت طرح بره ناقلا آسیب زده، تک رنگ بودن و همچنین انتخاب رنگی پسرانه در طراحی این محصول بوده است. این سری از طرح های موکت ظریف مصور طرح دیگری هم دارد به نام مینیون اما رنگ غالب آن نیز پسرانه است و در طراحی آن به سلیقه و ذائقه دخترانه توجهی نشده است. این موکت همچنین مدتی است که به بازار نیامده است که می‌تواند ناشی از نبود مواد اولیه برای تهیه این محصول و یا بهسازی و برطرف شدن ایرادات آن باشد. شاید هنرمندان طراح این شرکت ، متوجه این نقطه ضعف شده و در صدد مرتفع کردن آن هستند.

نظرات کاربران در مورد این کالا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *