در این بخش از مطالب راهنمای خرید ، انواع کفپوش مشکی را مورد بررسی قرار میدهیم ؛ مشکی یا سیاه یکی از خاص ترین رنگها است و در طرّاحی داخلی و دکوراسیون و حتّی در نمای بیرون ساختمان ها، طرفداران خاصّ خود را دارد. وجود رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی می تواند نمایی مجلّل و مدرن به فضای مورد نظر ببخشد؛ امّا با توجّه به خاص بودن این رنگ، تولیدکنندگان محصولاتِ مختلف، عموما از رنگ سیاه در کنار سایر رنگ ها نامی نمی برند.

همانطور که می دانیم یکی از عناصر اصلی در دکوراسیون داخلی مربوط به کفپوش می شود و ما درصدد هستیم تا رنگ مشکی را در قالب کفپوش مشکی یا کفپوش سیاه مورد بررسی قرار دهیم و به انواع محصولات کفپوش سیاه موجود در فروشگاه کفپوشان اشاره کنیم و ویژگی های فنّی و کاربردی آنها را برشماریم.

انواع کفپوش مشکی

انواع کفپوش مشکی در بازار ایران عبارتند از: کفپوش گرانولی ، کفپوش رولی و همچنین کفپوش تایل و کفپوش اپوکسی. خریداران و مشتریان عزیز فروشگاه کفپوشان می توانند اطّلاعات لازم، همراه با قیمت کفپوش مشکی را در قالب محصولات مشکی رنگ در وب سایت فروشگاه مشاهده کنند.

محصولاتی که تصاویر مشکی آنخا درج نشده ، قابلیت تولید با رنگ شکی را دارند

در حقیقت کفپوش سیاه که به شکل رولی تولید می شود، در دسته کفپوش رولی سیاه قرار می گیرد. از جمله کفپوش های رولی مشکی موجود در فروشگاه کفپوشان که از محبوبیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند می توانیم به کفپوش پرتردّد کمپارس اشاره کنیم. از دیگر کفپوش‌های رولی مشکی می توانیم به کفپوش طرح السا، کفپوش اکسکلوسیو، کفپوش خودروی کات بابل و کفپوش رولی گرانولی اشاره کنیم. طرح پرطرفداری که شرکت تارکت آلمان تولید کرده کفپوش مگالیت نام دارد که به رنگ مشکی تولید شده است و در این دسته قرار می گیرد.

کفپوش مشکی رولی

کفپوش مشکی رولی

تمام کفپوش های گرانولی موجود در فروشگاه به رنگ مشکی نیز قابل خریداری هستند. از جمله این محصولات می توانیم به کفپوش گرانولی تایل، کفپوش گرانولی پارکی، کفپوش گرانولی پایه دار، کفپوش گرانولی پازلی، کفپوش گرانولی رولی و کفپوش گرانولی درجاریز اشاره کنیم و این کفپوش ها قابلیت نصب و اجرا در قالب رول و به رنگ مشکی یا سیاه را دارند.

محصولاتی که تصاویر مشکی آنخا درج نشده ، قابلیت تولید با رنگ شکی را دارند

یکی از خاص ترین طرح های کفپوش تایل مشکی، کفپوش تایل مرغداری است که خریداران عزیز می توانند از آن در فضای مذکور استفاده کنند. از دیگر کفپوش‌های تایل مشکی می توانیم به کفپوش وینیل گرانیت و کفپوش وینیل مرمری اشاره کنیم.

از دیگر محصولات محبوب تایل نزد خریداران فروشگاه، کفپوش گرانولی تایل است. از دیگر گزینه های مربوط به کفپوش‌های تایل مشکی می توانیم به کفپوش تایل کورت، کفپوش تنیس و اسکیت، کفپوش کنار استخر، کفپوش تایل مشبّک، کفپوش کلیک تایل چند منظوره و کفپوش تایل پازلی اشاره کنیم.

کفپوش اپوکسی مشکی (پلی اورتان)

از انواع دیگر کفپوش ها که به رنگ مشکی و سیاه تولید و عرضه می‌شوند و در فروشگاه کفپوشان موجود هستند، و شما خریداران و مشتریان عزیز می توانید آنها را در محلّ مورد نظر خود نصب و اجرا کنید، کفپوش های درجاریز هستند که با نام کفپوش اپوکسی یا پلی اورتان شناخته شده اند.

ویژگی کفپوش های درجاریز این است که شما می توانید این کفپوش ها را با طرح های مختلف پیاده و اجرا کنید.

در بازار کفپوش کشور مدل های محدودی هستند که کفپوش مشکی طلایی در زمره این محصولات به حساب می آید. یکی از کفپوش های مشکی طلایی موجود، کفپوش های پلی اورتان یا اپوکسی هستند که در قالب این محصولات شما می توانید ترکیب رنگ مشکی و طلایی را به عنوان کفپوش در فضای مورد نظر خود اجرا و پیاده سازی کنید.

از دیگر کفپوش های پرطرفداری که در زمره کفپوش های مشکی طلایی قرار می‌گیرند، کفپوش های گرانولی رولی و کفپوش های گرانولی تایل هستند که از این ترکیب در رنگبندی خود بهره می برند و در قالب رنگ بندی مشکی و دانه بندی طلایی و زرد در فروشگاه موجود می باشند.

کفپوش سفید مشکی - سیاه و سفید

کفپوش سفید و مشکی به دو صورت در بازار موجود است. یک نوع از آن به صورت کفپوش های رولی تولید شده و در فروشگاه عرضه می شود که البتّه این نوع بسیار محدود و کمیاب است.

نوع دیگر که پر کاربردتر است، استفاده از ترکیب سیاه و سفید کفپوش در کنار هم و به صورت شطرنجی می باشد. به عنوان مثال در کفپوش های وینیل گرانیت و وینیل مرمری این قابلیت وجود دارد که شما عزیزان می توانید کفپوش های دو رنگ سیاه و سفید را سفارش داده و با قرار دادن آنها در کنار هم به صورت شطرنجی کفپوش سفید مشکی شناخته شده را در محلّ مورد نظر خود پیاده سازی و اجرا نمایید.

کفپوش مشکی و سفید

کفپوش مشکی و سفید

شایان ذکر است که شما عزیزان می توانید بر روی کفپوش هایی که به رنگ مشکی یا سیاه هستند، خط کشی های سفیدی ایجاد کنید که بتوانید از کفپوش سفید مشکی در محلّ مورد نظر خود بهره برده و از نمای آن لذّت ببرید.

قیمت کفپوش مشکی

قیمت کفپوش مشکی از متری ۱۲۰ هزار تومان شروع شده و تا مدل های اپوکسی و درجاریز که قیمت های بالاتری دارند و تا حدود متری ۸۰۰ یا ۹۰۰ هزار تومان به فروش می رسند ادامه دارد.

خرید کفپوش مشکی

خریداران محترم و عزیز می توانند برای خرید کفپوش مشکی با مراجعه به وب سایت فروشگاه کفپوشان یا صفحه تخصّصی اینستاگرام فروشگاه از چند و چون قیمت ها و نکات فنّی این کفپوش های خاص یعنی کفپوش سیاه اطّلاع کسب کنند.

خریداران عزیز پس از مشاوره و تماس تلفنی با کارشناسان و مشاوران تخصّصی کفپوش می توانند اقدام به خریداری کفپوش سیاه مورد نظر خود نمایند.

نویسنده: بهنام رشیدی

انواع کفپوش مشکی موجود در بازار کشور عبارتند از: کفپوش گرانولی، کفپوش رولی، کفپوش تایل و کفپوش اپوکسی.

طرح پرطرفداری که شرکت تارکت آلمان تولید کرده کفپوش مگالیت نام دارد که به رنگ مشکی تولید شده است و در دسته کفپوش های رولی مشکی قرار می گیرد.