راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش رنگ آبی​

خرید و قیمت کفپوش رنگ آبی

رنگ آبی یکی از رنگ های اصلی و عضو خانواده رنگ های سرد است. اکثر مردم رنگ آبی را دوست دارند. آبی رنگی است که برای توصیف دریا و آسمان به کار می رود؛ اما به ندرت در میان میوه ها و سبزیجات دیده می شود. با توجه به نکته جالب مبنی بر علاقه اکثر مردم کره خاکی به این رنگ، می توان تصور کرد که استفاده از آن در نمای داخلی و بیرونی محل سکونت مان چه قدر می تواند جذّاب و گیرا باشد؛ بویژه استفاده از کفپوش رنگ آبی می تواند رنگ و نمای آرامش بخشی را به محیط کار و زندگی ما ببخشد. در ادامه به بررسی کفپوش رنگ آبی خواهیم پرداخت.

آبی تیره (سُرمه ای)، آبی نفتی، آبی کاربنی، آبی روشن، آبی فیروزه ای، آبی آسمانی و آبی لاجوردی (نیلی) به عنوان طیف های مختلف رنگ آبی شناخته می شوند. آبی یک رنگ مردانه به حساب می آید. آبی به عنوان یک رنگ آرامش بخش شناخته شده و اغلب به عنوان نماد تقوا، صداقت، اعتماد، وفاداری، حکمت، اعتماد به نفس، هوش، ایمان، حقیقت و بهشت در نظر گرفته می شود.

انواع کفپوش رنگ آبی

کفپوش رنگ آبی رولی

انواع کفپوش رولی ، مقاومت بالایی در برابر ضربات و تردّد با حجم بالا دارند که عموما از عمر کفپوش می کاهد. از کفپوش های رنگ آبی رولی می توانیم به کفپوش رولی اِلسا، کفپوش رانینگ، کفپوش آکام، کفپوش جیم فیت، مولتی اسپرت، اُپتیما و اسمارت، استارت، اکسکلوسیو، کفپوش رنگ آبی پریمو پریمیوم و کفپوش Toro SC اشاره کنیم.

بدون شک استفاده از کفپوش رول به دلیل ارزان ‌تر بودن، راحت ‌تر بودن نصب و مقاومت بالایی که در برابر رطوبت دارد، اگر بودجه کمی دارید، انتخاب مناسبی و به صرفه ای است.

کفپوش آبی رنگ تایل

کفپوش تایل با اجناس مختلف در طرح و رنگ‌ های متفاوت تولید می‌شود. از جمله مزایا و ویژگی ‌های کفپوش تایل می‌توان به قابلیت نصب آسان در کمترین زمان ممکن و با سرعت بالا در نصب اشاره کرد. 

دیگر ویژگی های این نوع کفپوش عبارتند از: از تنوع طرح و جنس متفاوت برخوردار هستند؛ در نتیجه هر نوع سلیقه‌ای را به راحتی در بر می‌گیرند. این کفپوش ‌ها دارای انعطاف بسیار بالایی هستند و در صورت سقوط اشیاء بر روی آنها کمترین آسیب و شکستگی به سطح آنها وارد می‌شود. دارای قیمت بسیار پایین ‌تری نسبت به سایر انواع کفپوش ‌های موجود در بازار هستند. کفپوش های تایل دارای قابلیت شستشو هستند و به راحتی می توان سطح آن ها را تمیز و پاک کرد.

وینیل مرمری، کفپوش وینیل گرانیت، نیو دیزاین، دایمند، کفپوش تنیس و اسکیت، کفپوش کلیک تایل چند منظوره، پازلی ورزشی، پازلی فروشگاهی و کفپوش تایل صنعتی مشبّک، کفپوش رنگ آبی بیمارستانی کمپارس و کفپوش رنگ آبی کنار استخر از جمله محصولات عرضه شده در قالب کفپوش رنگ آبی هستند که در فروشگاه کفپوشان توزیع می شوند.

کفپوش آبی ورزشی

رنگ آبی در میان ورزشکاران نیز طرفداران پر و پا قرصی دارد. از اینرو، در فضاهای ورزشی، کفپوش رنگ آبی مصرف زیادی دارد. کفپوش های آکام، پایا فلور، کمپارس، جیم فیت، رانینگ، مولتی اسپرت، استارت و کفپوش رنگ آبی تنیس و اسکیت از جمله محصولاتی هستند که در این دسته بندی می گنجند و می توانید به عنوان کفپوش رنگ آبی از فروشگاه کفپوشان آنها را خریداری کنید.

کفپوش آبی بیمارستانی

از کفپوش های آبی بیمارستانی می توانیم به اُپتیما، پریمو پریمیوم، Toro SC، کفپوش رنگ آبی بیمارستانی کمپارس، وینیل گرانیتی و وینیل مرمری اشاره کنیم.

محصولاتی که تصاویر رنگ آبی آنها درج نشده ، امکان تولید با رنگ آبی را دارند. 

قیمت کفپوش رنگ آبی

آنچه از طیف های گسترده رنگ آبی در قالب کفپوش در فروشگاه کفپوشان خواهید یافت، طیف وسیعی از قیمت را نیز در بر می گیرد که علایق، سلایق و قشرهای مختلف از نظر اقتصادی را در بر می گیرند.

کفپوش رنگ آبی کمپارس از کفپوش های زیبا و با دوام موجود در فروشگاه کفپوشان است که قیمت پایه به حساب می آید و هزینه آن برای هر متر مربّع برابر با 120 هزار تومان است. کفپوش های بیمارستانی و مخصوص فضاهای پر تردّد به رنگ آبی نیز در فروشگاه موجود هستند که با توجه به نوع کاربری و مقاومت فوق العاده بالای خود تا 900 هزار تومان برای هر متر مربّع هزینه بر می دارند.

خرید کفپوش رنگ آبی

برای کسب اطلاعات و خرید کفپوش رنگ آبی می توانید با کارشناسان فنی کفپوشان تماس حاصل فرمایید و از طریق وب سایت و شماره تماس های مندرج در آن اقدام به خرید و مشاوره نمایید. پل ارتباطی دیگر با شما عزیزان، صفحه رسمی فروشگاه کفپوشان در اینستاگرام است. توصیه ما بر این است که پیش از خرید کفپوش رنگ آبی، در رابطه با نوع کاربری خود با مشاوران تخصصی ما تماس حاصل فرمایید.

جدول کفپوش های رنگ آبی موجود در فروشگاه کفپوشان

ردیفنام طرحنام برندنوع برندمحدوده قیمتی
1ورزشی آکامآکامایرانیگران
2ورزشی کمپارسکمپارسایرانیارزان
3ورزشی استارتگربوخارجیلوکس
4جیم فیتبابلایرانیگران
5مولتی اسپرتگربوخارجیلوکس
6اُپتیماتارکتخارجیلوکس
7ورزشی پایا فلورپایاایرانیگران
8صنعتیبابلایرانیگران
9دایمندبابلایرانیگران
10نیو دیزاینبابلایرانیگران
11فروشگاهیبابلایرانیگران
12پازلی ورزشیبابلایرانیگران
13اپوکسی——ایرانی-خارجیلوکس
14تنیس و اسکیتبابلایرانیگران
15تایل کورتدرنیکاایرانیگران
16نیشابابلایرانیاقتصادی
17وینیل گرانیتیوینیفلکسایرانیاقتصادی
18وینیل مرمریوینیفلکسایرانیاقتصادی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها