انواع موکت

با موکت های پر فروش بازار ایران آشنا شویم

با موکت های پر فروش بازار ایران آشنا شویم

در ابتدای این مقاله لازم است بگوییم فروشگاه کفپوشان دسترسی به اطّلاعات تولیدکنندگان و واردکنندگان موکت کارخانه های کشور ندارد و اطّلاعات مختلف را صرفا بر اساس تحلیل های موجود در بازار و مطالعات صورت گرفته در اختیار مخاطبان قرار می دهد. هدف از نگارش این مقاله آن است که خریداران و مشتریان موکت بتوانند با محصولاتی آشنا شوند که میان خریداران موکت در بازار کشور با اقبال و محبوبیّت زیادی روبرو شده اند و از جمله پر فروش ترین موکت ها در بازار کشور می باشند. نکته حائز اهمّیت در این میان آن است که هیچ موکتی بدون داشتن مشخّصه های کیفی و فنّی در رابطه با کاربری خود نمی‌تواند با این میزان اقبال عمومی مواجه شود. از این جهت، در این مقاله به بررسی دسته بندی های مختلف موکت های موجود در بازار کشور که پر فروش شده‌اند خواهیم پرداخت.

پر فروش ترین موکت های ایرانی

از نظر حجم فروش، موکت های نمدی و کبریتی در صدر رده بندی موکت ابرانی قرار می گیرند؛ به طوری که صادرات این محصولات نیز چشمگیر هستند و از نقطه نظر آماری، اعداد بزرگی را در زمینه فروش تجربه می کنند؛ به طوری که سالانه میلیون ها متر مربّع از موکت های نمدی و کبریتی به فروش می رسند.

فروش ویژه
فروش ویژه

بعد از این دو محصول، موکت های تافتینگ هستند که پر فروش‌ترین محصولات به حساب می آیند.

پر فروش ترین موکت های پالاز موکت

فروش ویژه
فروش ویژه
فروش ویژه
فروش ویژه

پر فروش ترین محصول موکت تولیدی شرکت پالاز موکت ، مدل پونه است که به دلیل طرح لوپ مانند و قیمت مناسب این محصول در فضاهای اداری و هم فضاهای مسکونی همواره جزو موکت های پر فروش به حساب آمده است. مدل بعدی مدل کات بی پالاز موکت است که به دلیل تنوّع رنگی فوق العاده بالای این محصول و نیز کات بودن آن همواره با استقبال چشمگیری روبرو بوده است و کاربران مسکونی را به طور خاص به خود جلب کرده است. موکت شبنم نیز از جمله محصولات پر فروش پالاز موکت است. این مدل از محصولات پالاز موکت به دلیل داشتن طرح های متنوّع و لوکس بودن و همچنین قیمت مناسب آن توانسته فروش قابل توجّهی را تجربه کند و به طور خاص در فضاهای اداری، کاربری گسترده‌ای را تجربه کند. محصول بعدی این شرکت موکت راش می باشد. گرچه این مدل در فضاهای اداری استفاده می شود، امّا به دلیل ماهیّت تایل بودن موکت و قیمت بسیار مناسب آن و الیاف پلی آمید به کار رفته در ساختار موکت، از محصولات پر فروش پالاز موکت محسوب می شود.

پر فروش ترین موکت های ظریف مصوّر

از پر فروش ترین موکت های ظریف مصور می توانیم به موکت مدل رویال اشاره کنیم که رقیب مستقیم موکت کات بی پالاز است و به دلیل قیمت مناسب و تنوّع رنگی بالای این محصول، همواره با اقبال چشمگیری مواجه بوده است. موکت آیهان و آیسو دو مدل موکت ظریف مصوّر هستند که از طرح های اداری این کمپانی به حساب می آیند که به رغم وجود برخی مشکلات در چاپ این موکت ها، مشتریان زیادی را در حوزه کاربری اداری به خود جلب کرده اند؛ چرا که از لحاظ اقتصادی برای شان مقرون به صرفه می باشد. مدل دیگر موکت هرمس است که پیشرو و پرچم دار محصولات ظریف مصوّر می باشد و در برابر رقیب مستقیم خود موکت الماس از قیمت مناسب تری برخوردار است که همین موضوع باعث شده تا از جمله پر فروش ترین موکت های این شرکت به حساب آید و از آنجایی که رقبای خارجی این مدل از قیمت های چندین برابری برخوردار هستند، توانسته است تا از حاشیه سود خوبی برخوردار باشد.

پر فروش ترین موکت های خارجی

شرکت موکت دسو ، موکت سیزال ، شرکت موکت رویا و موکت ویلتون از جمله شرکت های موکت خارجی هستند که موکت های خود را به بازار عرضه می کنند. امّا بعضی از مدل ‌ها به دلیل ویژگی های خاصّ خود می توانند میزان فروش قابل توجّهی را تجربه کنند. مدل گرانیزو از شرکت سیزال که به دلیل کیفیّت فوق العاده بالا و قیمت مناسب خود، جزو پر فروش ترین موکت های خارجی به حساب می آید. مدل بعدی موکت فرست رادیانت نام دارد که از طرح های محبوب شرکت سیزال به حساب می آید و نسبت به برخی مدل های شرکت سیزال از قیمت مناسب تری نزد مشتریان برخوردار است که همین امر باعث شده تا با محبوبیّت چشمگیری روبرو شود و حجم سفارش و خرید این موکت خارجی در بازار بالا است. موکت های مدل کاردیف و برایتون که از لحاظ قیمت در مقایسه با مدل های اروپایی مناسب تر هستند و با در نظر گرفتن اینکه در بازار ایران قدمت خیلی زیادی ندارند، با استقبال و فروش فوق العاده رو به رو شده اند.

موکت های پر فروش رولی خارجی

از آنجایی که موکت رولی هزینه بالایی را می‌طلبند و از جمله محصولات خاص به حساب می آیند، تنوّع محصول از نظر شرکتی در حوزه موکت های رولی پایین‌تر است و در ایران تنها شرکت سیزال است که موکت های خارجی را وارد می کند و این مسئله به موکت های رولی، جایگاه خاصّی داده است و در نظر کاربران و مخاطبان نوع خاصّی در نظر گرفته می شود. فروشگاه کفپوشان، دسترسی به نام پر فروش ترین محصول در این حوزه ندارد و تشخیص آن دشوار است.

موکت های پر فروش اداری

موکت های پر فروش اداری را نیز می توانیم به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم کنیم. از جمله موکت های پر فروش اداری ایرانی می توانیم به مدل های آیهان و آیسو، راش، پونه و ملانژ اشاره کنیم. در دسته موکت های پر فروش اداری خارجی نیز می توانیم این موارد را برشماریم: موکت گرانیزو، موکت فرست رادیانت، موکت کاردیف و موکت برایتون

موکت های پر فروش تایل

موکت تایل نیز تقریبا از جمله دسته بندی های اداری محسوب می شوند و از نقطه نظر میزان فروش به این موکت ها یعنی موکت های اداری شبیه هستند. در حوزه موکت های پر فروش تایل، شایان ذکر است که شرکت دسو در این حوزه فروش خیلی خوبی را تجربه می کند و با توجّه به قیمت های مناسب خود مخاطبان اش را حفظ کرده است. در این حوزه، موکت مدل اسنس از شرکت دسو از جمله موکت های پر فروش تایل به حساب می آید. موکت ویلتون، موکت کاردیف، موکت لیدز، موکت مدل فرست رادیانت، موکت فرست بلاگ و مدل گرانیزو همگی از جمله موکت های پر فروش تایل موجود در بازار کشور محسوب می شوند

تمامی مواردی که در این مقاله برشمردیم و اطّلاعاتی که در اختیار شما عزیزان قرار گرفتند، برآوردهای حدودی فروشگاه کفپوشان بر اساس تحلیل داده ها و اطّلاعات موجود در بازار است. شما عزیزان می توانید از طریق وب سایت فروشگاه، صفحه تخصّصی اینستاگرام کفپوشان و یا شماره تماس های شرکت با ما در تماس باشید و پس از انجام مشاوره های لازم، موکت های پر فروش بازار ایران اعم از داخلی و خارجی را خریداری کنید و از خدمات پس از فروش در مرحله نصب و اجرا نیز بهره مند شوید.

نویسنده: بهنام رشیدی

پرسش های متداول

پرسش: محبوب ترین و پر فروش ترین موکت های خارجی تولید چه شرکت هایی هستند؟
پاسخ: شرکت موکت دسو، موکت برند سیزال، شرکت رویا و شرکت ویلتون از جمله شرکت های خارجی هستند که موکت های خود را به بازار عرضه می کنند.

پرسش: پر فروش ترین موکت های تایل خارجی موجود در بازار کشور کدام ها هستند؟
پاسخ: موکت تایل اسنس از شرکت دسو، موکت ویلتون، موکت کاردیف، موکت لیدز، موکت مدل فرست رادیانت، موکت فرست بلاگ و مدل گرانیزو همگی از جمله موکت های پر فروش تایل موجود در بازار کشور محسوب می شوند

پرسش: توصیه شما در رابطه با بهترین و پر فروش ترین موکت های اداری چیست؟
پاسخ: موکت های پر فروش اداری ایرانی می توانیم به مدل های آیهان و آیسو، راش، پونه و ملانژ اشاره کنیم. در دسته موکت های پر فروش اداری خارجی نیز می توانیم این موارد را برشماریم: موکت گرانیزو، موکت فرست رادیانت، موکت کاردیف و موکت برایتون

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها