راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش مغازه

قیمت و خرید کفپوش مغازه

یکی از پرسش ‌های همیشگی خریداران و مشتریان عزیز فروشگاه کفپوشان در تماس های تلفنی خود در رابطه با کفپوش مغازه است. این که آیا کفپوش مغازه فرقی با کفپوش های دیگر دارد مربوط به نکات فنّی ظریفی در رابطه با اجرا و نصب کفپوش مغازه است که شایان توجّه هستند.

حجم تردد بالا

امّا مهمترین عاملی که خریداران عزیز باید در نظر داشته باشند این است که با توجّه به حجم تردّد بالا و حضور افراد و نیز عوامل محیطی مختلفی که در مغازه وجود دارند، ما باید کفپوشی را در مغازه خود اجرا و نصب کنیم که دارای مقاومت فوق العاده بالایی باشد و بتواند در برابر این حجم انبوه رفت و آمد کیفیت و کارایی اوّلیه خود را حفظ کرده و از نما نیفتد.

امّا بسیاری از کسب و کارها نوپا هستند و به دلیل اینکه مغازه ها هنوز با حجم رفت و آمد و تردّد بالایی روبرو نیستند، بسیاری از صاحبان مغازه ها تمایل دارند تا از کفپوشی در مغازه خود بهره ببرند که ارزان قیمت باشد و یا هزینه نصب و اجرای آن مقرون به صرفه و مناسب باشد.

از اینرو، ما با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای از علایق و اولویّت های موجود کاربران، در این مقاله تلاش خواهیم کرد تا به تک تک این موارد اشاره کنیم.

انواع کفپوش مغازه

انواع مختلف کفپوش مغازه به سه دسته کلّی تقسیم می شوند. نوع اوّل کفپوش رولی هست. نوع دوّم کفپوش تایل و نوع سوّم کفپوش درجاریز نام دارد.

با توجّه به نکات فنّی حائز اهمّیتی که در مقدّمه مقاله به آنها اشاره کردیم، باید بگوییم که از کفپوش تایلی در مغازه خود باید بهره ببریم که دارای مقاومت و کیفیت استاندارد و فوق العاده ای باشد. از اینرو، پیشنهاد فروشگاه کفپوشان به شما خریداران و مشتریان عزیز کفپوش های تایلی است که در ادامه ملاحظه می فرمایید:

کفپوش تایل وینیل گرانیت، کفپوش تایل وینیل مرمری، کفپوش تایل کلاسیک، کفپوش تایل اف وی، کفپوش کریستال، کفپوش هرمس و کفپوش آدو از جمله کفپوش های تایلی هستند که دارای مقاومت تردّدی بالایی هستند.

امّا مدل های تایل دیگری نیز در فروشگاه موجود هستند که بسیاری از خریداران با اجرای آنها در مغازه خود بازخورد مثبتی را اعلام کرده اند. این موارد شامل کفپوش تایل کورت، کفپوش تایل دایمند، کفپوش تایل نیو دیزاین و کفپوش کلیک تایل چند منظوره ورزشی می‌شوند که شما عزیزان بسته به نیاز و سلیقه خود می توانید از آنها در مغازه و فروشگاه خود بهره ببرید.

کفپوش رولی مناسب مغازه

از کفپوش های رولی ایده آل برای نصب و اجرا در فضای مغازه و فروشگاه خود می توانیم به کفپوش های رولی بیمارستانی اشاره کنیم که گزینه فوق‌العاده‌ای برای چنین کاربری ای هستند؛ چرا که ناگفته پیداست کفپوشی باید در فضای بیمارستانی پیاده شود که مقاومت تردّدی فوق بالایی داشته باشد و نیز در برابر شستشوی مداوم از رنگ و نما نیفتد. پس این گزینه را می توان در مغازه یا فروشگاه که با حجم قابل ملاحظه‌ای از رفت و آمد افراد مواجه است، اجرا و پیاده سازی نمود.

کفپوش Sphera فوربو، کفپوش اسمارت، کفپوش پریمو پریمیوم و کفپوش اپتیما در این دسته از کفپوش های رولی مغازه قرار می گیرند که فروشگاه کفپو شان به شما عزیزان توصیه می کند.

کفپوش های مدل اکومه، مُدا، کفپوش پرتردّد کمپارس، کفپوش ورزشی کمپارس، کفپوش رولی اکسکلوسیو و کفپوش طرح پولکی از کفپوش های رولی قابل استفاده در مغازه و فروشگاه شما عزیزان می باشند.

کفپوش درجاریز مناسب مغازه

امّا نوع سوّم کفپوش های مغازه ، کفپوش های درجاریز نام دارند. کفپوش اپوکسی در این دسته قرار می گیرد و به دلیل مقاومت فوق العاده بالا در برابر حجم تردد فوق العاده زیاد، گزینه ای ایده آل برای فروشگاه شماست. البتّه باید در نظر داشته باشیم که کفپوش های اپوکسی جزو کفپوش های ارزان قیمت به حساب نمی آیند. ولی دارای تنوّع طرح و رنگ چشمگیری هستند.

ویژگی این نوع کفپوش یعنی کفپوش درجاریز این است که شما می توانید آن را بر اساس طرح مورد علاقه خود یا طرح پیشنهادی معمار فضای فروشگاهی شما اجرا و پیاده سازی کنید و از طرح های متنوّع در محلّ خود لذّت ببرید. از اینرو، این کفپوش دست شما را برای طرّاحی فضای داخلی فروشگاه خود بسیار باز می گذارد. نام های دیگر کفپوش‌های درجاریز نزد مشتریان و خریداران و در بازار، کفپوش اپوکسی، پلی اورتان و ریختگی هستند.

کفپوش مغازه ارزان – ارزان ترین

و حال به یکی از مسائل حائز اهمّیت نزد خریداران و مشتریان فروشگاه کفپوشان اشاره می کنیم که آن ارزان قیمت بودن کفپوش مغازه است. از جمله گزینه ‌های پیش روی مشتریان عزیز می‌توانیم به کفپوش اکومه اشاره کنیم که مناسب ترین گزینه برای کفپوش های ارزان قیمت است. خریداران عزیز باید در نظر داشته باشند که کفپوش مدل اکومه به ‌دلیل ساختاری که دارد، بعد از چند سال، سطحش در ابتدا به رنگ سفید در می آید و دست آخر به دلیل تردّد های خیلی بالا سیاه می شود.

امّا اگر واقعا به دنبال کفپوش مغازه ارزان قیمت و مناسبی هستید، پیشنهاد فروشگاه کفپوشان به شما عزیزان کفپوش های وینیل گرانیت و وینیل مرمری است که هم از مقاومت بالایی برخوردارند و هم قیمت مناسبی دارند و بعد از آن کفپوش های تایل کلاسیک و تایل اف وی جزو گزینه های مناسبی هستند که شما خریداران عزیز می توانید آنها را خریداری کنید و در فروشگاه خود نصب کنید.

توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر مغازه، ملک خودتان است و می خواهید برای مدّت زمان طولانی و سال ها در آن کار کنید، در مورد هزینه کفپوش مغازه خود صرفه جویی نکنید. در نظر داشته باشید که با صرف یک هزینه قابل توجّه اوّلیه می توانید سالیان سال در هزینه ‌های دیگر، به عنوان مثال هزینه تعمیر صرفه جویی کنید و در نهایت این موضوع به نفع شما خواهد بود و در حقیقت یک فکر اقتصادی است.

کفپوش مناسب مغازه

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، نکته حائز اهمّیت در رابطه با کفپوش مناسب مغازه این است که جزو کفپوش های پرتردّد به حساب می آید. اگر کفپوش های ما به صورت وینیل یا هتروژن هستند، ضخامت لایه رویین آنها بیشتر از 0.1 است و پیشنهاد ایده آل، کفپوش هایی با ضخامت رویین 0.3 تا 0.4 است؛ مانند کفپوش اف وی یا کفپوش تایل کلاسیک یا مدل فترا یا حتّی مدل اسمارت از جمله کفپوش های هتروژن ایده آل با ضخامت مناسب و برای اجرا در مغازه به حساب می آیند.

نکته قابل توجّه دیگر این است که کفپوش های هموژن اصولا برای مغازه یا فروشگاه شما همگی گزینه ‌ای مناسب به حساب می‌آیند.

ناگفته پیداست که با توجّه به بخش های قبلی مقاله، کفپوش های اپوکسی نیز گزینه ای فوق العاده محسوب می شوند. در کل کفپوشی برای مغازه شما مناسب است که مقاومت تردّدی فوق‌العاده‌ ای داشته باشد. مقاومت آن در برابر مواد شوینده نیز باید بالا باشد . با توجّه به اینکه هر روزه وسایل سنگینی در مغازه جا به جا می شوند، جای ردّ این وسایل روی کفپوش باقی نماند!

کفپوش مغازه پارکت

اصولا کفپوش مغازه پارکت دو نوع است. یک نوع آن کفپوش های طرح پارکت هستند که عبارتند از: کفپوش مُدا، کفپوش اکومه، کفپوش طرح کلاسیک و کفپوش اف وی و از مقبولیت بسیاری نزد خریداران فروشگاه برخوردار بوده اند.

امّا دسته دیگر از مشتریان دوست دارند از پارکت در کف مغازه یا فروشگاه خود استفاده کنند. ما در اینجا دو مُدل داریم که به این دوستان پیشنهاد می کنیم: کفپوش پارکت لمینت و کفپوش تمام چوب.

اصولا به دلیل گران قیمت بودن کفپوشِ پارکتِ تمام چوب، خیلی از مشتریان اقدام به خرید آن نمی کنند. با این وجود بسیاری از خریداران از پارکت لمینیت در مغازه خود استفاده می کنند. با این حال، فروشگاه کفپوشان، استفاده از آن را به شما عزیزان توصیه نمی کند و این مسئله دو دلیل عمده دارد.

نکته اوّل اینکه پارکت لمینیت در برابر آب و رطوبت مقاوم نیست . پس از مدّتی دچار مشکل می‌شود و در اثر تماس با آب و رطوبت ورم خواهد کرد. نکته مهم دیگر هم این است که اگر لایه رویین پارکت لمینیت از بین برود و یا دچار مشکل شود، دیگر قابل ترمیم نیست و باید کلّا آن را تعویض کنید؛ ولی اگر برای مدت دو الی سه سال بخواهید از کفپوش در محلّ مورد نظر خود استفاده کنید، می توانید روی پارکت لمینیت حساب کنید!

قیمت کفپوش مغازه

گستره قیمت کفپوش مغازه در فروشگاه کفپوشان از 115 هزار تومان آغاز و تا یک میلیون تومان ادامه دارد؛ چرا که این دسته کفپوش ها دارای تنوّع فوق العاده بالایی هستند.

خرید کفپوش مغازه

شما عزیزان می توانید از راه های ارتباطی موجود، با فروشگاه کفپوشان تماس حاصل فرمایید و اطّلاعات و مشاوره های لازم را برای خرید کفپوش مغازه مورد نظر خود، کسب کنید. راه های ارتباطی ما وب سایت فروشگاه کفپوشان، صفحه تخصصی اینستاگرام فروشگاه و تماس تلفنی با مشاوران و متخصّصان فروش کفپوش است.
با شما عزیزان در تماس خواهیم بود!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها