عمومی, کفپوشها

وقتی هزینه بیشتر برای کفپوش می کنی و نتیجه بدتر می گیری

وقتی هزینه بیشتر برای کفپوش می کنی و نتیجه بدتر می گیری

مشتری و خریدار کفپوش هنگامی که برای خرید محصول مورد نظر خود به بازار مراجعه می‌کند با طیف گسترده ای از محصولات و قیمت های متفاوت روبرو می شود.

یکی از کلیشه ها و مشکلاتی که اغلب خریداران کفپوش با آن روبرو می شوند به این مسئله بر می گردد که فکر می‌کنند هر چه قیمت کفپوش بالاتر باشد کیفیت آن نیز بالاتر است و یا صرفا با بررسی جدول مشخّصات و کیفیّت محصولات تصمیم نهایی را گرفته و خرید خود را صورت می دهند؛ در صورتی که نقاطی تاریک وجود دارند که مشتریان عزیز از آنها بی خبرند و نتیجه آن می شود که خریدار محصولی را خریداری می کند که نه نیاز او را برطرف می کند و نه خرید نهایی برایش مقرون به صرفه و اقتصادی تمام می شود.

سعی کفپوشان در این مقاله بر آن است تا به شما خریداران عزیز این آگاهی را بدهد که اگرخرید گرانی را صورت دهید لزوما کیفیّت مورد نظر شما حاصل نخواهد شد و خریدی که صورت داده اید در این صورت اشتباه است. در مقاله پیش رو، به برخی عوامل دخیل در این مسئله اشاره خواهیم کرد.

پیشنهاد نهایی ما این است که برای انجام هر خریدی حتما با کارشناسان، متخصّصان و مشاوران حوزه کفپوش مشورت کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

خرید کفپوش پشت فوم دار در محلّ قرارگیری دستگاه های وزنه برداری

خرید کفپوش پشت فوم دار در محلّ قرارگیری دستگاه های وزنه برداری

برای محیط ها و فضاهای ورزشی مثل باشگاه ها، فروشگاه کفپوشان، کفپوش های مختلفی را پیشنهاد می کند. کفپوش پشت فوم دار یکی از گزینه های پیشنهادی فروشگاه ما است. به دلیل ضربه پذیری مناسبی که دارد، برای فضاهایی به کار می رود که قرار نیست وزنه ها یا اجسام سنگینی قرار بگیرند و یا پرتاب شوند. در واقع این نوع کفپوش ها برای فضاهایی مناسب هستند که ورزش های هوازی در آنها انجام می شوند و یا قرار است ورزشکار روی زمین بنشیند و حرکاتی را انجام دهد و از این لحاظ به زیر اندازی نرم نیاز دارد.

نکته اصلی این است که با توجه به ویژگی های فوق الذّکر در رابطه با کفپوش های پشت فوم دار، این نوع کفپوش ها از مقبولیّت و محبوبیّت زیادی برخوردار هستند. کاربران آنها را برای تمام فضاهای ورزشی خریداری و اجرا می کنند و متاسّفانه شاهد آنیم که در فضاهایی که وزنه‌ها و اجسام سنگین ورزشی در آنها قرار دارند، ضربه های غیر قابل جبرانی به سطح کفپوش وارد می شوند و با وجود هزینه بسیار زیادی که برای خریداری، نصب و اجرای این کفپوش ها در باشگاه های ورزشی صورت گرفته پس از مدّتی مشاهده می‌کنیم که کفپوش آسیب می بیند و باید آن را تعویض کرد.

خرید کفپوش پارکت لمینت و پارکت چوبی برای آشپزخانه

خرید کفپوش پارکت لمینت و پارکت چوبی برای آشپزخانه

پارکت چوبی یکی از گران ترین پوشش های کف است. پارکت لمینت های مرغوب نیز جزو گران ترین کفپوش ها محسوب می شوند. با این حال، اگر کاربران و خریداران کفپوش از این دست کفپوش ها برای پوشش کف آشپزخانه ها، حمّام ها و سرویس های بهداشتی در فضاهایی که رطوبت در آنها بالاست، استفاده کنند، باید خیلی رُک بگوییم که بدترین انتخاب را صورت داده اند؛ چرا که پس از مدّتی با توجّه به تماس پارکت با رطوبت این فضاها شاهد خواهیم بود که کفپوش ما ورم می کند و از بین می رود. از اینرو، اگر کف هر بخشی از فضای مسکونی خود را با پارکت می پوشانید، در فضایی چون آشپزخانه از سنگ، سرامیک یا کفپوش های پی وی سی استفاده کنید.

خرید موکت های پرز بلند یا لوکس برای راه پلّه ها

خرید موکت های پرز بلند یا لوکس برای راه پلّه ها

اصولا موکت پرز بلند ، گزینه جذّابی به عنوان کفپوش پلّکان به حساب می آید. از طرفی، به دلیل نرمی و لطافت آن و نیز حسّ ضربه پذیری آنها، این موکت ها برای کاربران از جذّابیت فوق العاده ای برخوردار هستند؛ امّا پس از گذر زمان، بخش های مرکزی موکت، به دلیل بلندی پرزهای آن دچار کوبیدگی می شوند و ظاهر و نمای خود را از دست می دهند. از اینرو است که چه از حیث اقتصادی و چه از لحاظ کاربری گزینه‌ای مناسب برای راه پلّه ها نیستند.

خرید کفپوش چوبی برای شهرهای مرطوب

خرید کفپوش چوبی برای شهرهای مرطوب

کفپوش های چوبی از محبوب ترین گزینه ها نزد خریداران و کاربران کفپوش است. امّا باید در نظر داشته باشیم که کفپوش های چوبی برای فضاهای مرطوب به هیچ وجه مناسب نیستند؛ چرا که در اثر تماس با رطوبت ورم کرده و کارایی خود را از دست می دهند. از اینرو، شهر های مرطوب مثل شهرهای شمال کشور به عنوان مثال در استان هایی چون مازندران و گیلان مناسب نیستند و صرف هزینه بالا در آنها در نهایت برای کاربر از نظر اقتصادی شکست محسوب می شود!

با این اوصاف، فروشگاه کفپوشان، کنار شما مشتریان و خریداران کفپوش خواهد بود تا بدون هیچ تعصّبی نسبت به برند یا محصولی خاص، شما را به مقصودتان برساند و بهترین گزینه را برای فضای مورد نظر خود چه از لحاظ کیفی، چه از نظر زیبایی و چه از حیث اقتصادی انتخاب کنید.

پس لازم است تا بدانید خریدن کفپوش قیمت بالا لزوما بهترین انتخاب نیست!
با متخصّصین، کارشناسان و مشاوران فروش کفپوش در فروشگاه کفپوشان از طریق وب سایت فروشگاه، صفحه تخصّصی اینستاگرام فروشگاه و تلفن های تماس در ارتباط باشید تا با راهنمایی های شان، بهترین و به صرفه ترین خرید را صورت دهید.

نویسنده: بهنام رشیدی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها