راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش شطرنجی

قیمت و خرید کفپوش شطرنجی

از قدیم الایام تا به اکنون، کفپوش شطرنجی مورد توجه خریداران و طراحان دکوراسیون داخلی بوده است؛ چرا که حسی کلاسیک و نوستالژیک را در فضا ایجاد می کند.

 از محبوب ترین کفپوش های تایل شطرنجی می توانیم به کفپوش وینیل گرانیت و کفپوش وینیل مرمری اشاره کنیم. این دو محصول، هر دو، رنگ های سفید و سیاه را در دل خود دارند و در ابعاد مختلف مربعی موجود هستند. کفپوش تایل پازلی، کفپوش کلیک تایل ورزشی، کفپوش مشبک کلاسیک، کفپوش صنعتی مشبک، کفپوش تایل دایمند، کفپوش تایل نیو دیزاین، کفپوش تایل کورت، کفپوش تایل نیشا، کفپوش کنار استخر، کفپوش پازلی فروشگاهی و کفپوش تاتامی از جمله محصولاتی هستند که شما عزیزان می توانید به صورت تایل اجرا کنید.

اما در بخش بعدی، تنوع بسیار محدود است. در این دسته محصولات شطرنجی، مشهورترین کفپوش، کفپوش رول عروسکی است و فروشگاه کفپوشان این محصول را می تواند به شما خریداران عزیز و محترم نشان دهد و بسته به سلیقه و ذوق شخصی خود آن را خریداری، نصب و اجرا کنید.

خانه شطرنجی

یکی از طرح های خاص و محبوب در اجرای دیزاین های مختلف کفپوش شطرنجی، اجرای کفپوش خانه شطرنجی است که از این طرح می توانید در بخشی از آشپزخانه یا حتی تراس استفاده کنید.

قیمت و خرید کفپوش شطرنجی
راهنمای قیمت و خرید کفپوش شطرنجی

دلیل علاقه و محبوبیت و مقبولیت فراوان این طرح گیرا، آن است که بسیاری از طراحان داخلی مدرن و خوش سلیقه ترجیح می دهند از آن در بخش های گوناگون و در فضاهای مختلف داخلی بهره برند و نمایی بسیار زیبا و متناسب با طرّاحی های مدرن داخل ساختمان را پدید آورند.

قیمت کفپوش شطرنجی

در حال حاضر، قیمت کفپوش شطرنجی از 180 هزار تومان، در مدل های وینیل گرانیت و وینیل مرمری شروع می‌شود و تا مدل کفپوش های تایل صنعتی ادامه می یابد که در حال حاضر با قیمت 700 و 800 هزار تومان برای هر متر مربّع، به فروش می رسند.

قیمت و خرید کفپوش شطرنجی
راهنمای قیمت و خرید کفپوش شطرنجی

خرید کفپوش شطرنجی

خریداران و علاقه مندان به نصب و اجرای مدل های زیبا، چشمگیر و جذاب شطرنجی، می‌توانند با مراجعه به وب سایت فروشگاه کفپوشان و یا صفحه تخصصی فروشگاه در اینستاگرام و یا تماس با تلفن های مشاوران، کارشناسان و متخصصان حوزه کفپوش، از چند و چون خرید و ویژگی های متمایز، اطلاعات لازم را کسب نموده و از گزینه ایده آل و متناسب با به روز ترین مدل های کفپوش از نقطه ‌نظر طرّاحی داخلی برخوردار شوند.

منتظر تماس شما عزیزان هستیم!

کفپوش شطرنجی
راهنمای قیمت و خرید کفپوش شطرنجی

سوالات متدوال

چرا که حسّی کلاسیک و نوستالژیک را در فضا ایجاد می کند و کسانی که به دنبال این مولّفه ها در طرّاحی دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر خود هستند، با یکی از بهترین و ایده آل ترین گزینه ها روبرو هستند.

به طور کلّی، کفپوش شطرنجی به دو دسته تقسیم می شود: کفپوش های تایل مربّعی و کفپوش های رولی.

در بخشی از آشپزخانه یا حتّی تراس می توان از این طرح استفاده کرد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها