راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش سفره ای

خرید و قیمت کفپوش سفره ای

کفپوش سفره‌ ای اصطلاح اشتباهی است که اغلب خریداران کفپوش به کار می برند؛ در حقیقت آنچه مخاطبین و خریداران کفپوش در نظر دارند همان کفپوش رولی است.

کفپوش سفره ای نازک

یکی از دلایل مهم جستجوی این نام توسّط خریداران کفپوش، ضخامت نازک آن است. فروشگاه کفپوشان ، کفپوش های پشت نمد داری را در اختیار خریداران عزیز قرار می دهد که ضخامت آنها 0.6 میلی متر است (لایه رویی) و لایه زیرین آنها از جنس نمد است که هم قابلیت استفاده در مکان هایی را دارد که دارای کف های موقت هستند و هم می توان از آنها در کابینت ها و فضاهای داخل کمد و نیز جاکفشی استفاده کرد.

کفپوش رول طرح چوب

هنگامی که خریداران کفپوش سفره ای را در اینترنت جستجو می کنند، اغلب به کفپوش رول طرح چوب جلب می شوند که مشتریان و خریداران زیادی دارند.

کفپوش های رول طرح چوب موجود در فروشگاه کفپوش آن عبارتند از: کفپوش رول اکومه، کفپوش رول مُدا، و نیز چند مدل کفپوش رول طرح چوب موجود هستند که در تماس با شرکت، تصاویر آنها برای شما خریداران عزیز ارسال خواهد شد. همچنین مجموعه ای از کفپوش های طرح گرانیتی در فروشگاه کفپوشان موجود است که قیمت های بسیار مناسبی دارند و مخاطبان خاص خود را دارا هستند.

کفپوش سفره ای گران قیمت

اصولا کفپوش های سفره ای یا همان کفپوش های رول ، دارای تنوّع بسیار بالایی هستند و در حوزه ‌های مختلفی از جمله مکان های ورزشی، کاربری های بیمارستانی و در بسیاری بخش‌ های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

از انواع کفپوش های بیمارستانی موجود در فروشگاه کفپوشان می‌توان به کفپوش sphera فوربو، کفپوش کانداکتیو فوربو، کفپوش بیمارستانی کمپارس، اسمارت، پریمو پریمیوم، اُپتیما، وینیل مرمری، وینیل گرانیت و طرح پارکت اشاره کرد.

از انواع کفپوش های ورزشی موجود در فروشگاه کفپوشان نیز می توان به کفپوش پایا فلور، کفپوش آکام، کمپارس، رانینگ و کفپوش ورزشی استارت اشاره کرد.

فروشگاه کفپوشان در وب سایت رسمی خود صفحه‌ای دیگر هم دارد که به کفپوش های رولی اختصاص داده شده است که در این قسمت خریداران عزیز می توانند تمام اطلاعات لازم در رابطه با قیمت ها و نحوه خرید کفپوش های رولی را پیدا کنند.

کفپوش سفره ای پشت چسب دار

این کفپوش ها بیشتر در فضاهای روی کابینت ها و نیز روی دیوار استفاده می شوند. در بازار ایران این کفپوش ها کمتر موجود هستند. معمولا از آن نوع کفپوش هایی برای سطح دیوارها یا به عنوان روکش کابینت استفاده می‌شود که خیلی نازک هستند؛ ولی آن نوع محصولاتی که کفپوش باشند و پشت آنها دارای چسب باشد ،فعلا در بازار کشور موجود نیست و شما عزیزان می توانید کفپوش مورد نظر را تهیه کرده و پشت آن را چسب بزنید و نصّابان، کفپوش را برای شما در محل مورد نظر اجرا و نصب خواهند کرد.

قیمت کفپوش سفره ای

در حال حاضر کفپوش های سفره ای موجود در فروشگاه کفپوشان، از 55 هزار تومان آغاز شده و حتّی برای کاربری های خیلی لوکس تا بیش از یک میلیون تومان هم کفپوش رول موجود است.

خرید کفپوش سفره ای

شرکت کفپوشان به عنوان یکی از مجریان تخصّصی در حوزه اجرا و خدمات پس از فروش کفپوش های سفره ای، تمامی خدمات بازدید، ارائه، کاتالوگ و اندازه گیری را در محل و با مشاهده و مشاوره رایگان ارائه می دهد و شما خریداران محترم می توانید با تماس با صفحه تخصصی اینستاگرام کفپوشان و نیز وب سایت کفپوشان، با مشاوران تخصصی کفپوش شرکت کفپوشان اطلاعات کامل و لازم را دریافت کنید و از مشاوره رایگان و ضمانت محصول برخوردار شوید.

با تماس خود با فروشگاه کفپوشان، این شرکت ارزان ترین و مناسب ترین کفپوش های سفره ای را به شما عزیزان معرفی خواهد کرد تا بتوانید خرید مطمئن و راحتی را تجربه کنید.

سوالات متدوال

هم قابلیت استفاده در مکان هایی را دارد که دارای کف های موقّت هستند و هم می توان از آنها در کابینت ها و فضاهای داخل کمد و نیز جاکفشی استفاده کرد.

اصولا کفپوش های سفره ای یا همان کفپوش های رول، دارای تنوّع بسیار بالایی هستند و در حوزه ‌های مختلفی از جمله مکان های ورزشی، کاربری های بیمارستانی و در بسیاری بخش‌ های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

در حال حاضر کفپوش های سفره ای موجود در فروشگاه کفپوشان، از …. هزار تومان آغاز شده و حتّی برای کاربری های خیلی لوکس تا بیش از یک میلیون تومان هم کفپوش رول موجود است.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها