راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش ایرانی

خرید و قیمت کفپوش ایرانی

صنعت کفپوش در کشور عزیزمان ایران دارای سابقه ای طولانی است. شرکت های بسیاری هستند که در صنعت کفپوش ایرانی فعّالیت های تولیدی و خدماتی را در ابعاد وسیع انجام می دهند و هم اکنون نیز شاهد حضور تولیدکنندگان جدید با استفاده از فناوری‌های نوین دنیا در عرصه تولید کفپوش در کشور هستیم. یکی از دلایل عمده در رابطه با اینکه کفپوش های ایرانی در بازار جهانی جایگاه خاصّ خود را دارند این است که قیمت پی وی سی به کار رفته در ساختار کفپوش ها مناسب است و از لحاظ فنّی نیز از آنجایی که کشور ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نفت دنیا به حساب می آید،

مواد اوّلیه برای تولید کفپوش را تامین می کند و کشور ایران با برخورداری از این مزایا پتانسیل ویژه ای را دارد برای آنکه در میان تولید کنندگان جهانی کفپوش جایگاه خاصّ خود را داشته باشد و نیز از صادر کنندگان عمده محسوب شود؛ هرچند که این واقعیّت نیز در رابطه با صنعت کفپوش ایرانی به چشم می خورد که به دلیل فاصله کیفی و استاندارد از تولید کنندگان جهانی کفپوش با بازارهای جهانی فاصله دارد. 

با این وجود، با توجه به پیشینه طولانی این صنعت در کشور ایران، قیمت مناسب و موادّ خام اوّلیه، ایران می تواند با برخی کشورها رقابت پایاپایی داشته باشد. از اینرو، می توانیم کشور ایران را یکی از تولیدکنندگان حوزه صنعت کفپوش به حساب آوریم.

بهترین برند کفپوش ایرانی

به طور کلّی، شرکت‌های داخلی مختلفی وجود دارند که در حوزه تولید کفپوش فعّال هستند. امّا از نظر تنوّع محصولات و کیفیت شاید بتوان شرکت وینیفلکس، ایران کفپوش و شرکت کات بابل را در زمره بهترین برندهای کفپوش ایرانی به حساب آورد. البتّه باید بگوییم که شرکت‌های دیگری نیز مثل شرکت رخشانفر، شرکت کمپارس، شرکت پایا فلور، شرکت آکام و شرکت درنیکا از شرکت های فعّال در حوزه تولید کفپوش هستند.

کفپوش پی وی سی وینیفلکس

شرکت وینیفلکس یا ایران کفپوش از جمله قدیمی ترین شرکت های تولید کننده ایرانی در حوزه کفپوش است که از سال 1347 فعّالیت خود را آغاز نموده و یکی از مزایای برجسته این برند مطرح در حوزه صنعت کفپوش این است که یکی از نمایندگان برندهای معتبر دنیا مثل تارکت است که همین ویژگی و تماس با بهترین برندهای جهانی حوزه کفپوش باعث شده تا تجربه فوق العاده ای در زمینه تولید کفپوش کسب کند و به برندی شاخص در داخل کشور تبدیل شود.

محصولات تولید شده در این شرکت از لحاظ کیفی در رتبه بالایی قرار دارند. از جمله محصولات این شرکت که به صورت تایل تولید می شوند می توانیم به کفپوش هرمس، کفپوش وینیل گرانیت، کفپوش وینیل مرمری (این دو مورد اخیر از قدیمی ترین تولیدات این شرکت هستند)، کفپوش تایل کلاسیک، کفپوش اف وی، کفپوش مایا و کفپوش کریستال اشاره کنیم که در بازار کفپوش ایران موجود هستند و حرف های زیادی برای گفتن دارند و شایان ذکر است که این نمونه ها از جمله نمونه های صادراتی صنعت کفپوش ایران هستند.

انواع کفپوش ایرانی

از یک نظر می توان کفپوش ایرانی را به دو دسته کفپوش ایرانی رول و کفپوش ایرانی تایل تقسیم بندی کرد. از نقطه نظر دیگر کفپوش های ایرانی را به کفپوش های فضای باز، کفپوش های ورزشی و کفپوش های بیمارستانی دسته بندی می کنند.

کفپوش ایرانی رول

در حوزه کفپوش ایرانی رول ، شرکت هایی چون شرکت کمپارس، شرکت رخشانفر، شرکت پایا فلور، اکومه و همچنین شرکت آکام هستند که حضور پررنگی در عرصه تولید کفپوش رولی دارند. شرکت کات بابل نیز در حوزه کفپوش ایرانی رول از تولیدکنندگان برجسته داخل کشور محسوب می شود.

کفپوش ایرانی تایل

شرکت برند وینیفلکس و شرکت کات بابل از جمله شرکت های اصلی ایرانی هستند که کفپوش تایل تولید می کنند و محصولات متنوّع آنها با کیفیت بالای شان جایگاه ممتازی را در بازار کفپوش کشور به خود اختصاص داده و خریداران زیادی را به خود جلب کرده اند.

کفپوش تایل کورت، کفپوش پارکتی فضای باز، کفپوش نیشا، کفپوش نودلی و کفپوش تنیس و اسکیت در این دسته قرار می گیرند و در داخل کشور تولید شده و از کیفیت و استاندارد قابل قبولی برخوردار هستند.

کفپوش ایرانی ورزشی

در حوزه تولید کفپوش ایرانی ورزشی، شرکت هایی چون کات بابل، رخشانفر، آکام، پایا فلور و کمپارس فعّالیت گسترده‌ای در عرصه تولید محصولات با کیفیت و با دوام دارند.

شایان ذکر است که در انتها به یک مورد دیگر نیز اشاره کنیم و آن اینکه محصولات خاصّی نیز مثل کفپوش های گرانولی موجودند که گستردگی و تنوّع آنها بالا است و شامل کفپوش های گرانولی رولی، کفپوش های گرانولی پایه دار، کفپوش های گرانولی پازلی، کفپوش های گرانولی تایل و کفپوش های گرانولی درجاریز می شوند. از دیگر محصولات خاص می توانیم به کفپوش های رول بیمارستانی اشاره کنیم که البتّه با استانداردهای جهانی فاصله دارند. امّا به هر روی، از جمله محصولات مقرون به صرفه به حساب می آیند.

کفپوش ایرانی اپوکسی و پلی اورتان

این کفپوش ها به صورت رزینی تولید می شوند و از دوام و کیفیت مناسبی برخوردار هستند و مشتریان خاصّ خود را دارند و روندی رو به رشد را طی می کنند.

خرید کفپوش ایرانی

خریداران محترم می توانند به وب سایت فروشگاه کفپوشان یا صفحه تخصصی اینستاگرام مجموعه مراجعه کنند و اطّلاعات مورد نظر خود درباره کفپوش های ایرانی را کسب نمایند و با تنوع و گستردگی مختلف این محصولات آشنا شوند و در صورت نیاز جهت مشاوره با ما تماس بگیرند.

سوالات متدوال

شرکت وینیفلکس یا ایران کفپوش از جمله قدیمی ترین شرکت های تولید کننده ایرانی در حوزه کفپوش است که از سال 1347 فعّالیت خود را آغاز نمودهشرکت وینیفلکس یا ایران کفپوش از جمله قدیمی ترین شرکت های تولید کننده ایرانی در حوزه کفپوش است که از سال 1347 فعّالیت خود را آغاز نموده

قیمت کفپوش ایرانی از 115 هزار تومان تا قیمت های بالاتر، تا چیزی حدود 300 هزار تومان را در بر می گیرد.

این کفپوش ها روند تولیدی شان رو به جلو است و ویژگی اصلی آنها این است که برای خریداران و کابران کفپوش، محصولاتی به شدّت مقرون به صرفه هستند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها