راهنمای خرید و قیمت کفپوش

کفپوش رنگی

قیمت و خرید کفپوش رنگی

یکی از دغدغه های مشتریان و خریداران کفپوش، یافتن کفپوش رنگی مناسب برای فضای مورد نظر آنهاست. بسیاری از معماران، خانم های خانه دار، مدیران باشگاه های ورزشی و مدیران فضاهای بیمارستانی، صاحبان مدارس و مهدکودک ها در حقیقت برای خریداری کفپوش مورد نظر خود توجّه خاصّی به رنگ کفپوش می کنند.

خریداران عزیز می توانند در فروشگاه کفپوشان، کفپوش های بسیار متنوّعی را از لحاظ رنگ پیدا کنند. در ادامه مطلب به کفپوش های رنگی متنوّعی که در فروشگاه موجود هستند، اشاره خواهیم کرد تا مشتریان و خریداران عزیز بتوانند بهترین انتخاب را با توجّه به فضای مورد نظر خود صورت دهند.

انواع کفپوش رنگی

فروشگاه کفپوشان، سه مدل کفپوش رنگی را به شما خریداران عزیز معرّفی می کند. این کفپوش ها عبارتند از: کفپوش رول، کفپوش تایل و کفپوش درجاریز

کفپوش رول رنگی

کفپوش اکسکلوسیو، کفپوش السا، کفپوش آکام، کفپوش کمپارس، پریمو پریمیوم، اُپتیما، جیم فیت، رانینگ، استارت، فوربوی اصفرا، پایا فلور، کفپوش پرتردّد  کمپارس از کفپوش های رول رنگی هستند که در فروشگاه کفپوشان موجود می باشند. هر کدام از کفپوش های مزبور، دسته بندی های خاصّ خود را دارند و کاربری های متنوّعی نیز دارند و تنوّع رنگ در این کفپوش ها به قدری گسترده است که احتمال یافتن کفپوش رنگ متناسب با سلیقه خریداران و مشتریان عزیز بسیار بالاست.

کفپوش تایل رنگی

کفپوش های تایل رنگی موجود در فروشگاه خود به دو دسته اصلی تقسیم می شوند که این تقسیم بندی بر اساس نوع فضای به کار رفته کفپوش در آنهاست. فضاهای مورد نظر عبارتند از: فضاهای باز و فضاهای سرپوشیده.

کفپوش تایل رنگی فضاهای سرپوشیده

انواع کفپوش تایل رنگی ویژه فضاهای سرپوشیده عبارتند از: کفپوش کلیک تایل نیو دیزاین، کفپوش تایل دایمند، کفپوش وینیل گرانیت، کفپوش وینیل مرمری، کفپوش کریستال، تاتامی، کفپوش کلیک تایل پازلی و کفپوش پازلی فروشگاهی که از این کفپوش های تایل با کیفیت و بادوام می توانیم در فضاهای داخلی استفاده کنیم.

کفپوش تایل رنگی فضاهای باز

اما اگر بخواهیم به کفپوش تایل رنگی مخصوص فضاهای سرباز در فروشگاه کفپوشان اشاره کنیم، می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم: کفپوش تنیس و اسکیت، کفپوش گرانولی ، کفپوش تایل رنگی نیشا، کفپوش تایل کورت و کفپوش های صنعتی موجود که به صورت رنگی هستند. شایان توجّه است که کفپوش های نامبرده از جمله کفپوش های بسیار پر طرفدار در میان محصولات فروشگاه کفپوشان می باشند.

از نکات شایان توجه در این میان باید بگوییم که کفپوش هایی چون کفپوش گرانول از نظر رنگ به دو دسته کفپوش های معدنی و کفپوش های شیمیایی تقسیم می شوند. اگر بخواهیم از کفپوش گرانول در فضاهای باز استفاده کنیم، باید از کفپوش های دسته معدنی در محیط مورد نظر بهره بریم که این رنگ ها عبارتند از: رنگ هایی چون رنگ اخرایی، خاکستری، مشکی و سبز که این رنگ های معدنی در فضاهای باز اجرا می شوند. اما اگر از کفپوش هایی مثل کفپوش نارنجی در فضای خود استفاده کنید، علاوه بر آنکه هزینه بر هستند، محصول شما در کوتاه مدّت، دچار مشکل خواهد شد.

کفپوش درجاریز رنگی

در فروشگاه کفپوشان، کفپوش درجاریز گرانول و کفپوش اپوکسی موجود هستند که این کفپوش ها از نقطه نظر تنوّع رنگ، گستردگی بالایی دارند. ویژگی کفپوش های درجاریز این است که شما می توانید هر طرحی را با استفاده از آنها پیاده کنید و دست شما در طرّاحی فضای مورد نظر باز خواهد بود و از این جهت است که کفپوش های درجاریز در تنوّع رنگی گسترده خود جذابیت خاصی برای طراحان و به ویژه طراحان داخلی دارند. کفپوش های اپوکسی، خود دارای زیرشاخه ‌هایی مثل پلی اورتان نیز می باشند که چه در حالت درجاریز و چه در حالت اپوکسی و پلی اورتان کفپوش هایی هستند که در فضاهای باز قابل استفاده و اجرا هستند.

کفپوش رنگی ساده

این کفپوش در معماری جدید مدرن، بسیار پر طرفدار شده و مورد استقبال طرّاحان قرار گرفته است. ویژگی کفپوش رنگی ساده این است که اختیار عمل فوق ‌العاده‌ای در دستان معماران و طرّاحان داخلی قرار می دهند.

کفپوش های موجود در فروشگاه کفپوشان که از جمله کفپوش رنگی ساده به حساب می آیند و این ویژگی های کاربردی فوق العاده را دارند، عبارتند از: کفپوش اکسکلوسیو، کفپوش السا، کفپوش آکام، کمپارس، کفپوش تایل نیو دیزاین، تایل دایمند، جیم فیت، رانینگ، استارت، کفپوش تنیس و اسکیت، کفپوش تاتامی، کفپوش گرانول، کفپوش پرتردّد کمپارس، کفپوش پازلی فروشگاهی و کفپوش نیشا از جمله محصولات فروشگاه کفپوشان هستند که به صورت تک رنگ و ساده تولید و توزیع می شوند. در حقیقت در این کفپوش ها از رنگ های تلفیقی استفاده نشده است و حالت گرانیتی یا مرمری ندارند.

کفپوش رنگی ورزشی

از جمله کفپوش های رنگی ورزشی موجود در فروشگاه کفپوشان می‌توانیم به کفپوش ورزشی آکام، کمپارس، کلیک تایل نیو دیزاین، کلیک تایل دایمند، کفپوش جیم فیت، کفپوش رانینگ، استارت، تنیس و اسکیت، پایا فلور، تاتامی، گرانول، کفپوش پرتردّد کمپارس، کلیک تایل پازلی و کفپوش پازلی فروشگاهی اشاره کنیم.

کفپوش رنگی مهد کودکی

این دسته از کفپوش ها باید ویژگی ضربه پذیری را داشته باشند تا امنیت کودک حفظ شود. کفپوش طرح عروسکی از جمله محصولات فروشگاه کفپوشان است که در این دسته قرار می گیرد. توصیه ما به خریداران و مشتریان عزیز این است که برای تهیّه این کفپوش، حتما با مشاوران و کارشناسان فروشگاه تماس بگیرند و پیش از تهیّه و اجرای کفپوش در این باره با آنها مشورت کنند. 

کفپوش های مناسب برای این کاربری خاص عبارتند از: کفپوش اکسکلوسیو، کفپوش السا، آکام، کمپارس، کفپوش کلیک تایل نیو دیزاین، کفپوش دایمند و کفپوش هایی مانند کفپوش جیم فیت، استارت، رانینگ، تاتامی، گرانول، کلیک تایل پازلی و کفپوش فروشگاهی پازلی که همگی قابل استفاده در مهد کودک هستند.

کفپوش رنگی پرتردد

از جمله محصولات موجود در فروشگاه که در این دسته قرار می‌گیرند می توانیم‌ به کفپوش کمپارس کفپوش کلیک تایل نیو دیزاین، کلیک تایل دایمند، پریمو پریمیوم، اُپتیما، وینیل گرانیت، وینیل مرمری، کریستال، فوربوی اصفرا و اپوکسی اشاره کنیم.
اما اگر بخواهیم به طور کل به رنگ های موجود در فروشگاه نگاهی داشته باشیم، می توانیم به کفپوش های رنگ قرمز، آبی زرد، بنفش، نارنجی سبز و سفید اشاره کنیم.

قیمت کفپوش رنگی

انواع کفپوش رنگی از حدود 135 هزار تومان یا 140 هزار تومان شروع شده و تا حدود یک میلیون تومان قیمت آنها متغیّر است و هنگامی که رنگ دلخواه خود را انتخاب کردید، پیش از اقدام به خریدن کفپوش، با فروشگاه کفپوشان تماس حاصل فرمایید تا مشاوران و کارشناسان ما بتوانند به شما بهترین مشاوره را از لحاظ قیمت کفپوش رنگی ارائه دهند.

خرید کفپوش رنگی

شرکت کفپوشان به عنوان یکی از مجریان تخصّصی در حوزه اجرا و خدمات پس از فروش کفپوش رنگی، تمامی خدمات بازدید، ارائه، کاتالوگ و اندازه گیری را در محل و با مشاهده و مشاوره رایگان ارائه می دهد و شما خریداران محترم می توانید با تماس با صفحه تخصّصی کفپوشان در اینستاگرام و نیز وب سایت کفپوشان، با مشاوران تخصّصی کفپوش شرکت کفپوشان اطلاعات کامل و لازم را دریافت کنید و از مشاوره رایگان و ضمانت محصول برخوردار شوید.

سوالات متدوال

این دسته از کفپوش ها باید ویژگی ضربه پذیری را داشته باشند تا امنیت کودک حفظ شود. محصولات مهد کودکی موجود در فروشگاه کفپوشان این ویژگی فنّی ظریف را در خود دارند.

این کفپوش در معماری جدید مدرن، بسیار پر طرفدار شده و مورد استقبال طرّاحان قرار گرفته است. ویژگی کفپوش های رنگی ساده این است که اختیار عمل فوق ‌العاده‌ای در دستان معماران و طرّاحان داخلی قرار می دهند.

ویژگی کفپوش های در جاریز این است که شما می توانید هر طرحی را با استفاده از آنها پیاده کنید و دست شما در طرّاحی فضای مورد نظر باز خواهد بود و از این جهت است که کفپوش های در جاریز در تنوّع رنگی گسترده خود جذّابیت خاصّی برای طرّاحان و به ویژه طرّاحان داخلی دارند.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها