راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش ارزان

خرید کفپوش ارزان قیمت

ممکن است در ذهن خریدارِ کفپوش، این گونه جا افتاده باشد که کفپوش ارزان معادل کفپوش دارای کیفیت پایین است. اما واقعیّت این است که با انواع مختلفی از کفپوش های با کیفیت، با رِنجِ قیمت گسترده روبرو هستیم.

ارزان قیمت بودن یک کفپوش می تواند مربوط به نوع ساختار آن باشد. برعکس، هر کفپوش گران قیمتی نمی تواند نیازهای کاربری شما خریداران را برطرف کند. ممکن است کفپوش گران قیمتی که تهیّه می کنید، اصلا با نوع کاربری مورد نظر شما و فضایی که کفپوش را در آن نصب و اجرا کرده اید، تناسبی نداشته باشد.

از اینرو، مهم و منطقی است که پیش از انتخاب و خرید کفپوش برای فضای مورد نظرتان با متخصّصین و دست اندرکاران حوزه کفپوش تماس حاصل فرموده و کفپوش مورد نظر خود را تهیّه کنید؛ چرا که ممکن است کفپوش ارزان قیمت ، متناسب با فضای شما باشد و کاربری مورد نظرتان را پوشش دهد.

به طور کلّی، کفپوش های رولی طرح چوب که تولید داخلی هستند، از دسته کفپوش های ارزان قیمت به حساب می آیند. علاوه بر این مورد، برخی کفپوش ‌های پی وی سی برای کاربری های ورزشی، از جمله کفپوش های ارزان قیمت محسوب می شوند. برخی کفپوش های تایل داخلی نیز با ورلایر کمتر از یک دهم، جزو گزینه های مناسب در حوزه کفپوش ارزان قیمت به حساب می آیند. اگر بخواهیم به چند مدل از کفپوش های مزبور اشاره کنیم، می توانیم این موارد را برشماریم: کفپوش رول اکومه، کفپوش کمپارس، کفپوش وینیل گرانیت و کفپوش کلاسیک.

کفپوش ارزان برای اتاق

از آنجایی که در اکثر اتاق های خانه، فرش بر روی کفپوش پهن می شود، لازم نیست کفپوش زیر آن از جمله کفپوش های پرتردّد باشد. از اینرو، کفپوش‌های رول داخلی می توانند گزینه ای مناسب برای اتاق باشند. از جمله کفپوش های خوب چینی کفپوش مدا است که این نوع کاربری را پوشش می دهد. از دیگر کفپوش های مناسب برای اتاق، کفپوش کلاسیک است که از جمله کفپوش های پرطرفدار و محبوب در حوزه مسکونی به حساب می آید.

کفپوش ارزان برای پله

این کفپوش های رول هستند که قابلیت پوشش پلکان ساختمان ما را دارند. هر چه ضخامت این کفپوش ها کمتر باشد، انعطاف پذیری کاربری آنها بالاتر خواهد رفت. از اینرو، دو مدل پیشنهادی فروشگاه کفپوشان به شما عزیزان، کفپوش رول اکومه و کفپوش رول مُدا هستند که در این فضاها کاربردی دراز مدّت دارند.

اصولا از کفپوش در تمام قسمت های خانه می توان استفاده کرد و تنها استثناها حمام و سرویس بهداشتی هستند که کفپوش در چنین مکان هایی که رطوبت و نم دارد، می تواند آسیب پذیر باشد. حتی می‌توان از موکت های نمدی نیز برای پوشش کف خانه استفاده کرد. از جمله کفپوش های ایده آل برای خانه، کفپوش اکومه، کفپوش کلاسیک، کفپوش وینیل گرانیت و کفپوش وینیل مرمری هستند که قیمت ارزانی دارند.

کفپوش ارزان برای حیاط

اصولا آن دسته کفپوش هایی که برای فضای باز استفاده می‌شوند، قیمت بالایی دارند؛ چرا که مقاومت این کفپوش ها و طول عمر آنها باید بالا باشد. می دانیم که در فضاهای باز، قرار گرفتن آنها در معرض عوامل جوّی مختلف از جمله نور آفتاب و باران و برف، گرد و غبار و … باعث می شود که استفاده از کفپوش های معمولی کاری معقول نباشد. پیشنهاد کفپوشان به شما خریداران محترم در رابطه با کفپوش حیاط ، چمن مصنوعی است. 

نکته قابل توجه در رابطه با چمن مصنوعی این است که خریداران و کاربران عزیز می توانند نسبت به سایر کفپوش ها، چمن مصنوعی را با قیمت ارزان تر و مقرون به صرفه تری خریداری کنند که برای فضای حیاط خانه، و فضاهای بیرونی گزینه‌ای ایده آل به حساب می آیند. شایان ذکر است که قیمت کفپوش های فضای باز بالا است و در حال حاضر از 400 تا 500 هزار تومان شروع می شوند. این در حالی است که چمن مصنوعی مناسب برای حیاط فضاهای مختلف که تولید داخل کشور است حدود 130 یا 140 هزار تومان بیشتر نیست.

‌کفپوش دست دوم

اصولا کفپوش هایی که کلیک دار هستند، مثل پارکت لمینیت، کفپوش های کلیک تایل فضای باز، کفپوش تایل کورت، کفپوش تنیس و اسکیت و یا کفپوش های پازلی و کفپوش گرانولی به دلیل آنکه بدون نیاز به چسب به سطح زمین نصب می شوند، می توانید از آنها به صورت دست دوّم در فضای مورد نظر خود استفاده کنید.

از ویژگی های محیطی دفتر کار این است که چنین فضایی در طول روز در معرض رفت و آمد بسیاری قرار دارد و از جمله فضاهای پرتردّد محسوب می شود. از این جهت، بسیار مهم است که کفپوش به کار رفته در دفتر کار، متناسب با استانداردهای کیفی کفپوش های فضاهای پر تردّد باشد. از اینرو، با توجّه به اهمّیت طول عمر و کیفیت کفپوش، فروشگاه کفپوشان، کفپوش های ارزان قیمت را توصیه نمی کند. 

برای نصب و اجرای کفپوش در این فضاها، یکی از گزینه های پیشنهادی ما کفپوش کلاسیک با ورلایر دو دهم است. گزینه پیشنهادی دیگر ما کفپوش وینیل گرانیت است که دارای مقاومت تردّدی بسیار بالایی است. امّا اگر به دنبال کفپوش طرح چوب با استاندارد و با قیمت مناسب هستید، کفپوش اف وی را پیشنهاد می کنیم. گزینه دیگر، کفپوش هرمس است که با آنکه قیمت پایینی ندارد، امّا از همین نظر، نسبت به کفپوش های خارجی، کفپوشی مقرون به صرفه محسوب می شود.

پارکت لمینیت با قیمت پایین

با توجّه به تفاوت موجود در کیفیت پارکت لمینت ها، ما با گزینه های مختلفی روبرو هستیم. در این حوزه ، بخش تاثیرگذار در قیمت پارکت لمینت ، بخش اچ دی اف است.

سوالات متدوال

ارزان قیمت بودن یک کفپوش می تواند مربوط به نوع ساختار آن باشد. برعکس، هر  کفپوش گران قیمتی نمی تواند نیازهای کاربری شما خریداران را برطرف کند. ممکن است کفپوش  گران قیمتی که تهیّه می کنید، اصلا با نوع کاربری مورد نظر شما و فضایی که کفپوش را در آن نصب و اجرا کرده اید، تناسبی نداشته باشد و کفپوشی ارزان قیمت، نیاز کاربری شما را مرتفع سازد. پس حتما پیش از خرید کفپوش، در رابطه با نیازها و نوع کاربری خود با متخصّصان صحبت کنید یا از صفحه اینستاگرام کفپوشان بازدید کنید.

کفپوش رول اکومه، کفپوش کمپارس، کفپوش وینیل گرانیت  و کفپوش کلاسیک.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها